reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

No a ja po skrócie piszę bo zaraz mam majstrów od junkersa. Może w końcu po 3 tygodniach będę miała ciepłą wodę w domu ..... Nocka w miarę ok. Tz Kacperek miał gorączkę ale tylko obudził się chwilkę popłakał i zasypiał dalej, tak że nie musiałam, jak poprzednią, całą noc nosić go na rękach.Od rana bardzo marudny ale właśnie zasnął. M zawitał wczoraj w domu dopiero o 21 tak więc ja po prostu padłam jak betka. Tyle tylko że nadmuchał mi materac i spałam przy łóżeczku małego. Ma za to dziś wrócić wcześniej do domu bo ja muszę jechać do Wrocławia, porobić zakupi i popiec na jutro ciasta. Albo sobie odpuszczę i kupię gotowe..... I jeszcze wieczorem urodziny koleżanki córki. Chyba przejadę się tylko dam prezent, zjem kawałek tortu i z powrotem. A jutro impreza i fryzjer o 12. Jak się cieszę że mam siostrę która się zajęła wszystkim :-D A u młodego to chyba jednak trzydniówka bo wygląda to wszystko tak jak ostatnio tylko że niema tak wysokiej gorączki i w ciągu dnia jest rześki jak skowronek na wiosnę..... cyrk jest rano i wieczorem.No dobra już nie marudzę... :sorry: No i miało być krótko eh...

Reszcie chorowitków życzę zdrówka

WSZYSTKIM DZISIEJSZYM SOLENIZANTOM STO LAT !!!!!!!
 
reklama
Sto lat Sebastianku i Miki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja sie witam i uciekam, jutro impreza wiec trzacos w domku zrobic i jeszcze na zakupy sie wybrac:tak:
W domy u mnie jak zwykle syf, wiec mam nadzieje ze sie ze wszystkim wyrobie;-)

Milego dnia mamusie:happy:
 
Dla naszych dzisiejszych solenizantów Sebastianka i Maksa;-)

Kolorowych snów
uśmiechu od ucha do ucha
pięknych bajek n dobranoc
własnego psa i kota
co dzień nowych przygód
butów siedmiomilowych
gwiazdki z nieba
wspaniałych przyjaciół
i wesołej rodzinki

u nas nudy:cool2:
 
Dla Sebusia i Mikusia stooooo lat;-)


A u mnie zimno...rano nie było pradu i w pracy zimno jak w psiarni - jeszcze sie nie rozgrzałam. Dzis wieczorem wpadają do mnie koleżanki z byłej pracy...a jutro jeszcze tez do rpacy ehhh:crazy:
 
Wszystkiego najlepszego...
Szczęścia i radości moc...
Ciepłego słoneczka co dzień...
Kolorowych snów co noc...

STO LAT DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW:-)
 
Sebuś, Miki najlepsze życzonka urodzinowe, zdrówka, radości i suuuper prezentów :-):-)

zdrówka wszystkim choruszkom
Iga od późnego wieczora też z gorączką, marudna, rano troszkę pokasłała dałam flegaminę, ale wydaje mi się że trójka idzie bo się łapała za dziąsło i cycoli, cycoli, cycoli... a jutro imprezka, oby przeszło
doczekałam się Oliwki, jestem oficjalnie ciocio-babką ;-) załapała się na 15 paźdz., od 20 do 23.50 poród, siostrzeniec wniebowzięty :-)
czarna, tu tak na szybko bo cycol marudzi:


od wczoraj już na szczęście się uspokoiło, nawet słonko jest
 
Mirabelka GRATULACJE ciocio-babciu:-D:-D:-D
Wow fajowskie zdjęcia. Moja kumpelna na NK ma taka fote Mola w Sopocie :szok::szok::szok:

Kurde dzwonie od rana do kuriera bo widze na stronie że przesyłka jedzie do mnie, aby się z nim umówić że ma przyjechać po 16 a tam wiecznie zajęte. A przed chwilą domofon przywiózł zmywarke i co!!! Zmachałam się jak diabli ale mam już ją w domciu:)))
 

Załączniki

  • molo.jpeg
    molo.jpeg
    14,2 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
reklama
Mirabelka GRATULACJE ciocio-babciu:-D:-D:-D
Wow fajowskie zdjęcia. Moja kumpelna na NK ma taka fote Mola w Sopocie :szok::szok::szok:

Kurde dzwonie od rana do kuriera bo widze na stronie że przesyłka jedzie do mnie, aby się z nim umówić że ma przyjechać po 16 a tam wiecznie zajęte. A przed chwilą domofon przywiózł zmywarke i co!!! Zmachałam się jak diabli ale mam już ją w domciu:)))
CZARNA nie mow ze ty ja tachalas na 4 pierto Bo jak dobrze pamietam to ty na 4 mieszkasz ?:cool2:
MIRABELKA gratuluje I JAKIE LADNE IMIE OLIWKA :-Dzdrowka dla Iguni
MARMA jeny ten potworniasty to non stop goraczkuje :crazy:zdrowka

Ja u kolezanki Jejku jak u niej szybko internet dziala :tak:
Zaraz wychodzimy z kolezanka ide po wypis do szpitala a pozniej do kauflandu i do domu Szyjkowac sie na mala imprezke roczkowa Juz sie nie moge doczekac
 
Do góry