reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
witajcie!!!!!

Lenka,super wieści,bardzo sie ciesze razem z Tobą!!!!

Rudson,to Dominiś normalnie jest obywatelem USA?

Gosia,Ty się pakuj i wypoczywaj ile wlezie,z dzidziolkiem wsio okej więc teraz odpoczynek dla mamuni:)

Ja już po porannych zakupach,kupiłam truskaweczki na rynku polskie...drogawe,po 8,50zł,ale jak pachną......
dziś planów brak,czekam na rozwój wydarzeń co tam dzionek przyniesie:))))
 
Hej Kobitki,

Kurcze az byłam zdziwiona zawsze jak mąż wyjeżdza nie śpię calą noc a dzisiaj przespałam jak małe dziecko :tak:
Oko mi caly czas podsakuje to chyba nie magnez jakis nerw mi wszedł chyba kiedys miw witamina b complex pomogła na to oko jak nie przejdzie po magnezie łyknę b complex.
Może dziś bym jakieś lumpeksy odwiedziła coś mi się chce pobuszować po ciuchach.:-p
agadaria- ja kupywałam truskawki ostatnio po 12 zł ;-)
 
halo baby :-)

Lena - wczoraj cały dzień o Tobie myślałam, nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszytko OK !!!

U mnie młoda mega podniecona, każdemu klepie, że mama ma w brzuchu siostrę :-D a siostra to Helenka, jakoś o dziwo zakończyła się akcja z nazywaniem jej Barbie Księżniczka :eek:

Ja się wkurzam bo te ćwoki od remontu lecą w gumę, podłapali jakieś inne zlecenia i 3 dni ich nie było :wściekła/y: jak tak dalej będzie to im chyba podziękuję bo u Mamy mieszka mi się super ale nie mam zamiaru potem w środku lata wszystkiego kończyć...
 
witajcie!!!!!


Rudson,to Dominiś normalnie jest obywatelem USA?


Ja już po porannych zakupach,kupiłam truskaweczki na rynku polskie...drogawe,po 8,50zł,ale jak pachną......
dziś planów brak,czekam na rozwój wydarzeń co tam dzionek przyniesie:))))

:tak::tak::tak::tak::tak: Domel ma podwójne obywatelstwo i amerykański paszport

Aga po 8,5 to nieźle u mnie są po 13zł:szok::szok::szok:

halo baby :-)



U mnie młoda mega podniecona, każdemu klepie, że mama ma w brzuchu siostrę :-D a siostra to Helenka, jakoś o dziwo zakończyła się akcja z nazywaniem jej Barbie Księżniczka :eek:
.

to tak jak nasz maluch dumny jak paw że brata ma.

ramo wpada do sypialni do taty (ja sie szykuję do pracy) i słyszę "tatuś jak ja lubię z toba szaleć...a niedługo będzie nas trzech i zaszalejemy mamusię" :szok::szok::szok:....no to super sobie myślę :eek:
 
cholerka i u nas by sie remont przydał trzeba pokoik dla dziecka zrobić a ja to odwlekam ile sie da bo własnie mam dosyć tych całych ekip remontowych az mnie trzęsie na samą myśl o tym balaganie który będzie :confused2:
 
Rudson - heheh u mnie mój za to marudzi, że same baby w domu :-D a Milena rano do niego, że teraz w domu rządzą dziewczyny ;-)

Marti - dlatego ja się za remont zabrałam w maju bo wiadomo było, że pojawią się jakieś "schody" po drodze, chciałam uniknąć tego co było przy Milenie, gdzie ja leżałam w szpitalu po CC a mój sobie przypomniał, że chciał pomalować mieszkanie i malowała je w ostatniej chwilib:eek:
 
reklama
Do góry