reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Halo,

Mogłam się zaklepać jako pierwsza przed 4:00 :dry: mam zatkany nos jak cholera a przez paszczę oddychać nie potrafię...

Dziś mam połówkowe, młoda zaklepała siostrę a jak będzie brat to go zjemy :-D

Trzymam kochana kciuki za wizytę :tak:

rabbit- zazdroszczę poduchyyyy już niedługo i ja sobie zakupię :tak:

Mamuśki wszystkiego najlepsiejszegooooo :-D

Lecę będę zaglądac dziś mąż w domku ale wieczorem znów delegacja na 2 dni, nie lubię jak wyjeżdza :wściekła/y: no i jeszcze musimy odwiedzić mamuśki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej dziewczynki :)

Wszystkiego naj naj w Dniu Matki dla nas wszystkich :)

Ale mialam dzis noc masakta.Kolo 3.30 obudzil mnie bol glowy ale tak niesamowity ze wylam z bolu jeszcze w zyciu czegos takiego nie zaznalam.Masakra chcialo mi sie wymiotowac.Moj przyniosl mi od razu paracetamol po jakiejs godzinie troche ustapilo ale juz nie spie i leb dalej boli ale juz nie tak.Lezec sie nie dalo zamknac oczu tez nie.Zastanawiam sie czy to moze byc cos takiego od wysokiego cisnienia ale nigdy nie mialam z tym problemow.Wogole to bede miec do du.. dzien.
I jeszcze jedno az wstyd sie przyznac ale snia mi sie horrory ze bede miec synka bo marzy mi sie cora.Chyba niue jestem normalna.Zeby zdrowe bylo i tyle.

Wiecie co ja tez ciagle gotuje ciagle cos wymyslam tylko najgorsze jest to ze to wszystko potem zjadam!!!

Aha a co do chorob to moja mloda tez ma jakies posozyty.Dostala od lekarza jakis plyn tzn ona i tatus a ja nic i mysle ze u mnie tez sie cos zaczyna i nie podoba mi sie o wcale.
 
A czym to się objawia? Bo widzę że to popularne, a ani ja ani mój nigdy tego nie przechodziliśmy ani nikt w naszych rodzinach

Wszystkiego najlepszego dla mamuś!!

Tu w marcu było to święto więc laurke mam już dawno za sobą ( w sumie to tu w UK polskie mamy 2 razy w roku mają to święto :-)). Tzn w przedszkolu robiła laurkę i podpisywała i w ogóle nameczyło się dziecko, więc jak przyszła do domu to powiedziała że mi jej nie da bo to ona ją robiła :-( i się jej podoba
 
Ostatnia edycja:
hej :)

na poczatek wszystkiego naj z okazaji naszego swieta :))))


ja plazuje z mama :) u nas takie upaly , ze masakra i tylko w morzu siedzimy , wiec maly juz ma zaliczona kapiel hehe
coraz mocniej kopie , brzusio rosnie :)

apetytu wogole nie mam z tego goraca wiec zaczelam lykac witaminki mama mi przywiozla , bo boje sie , ze nie dostarcze wszystkiego co trzeba teraz jak i czasu i checi na gotowanie nie ma

milego dnia :) bede zagladac , ale nadrabiania to bede miala ful hehe

mam nadzieje , ze u kazdej z was wszystko dobrze jest !!!
 
Kochane Mamuśki- w nasze święto wszystkiego najlepszego, duuuużo pozytywnych myśli, radości z naszych przyszłych dzieciaczków i wszystkiego naj, naj, naj

Mi w końcu parę dni temu wylazł brzuchol na światło dzienne i już się nie chowa rano...ale mi się to podoba :-) Tylko pędem muszę zakupić spodnie, bo już tylko legginsy mi pozostają, a ja nie przepadam...:-(
Kopów jeszcze nie czuję niestety, ale czekam cierpliwie.
 
Hej hej dziewczynki :)
Ale mialam dzis noc masakta.Kolo 3.30 obudzil mnie bol glowy ale tak niesamowity ze wylam z bolu jeszcze w zyciu czegos takiego nie zaznalam.Masakra chcialo mi sie wymiotowac.Moj przyniosl mi od razu paracetamol po jakiejs godzinie troche ustapilo ale juz nie spie i leb dalej boli ale juz nie tak.Lezec sie nie dalo zamknac oczu tez nie.Zastanawiam sie czy to moze byc cos takiego od wysokiego cisnienia ale nigdy nie mialam z tym problemow.Wogole to bede miec do du.. dzien.
prawdopodobnie migrena, najlepiej polezec w ciszy i spokoju
gdybys do tego miala wysokie cisnienie to lepiej zadzwonic do lekarza

A czym to się objawia? Bo widzę że to popularne, a ani ja ani mój nigdy tego nie przechodziliśmy ani nikt w naszych rodzinach

Wszystkiego najlepszego dla mamuś!!

Tu w marcu było to święto więc laurke mam już dawno za sobą ( w sumie to tu w UK polskie mamy 2 razy w roku mają to święto :-)). Tzn w przedszkolu robiła laurkę i podpisywała i w ogóle nameczyło się dziecko, więc jak przyszła do domu to powiedziała że mi jej nie da bo to ona ją robiła :-( i się jej podoba
fajna cora:)
hej :)

na poczatek wszystkiego naj z okazaji naszego swieta :))))


ja plazuje z mama :) u nas takie upaly , ze masakra i tylko w morzu siedzimy , wiec maly juz ma zaliczona kapiel hehe
coraz mocniej kopie , brzusio rosnie :)

apetytu wogole nie mam z tego goraca wiec zaczelam lykac witaminki mama mi przywiozla , bo boje sie , ze nie dostarcze wszystkiego co trzeba teraz jak i czasu i checi na gotowanie nie ma

milego dnia :) bede zagladac , ale nadrabiania to bede miala ful hehe

mam nadzieje , ze u kazdej z was wszystko dobrze jest !!!
super, jak na urlopie
bawcie sie dobrze


aaaaa zapomnialam

wszystkim mamusiom, czyli nam wszystkim zycze samych dobrych dni, bezbolesnych zabkowan, zero goraczek i chorub, duzo usmiechu i kochanych grzecznych dzieci

a Ewelinkom wszystkiego najlepszego w imieninki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mamuski wszystkiego naj naj z okazji naszego swieta! :-)

hej :)
na poczatek wszystkiego naj z okazaji naszego swieta :))))

ja plazuje z mama :) u nas takie upaly , ze masakra i tylko w morzu siedzimy , wiec maly juz ma zaliczona kapiel hehe
coraz mocniej kopie , brzusio rosnie :)

apetytu wogole nie mam z tego goraca wiec zaczelam lykac witaminki mama mi przywiozla , bo boje sie , ze nie dostarcze wszystkiego co trzeba teraz jak i czasu i checi na gotowanie nie ma

milego dnia :) bede zagladac , ale nadrabiania to bede miala ful hehe

mam nadzieje , ze u kazdej z was wszystko dobrze jest !!!

Ehhh Asionek ale ty masz dobrze z tym plazowaniem! Superowo tak nad morzem sobie posiedziec, chociaz teraz to skwar pewnie jest niezly. My juz w sobote jedziemy nad polskie morze :-) juz sie doczekac nie moge, co prawda to nie lazurowe i woda zimna ale klimacik jest.

Asionku ale bym poplażowała :-p:-p:-p zazdroszczę
A ja już kobitki wskoczyłam w 6 okienko :-D:-D:-D:-D 6 miesiąc się zaczął:tak::tak::tak:

Uuu no to gratuluje!

Hej hej dziewczynki :)

Wszystkiego naj naj w Dniu Matki dla nas wszystkich :)

Ale mialam dzis noc masakta.Kolo 3.30 obudzil mnie bol glowy ale tak niesamowity ze wylam z bolu jeszcze w zyciu czegos takiego nie zaznalam.Masakra chcialo mi sie wymiotowac.Moj przyniosl mi od razu paracetamol po jakiejs godzinie troche ustapilo ale juz nie spie i leb dalej boli ale juz nie tak.Lezec sie nie dalo zamknac oczu tez nie.Zastanawiam sie czy to moze byc cos takiego od wysokiego cisnienia ale nigdy nie mialam z tym problemow.Wogole to bede miec do du.. dzien.
I jeszcze jedno az wstyd sie przyznac ale snia mi sie horrory ze bede miec synka bo marzy mi sie cora.Chyba niue jestem normalna.Zeby zdrowe bylo i tyle.

Wiecie co ja tez ciagle gotuje ciagle cos wymyslam tylko najgorsze jest to ze to wszystko potem zjadam!!!

Aha a co do chorob to moja mloda tez ma jakies posozyty.Dostala od lekarza jakis plyn tzn ona i tatus a ja nic i mysle ze u mnie tez sie cos zaczyna i nie podoba mi sie o wcale.

A mierzylas sobie cisnienie? Moze to od tego?
 
Do góry