reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ja czekam do 14 lutego o ile @ sie nie pojawini chce znowuzobaczyc jednej kreski i juz sobie obiecalam ze czekam do walentynek a tobędzie najlepszyprezent dla nas obojga ... przynajmiej zaoszczedimy na prezentach ..hihihihiihi

Ja też chcę testować w Walentynki! Bo @ mam dostać 12.02 więc jak nie przyjdzie to akurat w Walentynki będą dwa dni po...
 
reklama
To sie szykuje Wielkie Walentynkowe Testowanie
milosc.gif




Ja to sie czwartku doczekac nie moge ,niech te dni szybko mijaja
czas.gif
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny....sorrki że was zaniedbuję i BB ale jestem taka senna że tylko śpię....i ledwo żyję.....do tego wszystkiego cały czas mnie mdli....dzisiaj weszłam na wagę i schudłam 5 kg.....wrrrrr..... nie mogę jeść.....jak troszkę mi będzie lepiej to się napewno pokaże.....trzymam &&&&&&&&&&& za dziewczyny testujące....
 
Hej dziewczyny....sorrki że was zaniedbuję i BB ale jestem taka senna że tylko śpię....i ledwo żyję.....do tego wszystkiego cały czas mnie mdli....dzisiaj weszłam na wagę i schudłam 5 kg.....wrrrrr..... nie mogę jeść.....jak troszkę mi będzie lepiej to się napewno pokaże.....trzymam &&&&&&&&&&& za dziewczyny testujące....

Nie martw się rabbit, to wszystko minie...Ja też miałam takie mdłości na początku u do 4 miesiąca schudłam 8 kg! Nikt nie mógł uwierzyć że jestem w ciąży a Ci co wiedzieli to pukali się w głowę, że się w ciąży odchudzam...A ja miałam okropne mdłości i codziennie rano wymiotowałam...A potem przeszło jak ręką odjął...No i kg poszły w górę:tak: Także jeszcze będziesz się w pełni cieszyć bobasem/bobasami...A póki co odpoczywaj i śpij skoro Ci to potrzebne...Acha mnie na mdłości pomagało przegryzanie co chwilę czegoś delikatnego:jabłko, biszkopt, sucharek itp.
 
Rabbitku wspolczuje bo te mdlosci moga wykonczyc ja je mialam tylko do 12 tyg , dobrze ze nie dluzej.

Kachutka to wszystko wskazuje ze sie udalo :-)
 
jestem i ja :) dopiero wrocilam z nad morza ;) kurcze super bylo , ludzi tyle , ze nawet w lato takich tlumow nie bylo:szok:cala plaza tez zawalona , ludzie sie opalali , a maluchy porozbierane w morzy sie taplaly hehe szok normalnie w lutym .... tylko zmeczylam sie juz widze ,ze nie mam sily tak lazic godzinami




Ja tez chce takie kreski!!!!!!!!!!:-D:-D

Asionku laseczka z Ciebie,mimo iz twarzy prawie nie widac ale co nieco da sie zauwarzyc ;-)

dziekuje bardzo :) nie wiem jak cos tam widzisz , ale i tak fajnie uslyszec komplement ;)

Wyczaiłam taki test Opinie o Acon Test ciążowy płytkowy Ultra Czuły ACON 10mlU/ml - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl widze ze są dobre opinie, wiec moze kupic taki i ryzykować za pare dni !!!!!
Asionek bardzo ładne masz włoski !!Dłuugie :) Ja zapuszczam juz długo ale cos nie chcą rosnąć, pomino ze biore witamy itd !!!! A włąsnie dziewczyny ja łykam Falvit mama , bo mi zostały po ciąży a szkoda bylo wyrzucać, tam jest kawa foliowy wiec chyba dobrze !!!

moze sprobuj tym testem ?? albo zamiast kase wydawac na nie moze na bete idz ?? juz wyjdzie napewno jak cos tam jest :)
a wloski no juz dlugie , ale wypadaja od 2 lat strasznie i mam nadzieje , ze troche w ciazy sie to przystopuje ;) tylko ciekawe co bedzie po ...

A w ogóle to robię na obiad kebaba:tak: Chłopaki zachwycone! Ale mnie to forum zainspirowało:happy2:

hehe mowilam , ze watek bedzie kebabowy :)

Moj mowil dokladnie to samo ;-)

Mamuska a ty kiedy robisz nastepny tescior ?????????????
JESTEM UZALEZNIONA OD BB MUSZE ISC NA ODWYK :-D:-D:-D

no ja juz chyba tez sie powoli uzalezniam :) ledwo weszlam i juz na forum hehe



tak czytam o owulkach waszych i kurcze ja mialam gdzies 21 , 22 stycznia czyli pozniej niz wy i jakim cudem mi juz test wyszedl ?? dziwne to ja juz nic nie kumam
cykle mam 30 , 31 dniowe
 
Dziewczyny oświećcie mnie...Dużo czytałam o tym, że objawem ciąży jest podwyższona temperatura...Ale chodzi o temp mierzoną rano w pochwie czy normalnie w ciągu dnia jak się mierzy to też jest podwyższona? :confused:
 
reklama
Dziewczyny oświećcie mnie...Dużo czytałam o tym, że objawem ciąży jest podwyższona temperatura...Ale chodzi o temp mierzoną rano w pochwie czy normalnie w ciągu dnia jak się mierzy to też jest podwyższona? :confused:

Chodzi o tempke mierzona rano zawsze o tej samej godzinie jeszcze przed wstaniem z lozka ;-)

Asionek bo to zalezy kiedy doszlo do zagniezdzenia,u Ciebie moglo to nastapic juz 4 dni po owulce a u innych dopiero po 14 dniach wiec z tad taka roznica :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry