reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Agadaria moze lekarz da Ci zwolnienie,powiedz mu ze zle sie czujesz itd oczywiscie trzymam kciuki za wizyte ;-)

Powiem o tych ciagnieciach w dole brzucha...jak nie zaproponuje to sie upomne,praca jest strasujaca a w moim stanie to niewskazane....zobaczymy co sie da zrobic

jutro dam znac co i jak...denerwuje sie jakbym rodzila pierwszy raz....hi hi hi
 
reklama
Mamuska i Edyta głowy do góry!!! Może jeszcze za wcześnie...Same wiecie jak to z tymi testami jest...A nawet jeśli się tym razem nie uda, to się przecież uda następnym...Ja też czuję że w tym cyklu nic z tego:-( Więc najwyżej na listopadówkach wylądujemy...A Póki co jeszcze nic straconego bo @ nie przyszły...Trzymam &&&&&&&&&& Całusy***
 
Ja tak samo na razie czekam, póki nie ma @ jest oK !!!!
Agadaria lekarz powinien bez problemu ci wystawić L4 , co prawda ja za pierwszym razem wylądowałam u podłej lekarki i zaczeła na mnie wrzeszczeć ze ciąża to nie choroba itd ale ja to mialam w nosie co ona pierdzieli bo rzygałam jak kot całymi dniami i co mialam isc do pracy i w pracy w kibelku siedziec, wiec zniosłam jej fochy i wyszłam ze zwolnieniem a jak juz poszłam do swojego lekarza to sam sie pytał czy nie potrzebuje l4 !!!!!!!!!!!!! A baba powinna bardziej zrozumiec kobiete w ciązy !!!!!!!!!!
 
witajcie :)

Hej dziewczyny !!
niestety mam złe wiadomości !!!! Test NEGATYWNY !!!!!!!!!!!!!!!!! Płacz i Lament Rozczarowanie itd, trudno sie mówi , może jeszcze jest nadzieja ze nie wykrył ciąży !!!!!!!!!!!!
Miłego dnia !!!!

Mamuska nie zalamuj sie ja tez zrobilam u mnie tez negatyw :-(

kurcze dziewczyny przykro mi bardzo :( ale moze jeszcze nic straconego ?? :)

Ja tak samo na razie czekam, póki nie ma @ jest oK !!!!
Agadaria lekarz powinien bez problemu ci wystawić L4 , co prawda ja za pierwszym razem wylądowałam u podłej lekarki i zaczeła na mnie wrzeszczeć ze ciąża to nie choroba itd ale ja to mialam w nosie co ona pierdzieli bo rzygałam jak kot całymi dniami i co mialam isc do pracy i w pracy w kibelku siedziec, wiec zniosłam jej fochy i wyszłam ze zwolnieniem a jak juz poszłam do swojego lekarza to sam sie pytał czy nie potrzebuje l4 !!!!!!!!!!!!! A baba powinna bardziej zrozumiec kobiete w ciązy !!!!!!!!!!

dlatego ja chodze do facetow ginow :) mam bardzo zle doswiadczenia z kobietami :( zamiast byc wyrozumiale , bo przeciez tez kobiety i wiedza co i jak , to jest na odwrot i tylko doluja , chamskie sa i wogole jak dla mnie porazka :/ juz nie wspomne o delikatnosci ...





a ja dzisiaj wstalam jakas taka podminowana , i bylam pewna , ze saboe uroilam to wszystko i , ze w ciazy wcale nie jestem :szok:
wiec wzielam ten test normalny sikany , siknelam na niego i od razu pod koniec sikania wyszly dwie krechy jak malowane i to dwie na raz hehe , nawet czekac nie musialam na ta druga .... chyba jednak naprawde w ciazy jestem ;)
ciezko mi jakos w to uwierzyc ... dzisiaj moj gdzie na @ ... moze stad ten stres ??

lece sie szykowac i jedziemy nad morze :) tak pieknie jest i cieplo , ze szkoda dnia
do pozniej !!!
 
Wpadlam tylko spr jak testy.. przykro mi ale glowa do gory kobitki!! U mnie tez 1.test byl negatywny a robilam tym najczulszym;p 3dni pozniej piekne dwie krechy takze bedzie dobrze;* Milej niedzieli!!
 
Asionek to wklejaj zdjecie testa :tak:

Zoszka a pierwszy test kiedy robilas? tzn ile dni po terminie?
 
reklama
Hej dziewczyny ,przykro mi ,ze testy negatywne.Ale pamietajcie trening czyni mistrza zabierajcie sie do roboty!!!!!!!!
 
Do góry