reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam się z rana !!!

Jeszcze bym spała ale trzeba było odstawić Młodą do przedszkola
a potem sama śmigam na Dzień Mamusi do Córci :-)
Już wczoraj dostałam od Niej kwiatuszki pozrywane na ogródku :-D
Jeszcze lecę po kiełbaski bo dla naszych Mam
ze Szwagrówką i Mężulem robimy grila
na działeczce :-p

Wszystkiego Dobrego dla Solenizantki
 
Ostatnia edycja:
reklama
monysia,wrzucaj na bieżąco jakieś przepisy
obojetnie-ciasto,drugie dania,sałatki...

ja coś mam zajoba w tej ciąży i non-stop coś gotuje...
i co ciekawe nie jem za bardzo,samo gotowanie sprawia mi frajdę....
a stary sie zachwyca bo lepiej niż w restauracji hi hi hi
 
Halo,

Mogłam się zaklepać jako pierwsza przed 4:00 :dry: mam zatkany nos jak cholera a przez paszczę oddychać nie potrafię...

Dziś mam połówkowe, młoda zaklepała siostrę a jak będzie brat to go zjemy :-D

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Naszego Święta
 
MAriolcia no tak impreza mamusiowa się szykuje jutro na bb :-D
A ja ruchy poczułam nie dotykając brzuszka, dopiero się za chwilę zorientowałam, że to chyba "to"
:cool2:
Ja czuje juz mocno.Nawet moje dzieci i m. czuja !Takze mala ma mocnego powera :-)
wow,ale zbieg okoliczności:))))
witamy nową koleżankę i ja już prosze o nowe pomysły na różne żarełko:)))))
Wiedzialam ze zareagujesz:-D
Klementinka,
najgorzej,że mój sie zajmuje wykończeniówką na co dzień....
od dwóch dni mam focha na niego,bo mi opowiadał,jak babka(ciężąrna)u której robi cieszy sie,bo mieszkanko ślicznie wygląda...
a w domu po pracy jemu sie nie chce robić tego samego...
tylko tymi słowami bardzo mnie zranił(a raczej wkurzył),tamta to sie cieszy,a ja to niby co????też jestem w ciąży,jeszcze k**** to przeciez jego dziecko!!!!ehh....brak słów,dobrze że nie jestem sama:)
Kopnij go nastepnyym razem :tak:To moze dotrze ,ze troche empati wypadaloby.

a u mnie dziś obiadowo kolacjowo były mlode ziemniaczki kefir i jajko sadzone skromnie ale nic nie wymysliłam bo mój maż prosił mnie zebym pojechała z nim do jednego klienta bo to 100 km bedzie mu sie nudzic a tak sobie pogadamy w sumie wytrząchało mnie na dołach bo przez jakieś lesne drogi jechaliśmy a mąż co robił tele konferencje z kolegą przez zestaw głośno mówiący wiec po huuu on mnie ciagnął :wściekła/y: jak chciał towarzystwa niemego niech sobie kukłę jakąś kupi mnie tylko wytrząchało na każda stronę i zawsze mam cykora ze baby taka jazda po dołach szkodzi:-(
Heheheheheh

Cytryna fajna stronka ale to nie ta co ja mialam i za cholere jej nie moge znlezc.Gdzies mialam w zakladkach ale moj M chyba posprzatal.

Wiecie co porzypo0mnialam sobie w nocy takie ostrzezenie od mojego starego gina zeby nie spac na jednym i tym samym boku jak dziecko w macicy ma juz malo miejsca zeby sie krecic na wszystkie strony bo to moze powodowac wady kregoslupaa u dzidziusia.
Slyszalyscie cos o tym?????
Ja nigdy tego nie slyszalam ,ale moze cos w tym jest.Dobrze wiedziec.

o to Moj karnisze juz 3 miesiace montuje i cos w zadnym oknie nie mamy...
sciany mial malowac, nadal biale. lampe mial zakladac, dalej tylko stojaca jest w stolowym... co za szczyl :no:

Marti tez bym sie wkurzyla... ale to tylko facet
Boze ,czy oni wszyscy sa tacy sami?
hejo,
juz dziś mopem śmigałam, ale uważam na siebie obiecuje :) jutro małż maluje, kupione kolorki i proszę trzymajcie kciuki by wyszły jak na próbkach :tak: idę spać bo padam, aha i dziś byłam u gina, jestem już zdrowa, ph w normie :) więc mam zielone światło na basenik i przytulanki :-D usg na 15 czerwca :) i dostałam skierowanie na obciążenie cukrzycą tak żeby gdzieś koło 24tc zrobić.

dzidziuś różnie się ukłąda więc jakiekolwiek uciski są normalne! mój mi wędruje to pod pępek to na pęcherzu, na jelitach, nie ma się czym przejmować.. dobrej nocki :***
No to milego bzykanka:tak:

Halo,

Mogłam się zaklepać jako pierwsza przed 4:00 :dry: mam zatkany nos jak cholera a przez paszczę oddychać nie potrafię...

Dziś mam połówkowe, młoda zaklepała siostrę a jak będzie brat to go zjemy :-D

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Naszego Święta
Daj odrazu znac!!!!!!!!!!Czy dobrze smakowal:-p
 
Witam, ja już po badaniach (mocz i krew tylko), a że należę do przychodni na tej samej ulicy co mieszka moja mama to i do niej wstąpiłam... od razu z życzeniami i ciachem. Dzisiaj zrobię rundkę po sklepach z zamiarem kupna spodni, bo mam tylko już jedną parę, tak, dzisiaj rano kolejne musiałam do szafy schować bo się nie zapinam już w nich :)
A po za tym, to myślę to R. kupić na I rocznicę ślubu... a raczej co wymyślić fajnego :)

Monysia
miłego Dnia Mamusi w przedszkolu i udanego grilla.

agadaria ja też non stop bym gotowała, wczoraj zrobiłam torcik dla mojej mamy, a dzisiaj obiecałam babci że jej kluski zrobię... bo tak po za tym to ja sama bym kluseczków z truskawkami zjadła, hih
1223335yk5xmxf0f4.gif


Wszystkiego Najlepszego dla każdej Mamusi na forum !
w prezencie cały tort dla nas :)
 
hejka Mamuśki...Wszystkiego Najlepszego!!!! :)

jak tam dzisiaj wasze samopoczucie?? mnie przeziębienie mija....a na zatkany nos dobra jest woda morska....mnie pomogła....

i powiem wam że podusia do spania jest cudowna każdej z was polecam....ojjj jaka wygodna.....nie mam problemu ze spaniem
 
Tez slyszalam ze ten Braun jest dobry. Na razie mam na skron i do ucha Microlife ale pomiary z ucha trudno zrobic bo czesto kolejne roznia sie miedzy soba :dry:

Ja mam Brauna do ucha- z czystym sumieniem polecam- póki co niezawodny

tak :tak: ja idę świętować do przedszkola :-)
Witaj, witaj :-) nieźle się złożyło :-) a ja myślałam że tylko
mi tak dziwnie wypadło że druga Dzidzia w tym samym m-cu :-)
cieszę się że Cię tu "widzę" :tak:
Milenka ok, chodzi do przedszkola,
na Wielkanoc miała ospę :baffled: a kilka dni temu grype jelitową ... przedszkole :baffled:

u nas też przedszkole i ciągłe infekcje plus pasożyt - już 2 raz :zawstydzona/y:

monysia a co u was będzie??/ u mnie drugi facet


Ja też za pół godziny uderzam do przedszkola na imprezkę
 
reklama
Do góry