reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Na DDTVN mowili o zelu porodowym Dianatal wlasnie. Ale w sumie nic ciekawego oprocz tego ze porod ulatwia.

My jedziemy do Krynicy Morskiej, troche daleko mamy ale co tam. Jedziemy w 3 ciezarowki z mezami :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mój ślubny wyjeżdża :-:)-:)-( 3.06 na 3 miesiące....wraca 17.09 a ja mam termin na 27.09...super nie???

Kochana głowa do góry mój pracuję 4/4 tyg więc wiem o czym mówisz akurat wrzesien mu wypada ze jest na morzu, a mój lekarz mówi że jest możliwość porodu we wrzesniu więc powiedziałam mu że jeżeli nie będzie go przy porodzie to choćbym miała drukować w szpitalu papiery rozwodowe to to zrobię :)

Widziałam jak mówili o porodach od razu mnie wszsytko rozbolało:-D

Też to oglądałam, sama nie wiem co jest lepsze jak Cie rozrywa od środka czy jak Ci nacinają mięśnie?? masakra jakaś :)

Lenka - widzisz słoneczko mówiłyśmy że będzie dobrze :) :**
 
Witam,ponownie!
Lecę na skrzydłach do Was,badanie złożone wyszło perfekcyjnie ryzyko zespołu Downa 1-4100,więc jest super znów mogę żyć.
Lenka kochana jak sie ciesze!!!!!!!!!!!

widze elfit, ze energia cie rozpiera :) ja tez mam wiekszosc takich dni ostatnio, dzis przymierzam sie m.in. do wiekszego sprzatnia i cala lista innych spraw, ktore trzeba zalatwic :)

lena - gratulacje! pewnie przespalas spokojnie noc - taka ulga,ze wszystkoe jest ok , ciesze sie :D

wlasnie poczytalam o tej koszykarce, smutne... a z innych szokujacych wiadomosci (jka dla mnie)

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miała ciężarna kobieta, która spowodowała kolizję niedaleko Łęknicy (Lubuskie). 31-latka wiozła autem dwójkę swoich dzieci


( to z interia.pl)

a co do tej kobity....niektorzy nie maja wogole wyobrazni ani za grosz odpowiedzialnosci..
Boze ,takim babom to bym najchetniej osobiscie nakopala do du py

Cześć
Dziecko mi mama porwała i mam teraz możliwość spokojnego leżenia i zdrowienia.
Lenka cieszę się bardzo że z Wami wszystko dobrze. Mam nadzieję, że żadna z nas nie będzie już miała takich niepewności.
Jak ja bym chciala miec dziadkow ktorzy by czasami porwli mi dzieci:-(
:-) no to swietnie!!! no co sie newrow najadlas to tylko ty wiesz ale najwazniejsze ze jest wszystko ok!

Ja wstalam o 6 ale chyba sie jeszcze poloze na chwilke. Dzisiaj mnie czeka pakowanko bo jutro o 4 rano jedziemy nad morze :-) :-) :-)

Dobrej pogody wam zycze:-)
halo baby :-)

Lena - wczoraj cały dzień o Tobie myślałam, nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszytko OK !!!

U mnie młoda mega podniecona, każdemu klepie, że mama ma w brzuchu siostrę :-D a siostra to Helenka, jakoś o dziwo zakończyła się akcja z nazywaniem jej Barbie Księżniczka :eek:

Ja się wkurzam bo te ćwoki od remontu lecą w gumę, podłapali jakieś inne zlecenia i 3 dni ich nie było :wściekła/y: jak tak dalej będzie to im chyba podziękuję bo u Mamy mieszka mi się super ale nie mam zamiaru potem w środku lata wszystkiego kończyć...
Barbi ksiezniczka -Super!
Nad takimi to naprawde z batem trzeba stac,ale jakos mi pasujesz do roli Dominy;-)
A mój ślubny wyjeżdża :-:)-:)-( 3.06 na 3 miesiące....wraca 17.09 a ja mam termin na 27.09...super nie???
A co z Pubem spadnie na twoja glowe jeszcze to?

Ja dzisiaj nic nie robie.Tylko zupke machne dziecia i nalesniki z jagodami .A wieczorem przyjda kolezanki i bedzie napewno milo one beda drinkowaly ,a ja bede siedziala o suchym pysku,ale przezyje na wodzie.:cool:
 
cześć :-)

Lena! Super że badanie wyszło dobrze i że się uspokoiłaś! A lekarka faktycznie powinna mieć wyrzuty sumienia!

Rudson - z co Twój mąż robi że na tak długo wyjeżdza?

Justyś a Twój nie może się jakoś zamienić, wytłumaczyć zmiennikowi jaka jest sytuacja?

Mój mąż pracuje 6x6tyg i jakoś dotąd sie udawało ładnie wymierzyć i pozamieniać tak, że przyjeżdżał przed i potem był po. Teraz też mam taką nadzieję. ma przyjechać w wrzesniu, 24 i bedzie w domu do 12 listopada. Mam nadzieje ze sie uda nam urodzic do 24 października i pobedziemy troche razem w komplecie :-)
 
witajcie dziewczyny,
u nas dzisiaj deszczowo :(
zaraz zabieram się za ciasto z truskawkami, mniam :)
a wieczorkiem mam zamiar wybyć na koncert KULT
miłego dzionka życzę
 
no i rozstaje sie z nazeczonym!!! ja juz tak nie potrafie gadalismy wczoraj dlugo myslalm ze cos sie zmieni a on mi pisze ze jest szczesliwy z inna!!
 
reklama
Do góry