reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Za 2 tygodnie to i ja sądze ze bedzie w sam raz :) Z Jaśkiem byłam w 7 tygodniu pierwszy raz, a i tak nie mialam USG a dopiero w 9 tygodniu juz był 2 cm ludek :D
 
A no własnie zauważyłam ze Pysia usunęła konto !!!!!!!!!!!!! Ciekawe co sie stało !!!!!!???? Mam nadzieje ze nic złego !!!!!!!!!!!:tak:
 
Asionek nikt nie wie dlaczego Pysia podjela taka decyzje,przeciez wczoraj bylo wszystko dobrze...


Mamuska a gdzie przepis na kebaba ??:-p
 
Eli dzieki :)

no wlasnie z ta Pysia dziwne troche ... i KOcurka tez wcielo jakos
moze poszly na inne forum ??

ja tez z chcecia zobacze przepis na kebaba :) uwielbiam szczegolnie wlasnie taki wlasnej roboty
 
Ok to napisze szybciutko :):):)
Ja robie z cycka z kurczaka :) Kroje na kawałki wlewam olej przyprawe do kebab i na noc odstawiam zeby sie marynowało !!godzine przed obiadem robie sos czosnkowy, zawsze cały kubek bo my uwielbiamy , tzn ze 3 łyzki smietany i 4 łyzki majonezu, koperek, 3 ząbki czosnku (bardzo cienko starty) No i frytki !! Mięso smaże kłąde na frytki posypuje pekińską polewam sosem czosnkowym ketchupem na wierzch pomidor ogórek , troszke koperku i tyle filozofi :) Mam gdzies nawet fotke jak kiedys robilismy :)Tylko sorki za jakość tego zdjęcia , ale mniej wiecej widac co i jak :):):):):-):-):-)

kebab.jpg
 
Ok to napisze szybciutko :):):)
Ja robie z cycka z kurczaka :) Kroje na kawałki wlewam olej przyprawe do kebab i na noc odstawiam zeby sie marynowało !!godzine przed obiadem robie sos czosnkowy, zawsze cały kubek bo my uwielbiamy , tzn ze 3 łyzki smietany i 4 łyzki majonezu, koperek, 3 ząbki czosnku (bardzo cienko starty) No i frytki !! Mięso smaże kłąde na frytki posypuje pekińską polewam sosem czosnkowym ketchupem na wierzch pomidor ogórek , troszke koperku i tyle filozofi :) Mam gdzies nawet fotke jak kiedys robilismy :)Tylko sorki za jakość tego zdjęcia , ale mniej wiecej widac co i jak :):):):):-):-):-)

Zobacz załącznik 324695


O mamusiu ale to musi byc pyszne,slina mi cieknie a jezor mam do samej podlogi :-):-)
Ja tez uwielbiam sos czosnkowy...ale narobilas mi smaka.....ja chce KEBABA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamuska wow , ale mi smaka narobilas :) az mi slinianki sie powiekszyly hehe

ja sos robie do mies grilowanych , kebaba czy gyrosa tak , ze szatkuje lub scieram ogorka zielonego , czosnku sporo, dodaje kubeczek jogurtu naturalnego , sol , pieprz i gotowe :) uwielbiam ten sos i moge go do wszystkiego jesc , zdrowo i malo kalorii ;)

Eli pisalas , ze bylas w 6tc ciazy na usg i juz bilo serduszko , te 6 tyg. to od okresu liczone ??
 
Do góry