reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Znów pierwsza!:-p

frytków sobie w końcu wczoraj nie zrobiłam, może dziś zrobię, latałam do mieszkania a wiem że powinnam wypoczywać bo mały siedzi teraz wysoko pod pępkiem i jak stoję długo to ciągnie :-(No ale muszę nadzorować.. sufity pomalowane, dziś ściany idą w ruch.. mam nadzieję że farba w kuchni na ścianach mi spasi bo jak narazie to sufit w kuchni wyszedł dziwny :confused2:

prezent na imieniny - kwiaty od m i przyszły mi sprzęty.. kurier mi zrobił prezent :-D żelazko jest wybitne, .. ciężkie :tak: i baaardzo estetyczne.. trzeba go teraz wypróbować. Mam tez robot z nasadką blendującą dla didowych zupek ;-) i czajnik :) Mamie mojej kupiłam margeritki liliowe i tak ciężko mi było się z nimi rozstać bo pasowały kolorystycznie do mojego salonu :-D kupię sobie takie same :tak:

Witam,ponownie!
Lecę na skrzydłach do Was,badanie złożone wyszło perfekcyjnie ryzyko zespołu Downa 1-4100,więc jest super znów mogę żyć.

:-D widzisz Lenka, nasze kciuczki działają cuda :-D

dziewczyny słyszałyście że ta koszykarka zmarła.. była w 3 miesiącu ciąży :-(
 
reklama
witam się i ja :)
sylwia_m
współczuje tego bólu głowy. Ale wiesz co,z tymi snami to tak chyba jest. ja sama byłam przerażona, z płaczem pojechałam do mamy (mój mąż nie wierzy w znaczenie snów), przez 4 noce po koleji śniło mi się że urodziłam jakieś dziwne dziecko, krew. Drugi sen to strasznie płakałam. Trzeci śniła mi się śmierć bliskiej mi osoby,a czwarty to ząb. Ja wierze że sny mają jakieś znaczenie... ale mama powiedziała że teraz dużo mam na głowie, i może za dużo się martwię... ale sama sądziłam już że mi coś na psychikę siada
unhappy.gif

Asionek aż zazdroszczę Ci takiego lenistwa na plaży, hehe. Też nie mam apetytu, najchętniej to bym jadła tylko śniadanie i kolację. :-)
madzilka https://www.babyboom.pl/forum/members/madzilka-86182.html
to gratuluję brzuszka już.
wink2.gif

monysia co do piwa też mnie ciągnie, ale jakoś jak ten sobie pije, to tylko łyczka wezmę...gorzej jest z winem, czasami nachodzi mnie taka ochotę na lampkę... ale nic z tego. Niedługo nasza rocznica, to się skusimy na jakieś słabe winko.. haha
adolfina ja też czuje takie kłucie czasami, ale wydaję mi się że to nie jest powód do zmartwień?
Miłka no to gratuluję córeczki :)
Lenka to się ogromnie cieszymy :-)

a ja już nie wiem co mam wymyślić, żeby nie myśleć o jutrzejszej wizycie... bo mi się czas dłuży. Dzisiaj nie wyspana jestem...bo nam po nocach Feliniada gra, wczoraj były rockowe występy... a ja rocku nie znoszę. Dzisiaj będzie reggae, ale za to w sobotę disco polo... bardzo chciałabym pójść, ale m. oczywiście mecz będzie oglądał i nie mam z kim.
wczoraj kupiłam z używanym 5 par body dla dzidziusia,prawie jak nowe :)
Po za tym znowu gadamy o jedzeniu, a ja już jestem taka głodna :-)
...a maluszek się wierci :)
 
widze elfit, ze energia cie rozpiera :) ja tez mam wiekszosc takich dni ostatnio, dzis przymierzam sie m.in. do wiekszego sprzatnia i cala lista innych spraw, ktore trzeba zalatwic :)

lena - gratulacje! pewnie przespalas spokojnie noc - taka ulga,ze wszystkoe jest ok , ciesze sie :D

wlasnie poczytalam o tej koszykarce, smutne... a z innych szokujacych wiadomosci (jka dla mnie)

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miała ciężarna kobieta, która spowodowała kolizję niedaleko Łęknicy (Lubuskie). 31-latka wiozła autem dwójkę swoich dzieci


( to z interia.pl)

a co do tej kobity....niektorzy nie maja wogole wyobrazni ani za grosz odpowiedzialnosci..
 
Witam,ponownie!
Lecę na skrzydłach do Was,badanie złożone wyszło perfekcyjnie ryzyko zespołu Downa 1-4100,więc jest super znów mogę żyć.


Lenka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! wiem jaka to ulga kochana :tak::tak::tak:


Już kiedyś cię pytałam w jakim szpitalu planujesz rodzić? ja rodziłam Domela w Resurection na pograniczu Park Ridge i Chicago.
 
Cześć
Dziecko mi mama porwała i mam teraz możliwość spokojnego leżenia i zdrowienia.
Lenka cieszę się bardzo że z Wami wszystko dobrze. Mam nadzieję, że żadna z nas nie będzie już miała takich niepewności.
 
jagmar wypoczywaj :)
ja się zabieram za sprzątanie, a później za gotowanie... mam dzisiaj tyle energii, że to głowa mała :)
 
reklama
Witam,ponownie!
Lecę na skrzydłach do Was,badanie złożone wyszło perfekcyjnie ryzyko zespołu Downa 1-4100,więc jest super znów mogę żyć.

:-) no to swietnie!!! no co sie newrow najadlas to tylko ty wiesz ale najwazniejsze ze jest wszystko ok!

Ja wstalam o 6 ale chyba sie jeszcze poloze na chwilke. Dzisiaj mnie czeka pakowanko bo jutro o 4 rano jedziemy nad morze :-) :-) :-)
 
Do góry