reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam wszystkich ja mam od wczoraj doła, zanikł sluz, temperaturka 36,9 i juz sama nie wiem co myslec a @ dalej nie ma

ja mysle , ze najlepiej to test zrobic ... po co sie zastanawiac i meczyc ?? ja tam wole wiedziec i jakby co to sie sieszyc , albo planowac nastepne staranka :)
co do szyjki to slyszalam ,ze zeby cos z niej odczytac to tez nalezy ja badac caly cykl i dluzej ... ja tam sie nie znam i nie sprawdzam sobie nic ;))

ja raz mam raz nie mam śluz, dziwne chyba, w domu bałagan nie mam chęci nic robic,spać mi sie chce :( masakra jakaś !!!!!!!!!!!!!!!!!te cyce mi nie daja spokoju ze sa inne, tzn napuchnięte tak jakby

piersi to i ja mam mega bolace i sutki takie opuchniete jakies .... trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&& !!! ;)))


Edyta no ja mam nadzieje , ze sie nie powtorzy juz !!! bo sie mocno przestraszylam :(

no i zapomnialam eheh co jeszcze ...
 
reklama
Mamuska jednak poczekam,zeby byl rowno tydzien po, chyba ze nie wytrzymam :laugh2: ale chociaz w tygodniu te dni szybciej mijaja bo jest wiecej zajec :tak: a mi wczoraj tak pasowal kurczak w sosie curry ze dzisiaj tez bede miala to na obiad mniami
zakrecone_oczka.gif
 
ja też muszę uciekać, morze dziś jeszcze wpadnę, czekają mnie zakupy, sprzątanie a tak mi się nie chce dobrze że nie muszę gotować hehe
dziewczyny które będą testować ,proszę się trochę mniej stresować,;-)
 
Nati zeby to bylo tylko mozliwe to napewno bysmy sie tak nie stresowaly,ale jest to trudne bo jak @ nie ma to nie widomo co jest albo ciaza albo cos innego,a ja mam o tyle gorzej ze jak to nie ciaza to gin mnie nie obejrzy a polozna niech sie schowa,i tak naprawde nie wiadomo co robic....co pojde do gp i mi powie ze wszystko jest dobrze albo zeby czekac.Ale jest to dziwne bo jak ktos zaczyna sie starac to zawsze jest pod gorke:wściekła/y::wściekła/y: i jak tu sie nie przejmowac????!!!!!!
 
edyta ja się w cale nie dziwie że się stresujesz, ja jak pierwszy raz się starałam o dzidzię zajeło mi to parę miesięcy i cały czas się stresowałam nic mi nie pomagało ani nikt . Ale i tak będę wam mówic żebyście się nie stresowały, a ja trzymam mocno kciuki :-D i nie mogę się doczekać jak będziecie testować
 
Asionek calkiem mozliwe ze to mdlosci,ale moze to byc jednorazowy incydent....oby:-p

Nati trzymaj mocno i nie puszczaj :-D


Yustynia zapraszamy do rozmowy
 
Ostatnia edycja:
Witamy yustynia :*:*:*:*
gratuluje na sam poczatek !!! :):):)
Który to tydzień??? W którym dniu testowałś????
 
reklama
Dzień dobry.
witam się nieśmiało i już postawę roszczeniową prezentuję - mam nadzieję, że tu zostanę :)


Napisz nam kiedy zobaczylas dwie kreseczki,ktory to tydzien,pisalas ze serduszka nie bylo widac,mozliwe ze jest jeszcze za wczesnie ;-)

Maly dostal wezwanie na szepionke idziemy 14 lutego :-D


Asionek co nic nie piszesz???:eek:
 
Ostatnia edycja:
Do góry