reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

cześć dziewczyny!!!
przed wyjściem do pracy odpaliłam komputer i chciałam jak najszybciej zobaczyć jak testowanko. szkoda, że dzisiaj nie było 2 kreseczek, ale nie ma się co załamywać. uszy do góry!!! to jeszcze nie koniec!!!:tak:
ja ja mimo jedzienia migdałów i picia mleka dalej mam zgagęęęęęęęęęęęęę :wściekła/y:. już mnie to męczyć zaczyna. w czwartek idę do lekarza, może on coś poradzi... a może wy macie jeszcze jakieś sposoby?????
idę dziewczyny pracować ciężko a wam życzę miłej niedzieli. postaram się wpaść tu jeszcze wieczorem. buziaki wielkie :***
 
reklama
Wyczaiłam taki test Opinie o Acon Test ciążowy płytkowy Ultra Czuły ACON 10mlU/ml - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl widze ze są dobre opinie, wiec moze kupic taki i ryzykować za pare dni !!!!!
Asionek bardzo ładne masz włoski !!Dłuugie :) Ja zapuszczam juz długo ale cos nie chcą rosnąć, pomino ze biore witamy itd !!!! A włąsnie dziewczyny ja łykam Falvit mama , bo mi zostały po ciąży a szkoda bylo wyrzucać, tam jest kawa foliowy wiec chyba dobrze !!!

Mamuska pewnie ze sprobuj :tak: co do witamin to moj gin zawsze mowil ze nie dobrze jest zazywac witaminy na samym poczatku ciazy,poniewaz mozna sie przewitaminizowac,i lepiej jest brac sam kwas...ale kazdy lekarz mowi co innego :zawstydzona/y:
Ja biore sam Kwas foliowy bez dodatku witamin :tak:
 
Mamuska pewnie ze sprobuj :tak: co do witamin to moj gin zawsze mowil ze nie dobrze jest zazywac witaminy na samym poczatku ciazy,poniewaz mozna sie przewitaminizowac,i lepiej jest brac sam kwas...ale kazdy lekarz mowi co innego :zawstydzona/y:
Ja biore sam Kwas foliowy bez dodatku witamin :tak:

Mój lekarz mówi tak samo...Na początku tylko folik...Witaminy od 3 miesiąca...
 
A mi moja lekarka dala caly zestaw ,bo powiedziala ze jod tez jest bardzo wazny.Ale pamietam ze przy poprzednich ciazach bralam tylko kwas i JAK TU BYC MADRYM!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
A mi moja lekarka dala caly zestaw ,bo powiedziala ze jod tez jest bardzo wazny.Ale pamietam ze przy poprzednich ciazach bralam tylko kwas i JAK TU BYC MADRYM!!!!!!!!!!!!!!

Karolina,ja tez tylko lykam folik,tez slyszalam(i tak robilam ze starsza corcia)ze wit.bierze sie od 3 miesiaca ciazy.ja folik lykam od wrzesnia,odkad odstawilam tabletki

kachutka,mnie tez sie marzy kebab,ale taka sama ochote mialam na placki ziemniaczane,ktore wlasnie pozeeeeram;)
 
Do góry