reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

oj ja te z apteki tez przeklinam
Mlodemu zazwyczaj 3 mierze i wyciagam srednia
kiedys ciagle pokazywalo powyzej 38, dopiero u lekarki wyszlo ze felerny termometr, a ja martwilam sie skad temp skoro nic mu nie jest
podobno brauna bezdotykowy jest dobry ale nie sprawdzalam

Tez slyszalam ze ten Braun jest dobry. Na razie mam na skron i do ucha Microlife ale pomiary z ucha trudno zrobic bo czesto kolejne roznia sie miedzy soba :dry:

Ja sobie dzisiaj spacer zrobilam nad Wisla i do galerii wstapilam na chwilke :-) i oczywiscie musialam sobie spodenki krotkie kupic hehe.
 
reklama
a u mnie dziś obiadowo kolacjowo były mlode ziemniaczki kefir i jajko sadzone skromnie ale nic nie wymysliłam bo mój maż prosił mnie zebym pojechała z nim do jednego klienta bo to 100 km bedzie mu sie nudzic a tak sobie pogadamy w sumie wytrząchało mnie na dołach bo przez jakieś lesne drogi jechaliśmy a mąż co robił tele konferencje z kolegą przez zestaw głośno mówiący wiec po huuu on mnie ciagnął :wściekła/y: jak chciał towarzystwa niemego niech sobie kukłę jakąś kupi mnie tylko wytrząchało na każda stronę i zawsze mam cykora ze baby taka jazda po dołach szkodzi:-(
 
Cytryna fajna stronka ale to nie ta co ja mialam i za cholere jej nie moge znlezc.Gdzies mialam w zakladkach ale moj M chyba posprzatal.

Wiecie co porzypo0mnialam sobie w nocy takie ostrzezenie od mojego starego gina zeby nie spac na jednym i tym samym boku jak dziecko w macicy ma juz malo miejsca zeby sie krecic na wszystkie strony bo to moze powodowac wady kregoslupaa u dzidziusia.
Slyszalyscie cos o tym?????
 
gosiane a mi wlasnie najbardziej krotkich spodenek brakuje i nie moge tu znalezc nic fajnego,Bede tylek gotowac chyba w dzinsach.

Marti a to masz pomyslowego mezusia.Trzeba bylo zaczac glosno spiewac na pewno szybko skonczyl by konferencje ;)
 
Marti a to masz pomyslowego mezusia.Trzeba bylo zaczac glosno spiewac na pewno szybko skonczyl by konferencje ;)

tiiaaaa prędzej by mnie w tym lesie wysadził ale chyba widzi ze na fochu jestem bo zaczoł sprzątac mieszkanie wreszccccieeeee;-) więc jak sie nie obrazisz sam nic nie zrobi

kupiłam fajne na allegro moge polecić mega wygodne cena znośna

*** Ekstra Krótkie Spodenki 'L' NeW STyLE *** (1590272272) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Ostatnia edycja:
No kucza wlasnie podobnych gatek szukam tutaj ale kicha a 30f za krotki spodenki nie dam za cholere.
Spodni mam 4 pary tto ujdzie.Pewnie w Pl dopiero kupie.A jak sie wkurze to kupie raka szeroka gume i sama sobie wszyje do spodenek starych bo po ciazy i tak w nie juz na pewno nie wejde.

Marti widzisz choc jeden pozytek z tej wyprawy masz hihi.
 
Dzieki wielkie Cytrynka chyba bede sie musiala przejechac wlasnie jeszcze do New Looka bylam ostatnio w 2 ale nie mieli nic z maternity niestety ciolki.
 
reklama
sylwia - nie wszystkie New Looki maja Maternity, w mojej okolicy sa 3 i tylko jeden ma. zadzwon najpierw i zapytaj czy maja ubranka ciazowe zeby na darmo nie jezdzic.
 
Do góry