reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
cześć dziewczyny!!!
kurcze co za straszna wiadomość.... współczuję bardzo Josephine... nie wiem co powiedzieć...


Wczoraj jeszcze pisalysmy sobie a dzisiaj taka wiadomosc ,bardzo jej kibicowalam,cieszylam sie razem z nia,az trudno w to uwierzyc :-:)-(


Martycha a Ty jak sie czujesz??
 
edytka ja nie narzekam. trochę mnie brzuch pobolewa ale to raczej normalne... zgagę zwalczyłam dzięki dobremu koledze, który zajmuje się dietetyką. doradził mi, żeby pożuć sobie mały plasterek imbiru obranego ze skórki. w sumie nie przepadam za tym smakiem, ale najważniejsze, że pomogło :tak:
elfit może ty też spróbuj!!!
strasznie mi się przykro zrobiło z powodu josephine... jakie to niesprawiedliwe...
 
Martycha dobrze ze mdlosci nie masz lepsza zgaga jak mdlosci ;-)

Dziewczyny nic nie chca pisac,ciekawe dlaczego :dry:
 
Edytko bo nie mialam ochoty nawet pisac, przepraszam , zła jestem oda ran nprwde , jeszcze mój zalał komp i nie moge bardzo pisać bo ciagle literka A wyskakuje albo i w ogole nie pisze, wiec zanim napisze mija 10 minut

Moze wyschnie przez noc a jak nie to bedzie lipa bo nie popisze z wami nic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Edytko bo nie mialam ochoty nawet pisac, przepraszam , zła jestem oda ran nprwde , jeszcze mój zalał komp i nie moge bardzo pisać bo ciagle literka A wyskakuje albo i w ogole nie pisze, wiec zanim napisze mija 10 minut

Moze wyschnie przez noc a jak nie to bedzie lipa bo nie popisze z wami nic

Mamuska wiem ze jestes zla na wynik testu,bo ja tez az sie we mnie gotuje ale poczekam i zatestuje jeszcze raz w czwartek bo @ nadal nie mam,co do zalania kompa no to sie porobilo... mam nadzieje ze bedziesz mogla pisac :tak:
 
reklama
Do góry