reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

monysia a co u was będzie??/ u mnie drugi facet

A u mnie druga babeczka :-p

A ja już kobitki wskoczyłam w 6 okienko :-D:-D:-D:-D 6 miesiąc się zaczął:tak::tak::tak:

No gatulacje :-)

Tu w marcu było to święto więc laurke mam już dawno za sobą ( w sumie to tu w UK polskie mamy 2 razy w roku mają to święto :-)). Tzn w przedszkolu robiła laurkę i podpisywała i w ogóle nameczyło się dziecko, więc jak przyszła do domu to powiedziała że mi jej nie da bo to ona ją robiła :-( i się jej podoba

:-D:-D:-D

ja uciekam...będę tu zaglądać...ale uczyć się muszę....blleee...miłego dnia...:)

Miłej nauki, choć nie wiem jak to robisz gdy tak pięknie za oknem :-p

ja plazuje z mama :) u nas takie upaly , ze masakra i tylko w morzu siedzimy , wiec maly juz ma zaliczona kapiel hehe
coraz mocniej kopie , brzusio rosnie :)

apetytu wogole nie mam z tego goraca wiec zaczelam lykac witaminki mama mi przywiozla , bo boje sie , ze nie dostarcze wszystkiego co trzeba teraz jak i czasu i checi na gotowanie nie ma

zazdroszczę, uwielbiam plaże :-D ale prawdopodobnie w sierpniu pojedziem nad morze
więc jeszcze wszystko przede mną :-p
Ja witamin nie umiem łykać od samego początku ...
czuję w żołądku jak się rozpuści i zaraz wymiotuję :baffled:
A jeść dopiero zaczęłam w miarę normalnie ...

Robiłam farsz do gołąbków na jutro i gdybym się nie pohamowała nie byłoby z czego tych gołąbków robić :-)

Na gołąbki to mam farsz już 3 tyg zamrożony bo kapusty porządnej dostać nie umiem :no:
młoda jeszcze nie bardzo, stara malutka, włoska już młoda na której
są 3 listki na krzyż a z pekinki nie lubię :baffled:

Dziś mam obiadek z wczoraj więc się nie wysilam ...
A potem grill, moja będzie sałatka bo jeszcze mięsa jeść nie umiem ...

Wróciłam z przedszkolakiem do domu bo się rozwyła
że chce wracać ze mną ...
Wcina teraz truskawki
a ja chyba te moje biedne okna pomyje ...
 
reklama
ale zazdroszczę, ja też chcę plażować! a tu w tym roku to chyba wczasy spędzę u rodziców na wsi bo w tamtym roku troszkę zaszaleliśmy:(
właśnie się zastanawiam co tu dobrego na obiad zrobić? ja też bym mogła gotować, ale gdybym nie musiała wymyślać potraw i robić zakupów:)

dzisiaj po obiadku wybieram się na poszukiwania sandałków bo nogi mi się parzą :) bluzek też by się przydało ale nie kupuję bo w weekend spodziewam się nalotu rodziców, a mama ponoć jakieś szmatki mi w lumpie kupiła :)

a gołąbki mamusia ma przywieźć:)
 
monysia w ciazy nie mozna myc okien. lepiej sobie poodpoczywaj...
ja na mieso tez raczej nie moge patrzec. jem tylko jak juz naprawde mam chec, czyli bardzo rzadko.

tez bym golabkow pojadla...
 
Masz racje zupkaogorkowa, jeszcze dziś sobie okna daruję z okazji mojego święta :-p
ale już od soboty mam rolety ciągle zaciągnięte bo są bez firan ...
W weekend poszalałam ze sprzątaniem a potem 2 dni pod rząd szliśmy na urodzinki
W poniedziałek i wtorek bardzo mi się w głowie kręciło i nigdzie się nie ruszałam
ani z domu a za okna się nie tym bardziej nie brałam bo się bałam...
Wypadałoby to zrobić .... kiedyś ...

elifit ja ostatnio też niezdrowo się opijam, tzn coca-colą :baffled:
i jak nigdy w życiu nie smakowało mi piwo to ostatnio
mi posmakowało i czasem jak Małż popija to mu podkradam :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
to po porodzie najlepiej. ja bym sie w zyciu za to nie zabrala, za bardzo sie boje.

ostanio M. myl. Fakt ze fatalnie, ale jakbym mu to powiedziala to juz wiecej by sie za to nie zabral
 
Robiłam farsz do gołąbków na jutro i gdybym się nie pohamowała nie byłoby z czego tych gołąbków robić :-)
ale mi smaka narobilas,:-p chyba pogonie chlopa po kapuste do sklepu i zmajstruje dzisiaj golabki

moj chlopina to juz dobre dwa lata okna myje, fakt ze czesto zapomni ze ramy tez trzeba umyc ale nie krytykuje, wazne ze slonce znowu przez nie swieci
no i stal sie bohaterem blokowym, wszystkie sasiadki podziwiaja ze chlop a okna myje
ja w ciazy tez bym nie ryzykowala, lepiej popatrzec na swiat przez smugi niz potem zalowac
 
Sivi ale masz odjazdowa core hihi usmiac sie mozna jakie te dzieciaki maja pomysly.
A co do golabkow to codziennie o nich marze pewnie juz z miesiac ale nigdzie nie moge dostac takiej duzej kapusty!!! Wszedzie takie malusie a jak byla kiedys wieksza to ja pacany pokroili.

Asionek ale Wam dobrze chyba zaczne zazdroscic bo ja to pewnie w tym roku ani wody ani zadnej plazy nie zalicze no chyba ze w basenie mlodej :)

Elifit ja dzis bede robic frytki:))))))) wogole to bede miec 3 daniowy obiad to sie objem jak swinka.

A na zakupy musimy pojsc jak stary wroci bo lodowka i zamrazarka puste.
 
reklama
okna myć to nie radzę tak samo jak wieszać firanki, wywijanie rękami w górę w dół non stop może doprowadzić do przedwczesnego porodu, a conajmniej do bóli macicy. Dlatego ja się staram ani nie zginać za bardzo ani nie robić nic z rękami powyżej serca. Mi jest ciężko nawet buty zawiązywać :zawstydzona/y:
 
Do góry