reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Jose współczuje Ci z calego serca, nie mailam okazji spotkac cie jeszcze na forum ale naprawde wspolczuje i sciskam Cię mocno

Kurcze mam dzisiaj taka rewolucje w dole brzucha ze damat normanie, ciągnący ból tzn takie dziwne rozciganie, kłucie w jajnikach i do tego latam co chwile siku...


Zdolowalam sie normalnie słuz zanikl, szyjka macicy stała sie bardziej wyczówalna i mam wrażenie ze jutro albo za dwa dni dostane @ dotego jeszcze temperaturka tylko 36,9 .... mam totalna załamke.....
 
Ostatnia edycja:
Edyta ja robilam jeden dzien przed @ i wysedl negatyw, ale robilam test o czulosci 10, to byl moj 30dc, a ostatnio rozne mialam od 30 do 35tak jak Ty, a 33dc bez objawow nagle na tych mniej czulych testach pojawily sie 2krechy.

Dziewczyny co do bolow to jest ok jak nie boli bardzo tylko pobolewa i oczywiscie dopóki nie ma krwawienia/plamienia.. ja tez poronilam w wakacje, wiec cos o tym wiem;(
Przykro mi z powodu Jos... tu rzadne slowa nie pomoga. Skoro zrobila test przed @ to moze to byla ciaza biochemiczna. Kazda z nas mogla ja miesc, nawet nieswiadomie.... Trzymaj sie.
 
Witam sie z rana :)
Nadal jestem zła o ten komp, !!!!!!!!!!!! Jak pisze musze ciagle wklejac literke A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo nie działa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Więc bede pisać ale nie tak szybko !!!!!!!!!!! trzeba bedzie kupic nowa klawiature !!!!!!!!!
jak sie dzis czujecie????????????????
Edytka a Ty jak??????
 
Hejho
Ja czuje sie ok, ale wieczorem dopadl mnie niepokoj czy wsystko bedzie dobrze... i jakos strasznie wywalilo mi brzuch, moze z przejedzenia niedzielnego, sama nie wiem;/ ale taki powinnam miec w 4miesiacu a nie 6tyg.
Musze zabierac sie za prace, a wiec do wieczora;)
 
Witajcie po weekendzie. Pierwszy post jaki przeczytałam to ten o poronieniu Josephine...zasmuciło mnie to bardzo:(

Dzisiaj byłam na badaniach: mocz, morfologia, glukoza, toksoplazmoza, USR, ciekawa jestem jak wyniki.

Ja też często sikam, ostatnio latam co 20 minut do toalety, co jest bardzo denerwujące, bo nie lubię sikać:( i normalnie zawsze przeczymuję (wiem, że to niezdrowo;-))
 
Czesc poniedzialkowo :-)

Zoszka bo tak juz jest z tymi testami :zawstydzona/y:

Mere no niestety czeste oddawanie moczu to przypadlosc ciezarnych,trzeba sie przemeczyc :-p

Mamuska u mnie nadal @ brak a jak tam u Ciebie ????
 
czesc :)

straszna noc mialam :( obudzilam sie , bo oddychac nie moglam , pozniej mialam zawroty glowy i serce mi tak szybko i mocno bilo , ze myslalam , ze wypadnie :(
ehhh mam nadzieje , ze to byl jednorazaowy incydent !!!


a tak to nawet dobrze sie czuje :)

chce do dr zadzwonic i umowic sie na wizyte pierwsza :)
 
reklama
Do góry