reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

hehe to w walentynki bedzie kuty biedak !!!!!!!!! a ja bede samutna w walentynki , bo sama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
asaionek to chyba w kibelku siedzi po tym bananie :szok:
 
reklama
To taka "niespodziewajka", nie planowaliśmy, po ostatnich wydarzeniach tak wcześnie, a tu proszę.
Test wykonałam bardzo wcześnie, bladzizna straszna wyszła, ale była druga kreseczka, drugi po kilku dniach wyraźny, a do lekarza udałam się jak najszybciej, gdyż mam już jedno niepowodzenie ciąży.
Teraz z niecierpliwością czekam na serduszko.
Który tydzień chyba ok 6 - gapa ostatnio nie notowała w kalendarzyku :zawstydzona/y:
a termin według poczęcia, ustaliłam na 09.10.11r.
 
cześć dziewczyny :) u mnie lepiej, temperaturka już 'tylko' 37,2 :) i udało mi się sprzedać młodego na 2 godziny ;)

Bardzo mi przykro josephine :(

Witam yustynia! Widzę, że jesteś ze śląska :) Napisz skąd konkretnie :)
 
To taka "niespodziewajka", nie planowaliśmy, po ostatnich wydarzeniach tak wcześnie, a tu proszę.
Test wykonałam bardzo wcześnie, bladzizna straszna wyszła, ale była druga kreseczka, drugi po kilku dniach wyraźny, a do lekarza udałam się jak najszybciej, gdyż mam już jedno niepowodzenie ciąży.
Teraz z niecierpliwością czekam na serduszko.
Który tydzień chyba ok 6 - gapa ostatnio nie notowała w kalendarzyku :zawstydzona/y:
a termin według poczęcia, ustaliłam na 09.10.11r.


Test wykonalas przed terminem @ ???? Co do seruszka napewno bedzie,dlatego zaleca sie aby nie chodzic wczesniej do lekarza jak ok 8 tyg ciazy ;-)

Mamuska calkiem mozliwe :-D
 
edyta01 - tak wykonałam wcześniej niż przewidywany termin @ bo coś mi podpadło, a że mam już doświadczenie z poprzedniej ciąży to wiem czego wypatrywać. Co konkretnie mi podpadło, na widok krokieta z kapustą podczas imprezy myślałam, "że wyjdę z siebie, a raczej moje wnętrzności", do tego drażliwość piersi, bóle podbrzusza i delikatne mdłości po tej imprezie właśnie - mąż twierdził że to od drinków, ale od 3 drinków aż tak - tu się usprawiedliwiam dopiero po imprezie przyszło mi do głowy, że jestem w ciąży, bo nie planowaliśmy i już panika - następnego dnia test i kreseczka jest blada.
Bardzo się denerwuję, bo cały styczeń chodziłam poważnie przeziębiona, na szczęście oprócz tych paru drinków nieszczęsnych nie było żadnych lekarstw itp.
 
Ale to trzeba mieć silną wolę, żeby wyrzymać i nie pójść :-p
też tak mysle ale z drugiej strony po co isc np w 5 tygodniu i nic w sumie nie zobaczyc( bo serduszko nie bedzie jeszcze biać) i potem czekac znów do następnej wizyty i myślec czy wszytko ok !!!!
Ja na pewno pojde w ok 7 tygodniu dopiero :) ale kiedy to bedzie ho ho,ho :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
icarium jestem z Gliwic

To tylko rzut beretem ode mnie :-)

Trzeba trzeba
Ja o pierwszej ciazy dowiedzialm sie dosc wczesnie a o drugiej i trzeciej dowiedzialam sie jak juz bylam ok 8-9 tyg :-) i cale szczescie :tak:

No tak, a teraz ciekawe jak długo wytrzymasz :-p

Ja miałam iść dzisiaj, ale źle się czuje i wychodzi na to, że pójdę dopiero w następny wtorek :dry: Może to i lepiej
 
Do góry