reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Lena, tez o Tobie myslalam, tylko nie chcialam, Cie zaczepiac, bo sie domyslam ze w takiej sytuacji, trudno sie cieszyc razem z innymi... I pewnie; nikt nie moze Ci zagwarantowac ze wszystko bedzie dobrze, ale na pewno kazda z nas ma przynajmniej taka ogromna nadzieje, ze Twojemu maluszkowi nic nie dolega i zaciskamy mocno kciuki za Twoja wizyte:tak:

Sylwia, ladniutkie te pasy... Fajnie przykrywaja brzuszek przy jakiejs krotszej bluzeczce:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć mamy :)
Nic mi się dzisiaj nie chciało kiepski ze mnie pożytek bo leżę i stękam przez moje choróbsko. Dzień się strasznie dłużył ale jutro moja mama obiecała zająć się dzieckiem więc będę mogła sobie poleżeć i odpocząć.

Asionku ale bym poplażowała :-p:-p:-p zazdroszczę


A ja już kobitki wskoczyłam w 6 okienko :-D:-D:-D:-D 6 miesiąc się zaczął:tak::tak::tak:

6 miesiąc to brzmi poważnie czyli ja kończę albo raczej jestem w połowie 5 hmmmm dobrze wiedzieć bo zatrzymałam się na 4

moja kuzynka myla okna w ciazy podnosila ciagle rece wymachiwala nimi i wgl jej dziecko przy porodzie mialo pepowine okreconma wokol szyjii na szczescie sie nie udusil ale lekarz jej powiedzial ze nie powinna tego robic!!
Ta pępowina owinięta w okół szyi to chyba nie ma nic wspólnego z myciem okien i podnoszeniem rąk do góry. Z grubsza chodzi o to, że podnoszenie rąk do góry (takie jak przy myciu okien albo odkurzaniu górnych półek czy wieszaniu firanek ) powoduje ucisk na szyjkę i to może się przyczynić do jej skrócenia i rozwarcia. No ale to nie oznacza, że np nie wolno się przeciągać jak twierdzą niektóre babcie.

Dziewczyny co sadzicie o takich pasach ZABAWNY PAS CIĄŻOWY STÓPKI 14 KOLORÓW (1625560931) - Aukcje internetowe Allegro tak sie zastanawiam czy sobie takiego nie kupic i nosic do spodni ktore np sie niedopinaja?? ;)
Ja właśnie chce sobie kupić coś takiego ale chyba wolę gładkie bez nadruków chociaż stópki są słodkie.

ejejeje pisałam tego posta z 1.5h bo ciągle ktoś z domowników mi przeszkadzał i w końcu zgłodniałam i musiałam iść zjeść.

Lena &&&&&&&&&& x 1000 i buziaki
 
Ostatnia edycja:
Hej Wam dziewczyny :)
Ja dziś po poranku z babcią, boże starsi ludzie jednak są dziwni, ile razy można mówić babci że nie jest się głodnym ???I tak narobiła kanapek :) Myślałam że zwariuje!!!
Kurde skeyp dziś nie działał i nie mogłam pogadać z m :( Ehh dziś cały dzień zajadam się owocami, lepsze to niż zupka chińska na którą miałam masakryczną ochotę :)

Miłka kochanie gratuluję córeczki :*
 
Witam po grillu :-)

Mamusie chyba zadowolone ale ja mam nadmiar teściowej ...

emm na niezdrowe, hehe ziemniaczki :) i soki owocowe, pomarańcze, mandarynki mniam

u mnie cytrusy i wszystko co z nimi związane odpada, zaraz wymiotuję :baffled:

ja to bym ciagle truskawki z bita smietana jadla i cukrem:) heh

truskawki ok ale same lub koktajl :tak::-pmniam:-D

dziewczyny co czujecie teraz w brzuszkach? ja jak zwykle wymyslam sobie powody do nerwow. od kilku dni mam dziwne zjawy w brzuchu: czasem mnie kluje w różnych miejscach to z boków to ze srodka , do tego mam straszne ciagniecie jakby kolki w srodku albo naciaganie skory nie umiem tego nazwac. dlugo mialam spokoj w brzuszku tylko ruchy czulam a teraz te dziwne klucia mnie martwia. w srode mam wizyte i juz nie moge sie doczekac , martwie sie ze moze skraca mi sie szyjka, w najblizszym czasie maja mi zalozyc szef ale boje sie co by nie bylo za późno.
a jak tam wasze brzuszki?

ja mam też takie kłucia, bóle w bokach, pod brzuchem ...
lekarz mi powiedział że to rozciągająca się macica...
bo w środku wszystko jest ok ...
trzymam kciuki żeby u Ciebie też było dobrze ;-)

Wróciłam z USG, wszystko lodzio-miodzio i będzie córciaczek :-)
:

gratulacje :-)

moj maly uwielbia sos czosnkowy tak jak pomidoy czy paste makrelowa:)

ja z Młodą przed ciążą jadłam dużo makreli, teraz nie mogę jej czuć :baffled:

ja nie moge pic herbaty malinowej bo mi smakuje spalonym miesem..

co za smak :shocked2::happy2::-D

Miłego wieczorku i Dobrej Nocy Kobitki :tak:
ja idę leżakować :-D
 
Witam,ponownie!
Lecę na skrzydłach do Was,badanie złożone wyszło perfekcyjnie ryzyko zespołu Downa 1-4100,więc jest super znów mogę żyć.
 
reklama
Uffff nawet nie wiecie jaka ulga,jak usłyszałam wynik to łzy mi popłynęły,za 2,5 tyg,mam usg połówkowe.
Mam trochę do niej żal,że skoro nie miała obowiązku informować mnie o wcześniejszych wynikach po co mi je podała,skoro widziała,że są złe.Schudłam 2kg w ciągu tygodnia.Widziałam,że miała wyrzuty sumienia,bo przeprosiła,ale może będzie miała nauczkę na przyszłość.Serduszko biło 158 uderzeń/min.DZiękuję za wsparcie jeszcze raz,a to co przeżyłam to nie życzę nikomu.
 
Do góry