reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Gabriela u mnie tez 3 dni spoznia sie @,i dzisaj robilam test i niestety I kreska,ty masz podobnie a powiedz mi kiedy mialas owulke ?bo ja 20 stycznia a czytalam ze zagniezdzenie moze nastapic nawet 14 dni po owulce i dlatego test nic nie wykazal...

Jedna dziewczyna tak jak my robila test 3 dni po spoznionej @ i wyszedl jej negatywny a jak zrobila tydzien po terminie pozytywny wiec glowa do gory jest nadzieja i ja nia zyje :-D
 
Gabriela u mnie tez 3 dni spoznia sie @,i dzisaj robilam test i niestety I kreska,ty masz podobnie a powiedz mi kiedy mialas owulke ?bo ja 20 stycznia a czytalam ze zagniezdzenie moze nastapic nawet 14 dni po owulce i dlatego test nic nie wykazal...

Jedna dziewczyna tak jak my robila test 3 dni po spoznionej @ i wyszedl jej negatywny a jak zrobila tydzien po terminie pozytywny wiec glowa do gory jest nadzieja i ja nia zyje :-D


Z moich obserwcji to owulkę miałam 20 stycznia....
 
Edyta ja miała owulkę równy tydzień po Tobie bo 27.01:-) Co do testów, czekajcie cierpliwie...Bo stężenie hCg jest wykrywalne od 3 tygodnia zwykle bo wtedy osiąga 5-45. A najczęsciej jest wykrywane dopiero w 4 tyg. To przecież ja tak miałam że 3 dni po terminie @ miałam negatyw a kolejne 4 dni później już test był pozytywny...Jeszcze nic straconego. Edyta a Ty masz regularne @ zwykle?
 
Gabi ja testuje w czwartek wiec moze zatestujesz ze mna ?????


Kachutka ja mialam cykle 30-34 dniowe od czasu porodu a w tym cyklu sluz plodny pojawil sie dopiero 18 stycznia a z obserwacji owulke mialam 20 stycznia bo juz 21 stycznia sluz mi zanikl...abys miala racje tak bym chciala tu zostac,no i do tego brak @ ,wiec nadzieja jest realna :tak:
 
Ostatnia edycja:
Gabi ja testuje w czwartek wiec moze zatestujesz ze mna ?????


Kachutka ja mialam cykle 30-34 dniowe od czasu porodu a w tym cyklu sluz plodny pojawil sie dopiero 18 stycznia a z obserwacji owulke mialam 20 stycznia bo juz 21 stycznia sluz mi zanikl...abys miala racje tak bym chciala tu zostac,no i do tego brak @ ,wiec nadzieja jest realna :tak:


Ja czekam do 14 lutego o ile @ sie nie pojawini chce znowuzobaczyc jednej kreski i juz sobie obiecalam ze czekam do walentynek a tobędzie najlepszyprezent dla nas obojga ... przynajmiej zaoszczedimy na prezentach ..hihihihiihi
 
Ja czekam do 14 lutego o ile @ sie nie pojawini chce znowuzobaczyc jednej kreski i juz sobie obiecalam ze czekam do walentynek a tobędzie najlepszyprezent dla nas obojga ... przynajmiej zaoszczedimy na prezentach ..hihihihiihi

A no to jesli tak zdecydowalas to nie namawiam :-p aby wszystko poszlo po waszej mysli i w koncu ujawnily sie II kreseczki :tak::tak:

A reszta dziewczyn gdzie ?????? pouciekaly :-(
 
Cześć dziewczyny

Trzymam kciuki za następne testowanie Edytko i Mamuśka :tak: Jeszcze jest nadzieja :tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja od wczoraj leżę z temp 38st :wściekła/y:Byłam dzisiaj u internisty i dostałam *spam* (syropek wzmacniający dla kobitek w ciąży) i Apap (ale to tylko jak temperatura będzie powyżej 38) Jest weekend więc mój M jest w domu i może się zająć naszym dwulatkiem, ale co to będzie jutro to nie wiem :dry: Idę leżeć dalej bo nieprzytomna jestem...
 
reklama
Do góry