reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

asionek - gratulacje !!!! nudnej i spokojnej ciąży
cytryna - cytrynka ja też mam bóle, raz po jednej stronie raz po drógiej czasem zakłóje na chwile ale czasem dłużej. tez czasem sobie wyobrażam nie wiadmo co. Ale podobno to wiązadła macicy się rozciągają.
Ja chyba przez te bóle osiwieję ze strachu. W wt idę do gin więc porozmawiam z nią na ten temat.
Na innym wątku (już nie pamiętam gdzie) dziewczyny pisały że jeśli bóle są po bokach to ok ale jeśli jest po środku to może (ale nie musi zaznaczam) coś złego. Ja tak miałam w poprzedniej ciąży - tylko tego nie wiedziałam no i niestety poroniłam
 
reklama
powinno sie mierzyc rano w pochwie o tej samej godzienie codziennie :)
ja tego nie robilam , bo nie wstaje o tej samej h i nie chcialo mi sie budzika nastawiac ;)
mierzylam kilka razy o roznych porach i byla wyzsza niz normalnie , bo ja mam bardzo nisko 35 z kawalkiem , a pozniej rosnie :) teraz mialam po 37,6 a nawet 37, 8 i kilka razy pod pacha mierzylam i mialam tez ponad 37 co u mnie sie nie zdarza , bo ja nawet w czasie choroby nie mam temp. , takie dziwadlo ze mnie troche ;)
liczac , ze podczas dnia ta temp. troche wzrasta , bo jestesmy aktywne , to i tak byla duzo wyzsza ...
 
Edyta , a no widzisz to ja jeszcze ciemna jestem co i jak :-D

Linea wez nie strasz prosze :-( ja mam bole caly czas , no moze sa jakies przerwy , ale ogolnie to mam wrazenie , ze rozne rzeczy tam sie dzieja non stop ... i mam nadzieje , ze nic powaznego to nie oznacza !!
z tego co czytalam to jest normalne , o ile nie ma sie silnych skorczy i krwawien ... takze mam nadzieje , ze to normalne te bole !!!
ehh jutro zadzwonie do gina ...

i nie stresujmy sie tak , bo pozniej jedna druga bedziemy nakrecac , a teraz stresow nam nie potrzeba ;-)
 
nie no ja wiem :)
co nie zmienia faktu , ze lepiej sie nie nakrecac , bo stres tez nie dobry ;)
a ja jak czytam takie rzeczy to sie boje :(
dlatego nie wchodze na takie watki gdzie pisze sie o poronieniu i innym...
ja sama poronilam w pazdzierniku i teraz mam wiekszego stresa ....
 
Ja poroniłam w w sierpniu. Dlatego staram się uważać na to co robię i co czuję. Poza tym nie chcę się nastawić że to będą piękne spojne miesiące bo boję się rozczarowania jeśli znowu nie wyjdzie. Staram się mocno stąpać po ziemi. Co nie oznacza że się nie cieszę. Bardzo pragnę dzidziusia i zrobię wszystko by dotrzeć do celu. Cytrynce nikt nie odpowiedział na tego posta. A to jest ważny temat w szczególności w I trymestrze i nie wolno lekceważyc takich bóli.
Mnie bardzo cieszą dolegliwości ciążowe
 
Dziewczyny!!!!!!!!Mnie tez kloje,ale to normalne zawsze tak mialam.Nie nakrecajcie sie glupimy myslami.Uwierzcie mi mam za soba dwie ciaze w tym jedna blizniacza,i cale 9 miesiecy zawsze gdzies cos ciagnie,strzyka i pobolewa.Pozniej bedziecie mialy wiecej powodow do biadolenia !!!i to bedzie bardzo mily czas
 
Linnea - dzieki za odpowiedz. Ide we wtorek do lekarza, wiec sie jeszce dopytam. Kluja mnie lekko jajniki, a skurcze mam na samym dole brzucha (srednio silne bym powiedziala). No zobaczymy... mam nadzieje ze jest ok.

Asionek - ja w zeszlym tygodniu taj jak ty mialam bole non stop - bardzo podobne do okresowych, trwaly przez te dni w ktore normalnie mialabym okres. Potem sie zmienily na rzadsze ale mocniejsze.

karolina - to moja pierwsza ciaza, wiec po prostu nie wiem co myslec... nie przeszkadza mi ze boli, o ile wszystko jest ok :)
 
Ja poroniłam w w sierpniu. Dlatego staram się uważać na to co robię i co czuję. Poza tym nie chcę się nastawić że to będą piękne spojne miesiące bo boję się rozczarowania jeśli znowu nie wyjdzie. Staram się mocno stąpać po ziemi. Co nie oznacza że się nie cieszę. Bardzo pragnę dzidziusia i zrobię wszystko by dotrzeć do celu. Cytrynce nikt nie odpowiedział na tego posta. A to jest ważny temat w szczególności w I trymestrze i nie wolno lekceważyc takich bóli.
Mnie bardzo cieszą dolegliwości ciążowe

dlatego ja sie staram tez nie nakrecac i nie stresowac :)
co ma byc to bedzie , ale czuje , ze tym razem sie uda !!
i tobie tego tez zycze :)

Dziewczyny!!!!!!!!Mnie tez kloje,ale to normalne zawsze tak mialam.Nie nakrecajcie sie glupimy myslami.Uwierzcie mi mam za soba dwie ciaze w tym jedna blizniacza,i cale 9 miesiecy zawsze gdzies cos ciagnie,strzyka i pobolewa.Pozniej bedziecie mialy wiecej powodow do biadolenia !!!i to bedzie bardzo mily czas

no wlasnie ja tez czytalam , ze to normalne i nawet mi przez mysl nie przeszlo , ze moze byc innaczej i to moze byc cos zlego :(
kobiety chyba zawsze beda sie nakrecac ;)
jedne , ze maja bole ,a znowu te co nie maja biedola , ze nic nie czuja i , ze napewno cos jest nie tak
tak wiec chyba sie nie dogodzi wszystkim :)
tylko spokoj moze na uratowac hehe



ja sobie tak dzisiaj dumalam i kurcze poronilam w pazdzierniku , a teraz mam termin na pazdziernik i to prawie w tym czasie co stracilam fasolke ... moze wrocila do mnie teraz :) taki maly zbieg okolicznosci , a daje nadzieje


na plazy dzisiaj stal kolo mnie facet z malenstwem na rekach ... spytalam sie , ile ma ze taki malutki jest , myslalam , ze sie dopiero urodzil , mial 27 dni , pan mi go pokazal , a ja normalnie lzy w oczach:szok: cudne bylo to malenstwo i takie naprawde malutkie ... ehh teraz bede chyba plakac na widok bobasow hehe


a gdzie podziewa sie Jos ??????????? !!!!! :)

i Kocurek czemu nie dolaczyl do nas ?? :(



Cytrynka pisalysmy razem :)
jak sie martwisz i cos jest innaczej idz do lekarza !! zawsze to lepiej sprawdzic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asionek stala sie straszna rzecz Josephine poronila dzisiaj :-:)-:)-( strasznie mi jej szkoda....
 
Ostatnia edycja:
Do góry