reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

o to Moj karnisze juz 3 miesiace montuje i cos w zadnym oknie nie mamy...
sciany mial malowac, nadal biale. lampe mial zakladac, dalej tylko stojaca jest w stolowym... co za szczyl :no:

Marti tez bym sie wkurzyla... ale to tylko facet
 
reklama
Zupka ja do mojego to sie czasem nie odzywam kilka dni wtedy tak srednio po 2 mam wszystko zrobione co chcialam do tego jeszcze przeprosiny i jakis kwiatuszek.On nieznosi jak sie nie odzywam.
Znajdz cos na swojego ;-)
 
Witajta :)
Ahh dopiero sobie zasiadłam do kompa cały dzień coś .... ale na szczeście mija kolejny dzień i coraz bliżej do przyjazdu mego m. kurde jesteśmy ze sobą już prawie 7 lat a ja zawsze tęsknie tak samo hahaha to chyba dobrze co nie ??!!
Czuję się dobrze, maleństwo skacze jak szalone ale co tam nie skacze:) Właśnie puszczam mu muzyczkę :D Zjadłam kolacyjkę , trochę poćwiczę i spać... Jutro lece do babci będziemy załatwiać opiekunkę dla dziadka ( chory biedaczek ) :( Ja takie rzeczy bardzo przeżywam :((
 
a tak po za tym... to jutro nasze święto :-D[/COLOR]

tak :tak: ja idę świętować do przedszkola :-)

monysia no witaj kochana :-):-):-):-) kopę lat :-):-):-)
Jak tam Milenka??? i znów ciężarówy jesteśmy w jednym czasie :tak::tak:

Witaj, witaj :-) nieźle się złożyło :-) a ja myślałam że tylko
mi tak dziwnie wypadło że druga Dzidzia w tym samym m-cu :-)
cieszę się że Cię tu "widzę" :tak:
Milenka ok, chodzi do przedszkola,
na Wielkanoc miała ospę :baffled: a kilka dni temu grype jelitową ... przedszkole :baffled:

wow,ale zbieg okoliczności:))))
witamy nową koleżankę i ja już prosze o nowe pomysły na różne żarełko:)))))

hi hi tylko co dokładnie???:blink:

ale to tylko facet

Właśnie, facet to tylko facet :sorry2:
u mnie zanim coś dojdzie do skutku to też
musi nabrać mocy urzędowej,
też jesteśmy w trakcie remontu... :sorry2:

Wróciliśmy z działki, jestem padnięta, Mila śpi
a ja mówię dobranoc :-)
 
[FONT=&quot]jagmar – jak będziesz już miała rozeznanie co do termometrów to daj znać bo też noszę się z zamiarem kupna takiego który mierzy temperaturę w uchu i na skroni, bo ostatnio zbiłam rtęciowy a takiego się już nie kupi. A jak byłam w szpitalu to mieli bezdotykowe.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Klementinka[/FONT] oj ja też piwka bym się napiła, albo winka. A w ostateczności wystarczyła by zimna pepsi (napoi gazowanych też nie pije bo lekarz zabronił, robie wyjątek tylko dla wody)
 
o to Moj karnisze juz 3 miesiace montuje i cos w zadnym oknie nie mamy...
sciany mial malowac, nadal biale. lampe mial zakladac, dalej tylko stojaca jest w stolowym... co za szczyl :no:

Marti tez bym sie wkurzyla... ale to tylko facet
niestety im to z wiekiem nie mija:dry:gadziny
Zupka ja do mojego to sie czasem nie odzywam kilka dni wtedy tak srednio po 2 mam wszystko zrobione co chcialam do tego jeszcze przeprosiny i jakis kwiatuszek.On nieznosi jak sie nie odzywam.
Znajdz cos na swojego ;-)
oj jak ja bym chciala tak sie nie odzywac
ja to zawsze awanturke skrece co czasami dziaal gorzej bo wtedy jest obrazony i juz zupelnie nic nie zrobi
kiedys dzialalo na niego jak dawalam mu przyklad kogos kto umie i chce robic, teraz juz to po nim splywa

Kasiadz wspolczuje, ja sie wlasnie chociaz cola ratuje bo 9 mies o wodzie to bym zwariowala
 
hejo,
juz dziś mopem śmigałam, ale uważam na siebie obiecuje :) jutro małż maluje, kupione kolorki i proszę trzymajcie kciuki by wyszły jak na próbkach :tak: idę spać bo padam, aha i dziś byłam u gina, jestem już zdrowa, ph w normie :) więc mam zielone światło na basenik i przytulanki :-D usg na 15 czerwca :) i dostałam skierowanie na obciążenie cukrzycą tak żeby gdzieś koło 24tc zrobić.

dzidziuś różnie się ukłąda więc jakiekolwiek uciski są normalne! mój mi wędruje to pod pępek to na pęcherzu, na jelitach, nie ma się czym przejmować.. dobrej nocki :***
 
Pierwsza! :)

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Mam!!!!! czyli nas! :-):-):-)

Lilou wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!! Dla nas to podwójne święto :-D:-D
 
reklama
Witajta :)
Ahh dopiero sobie zasiadłam do kompa cały dzień coś .... ale na szczeście mija kolejny dzień i coraz bliżej do przyjazdu mego m. kurde jesteśmy ze sobą już prawie 7 lat a ja zawsze tęsknie tak samo hahaha to chyba dobrze co nie ??!!
Czuję się dobrze, maleństwo skacze jak szalone ale co tam nie skacze:) Właśnie puszczam mu muzyczkę :D Zjadłam kolacyjkę , trochę poćwiczę i spać... Jutro lece do babci będziemy załatwiać opiekunkę dla dziadka ( chory biedaczek ) :( Ja takie rzeczy bardzo przeżywam :((

wszytsko w normie,ja z moim już zaraz 14 lat stuknie i mam tak samo...oo tej 17 już chodze po oknach i wypatruje...
nawet jak jestem nafoszona na niego to też wypatruje....

Pierwsza! :)

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Mam!!!!! czyli nas! :-):-):-)

Lilou wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!! Dla nas to podwójne święto :-D:-D

wszystkiego naj naj naj dla naszych Ewelin:)))))

i dla nas jako mamuś:))))
ja dostałam od córci zaje***** obraz,piękne kwiaty,każdy kontur był wypełniony innego koloru piaskiem...
no zaje**** normalnie!!!!!
 
Do góry