reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
A ja narazie sie tylko przywitam bo mam mega zmartwienie moja weronisia jest chora i nie przezywalabym tak tego gdybym byla w Pl a tu wiadomo jak jest paracetamol na wszytsko :confused2:maz od 7 w pracy a ja nie mam z kim jechac do szpitala zeby ja ktos zbadal musze czekac na meza i sie modlic zeby wrocil jak najszybciej wtedy pojdziemy do szpitala a jak nie to do apteki tam jest polska menedzerka i ponoc bardzo pomocna dobre i to jak mi zapisza paracetamol moze ona poda cos innegoczlowiek jesli chodzi o dziecko wszytskiego sie chwyta anarazie mala spi a ja myle o niej jak jej ulzyc dalam eurespal, flegamine w kropelkach mam diphergan ale to na noc dam i nie wiem jak jej jeszcze pomoc a ma kaszel taki bardziej suchy i wsio jej rzezi,furczy nic nie odkaszluje :-:)no:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTOW :))
 
Wszystkiego najlepszego dla Bartusia. Rośnij zdrowo i duż psoć rodzicom :-)

Hej. Mnie głowa nie boli. Ale samopoczucie jakieś kiepskie. Nic mi sie nie chce robic i nie bede. A co. NUDA NUDA NUDA
 
Wszystkiego najlepszego dla Bartusia!!!!!!

A także spóznione serdeczne życzenia dla wczorajszych solenizantów Bartusia i Patrycji!!!!

Minisia zrówka dla malutkiej, napewno dostanie antybiotyk jeśli jest naprawdę chora to jej szybciutko pomoże!!
M Maksa to fajnie masz i w razie czego masz komu dziecko podrzucic?:-)
Marma ząbki szybciutko wyjdą i dziecko wyzdrowieje!!

A u nas ładna pogoda, ciepło w miarę moja cała suszarka w ogrodzie zajęta praniem, dom posprzątany, mała jeszcze śpi...
Wczoraj byłam na spotkaniu tam gdzie będę pracować i 3 listopada zaczynamy!! Trochę mam tremę ale spróbuję.....
Wczoraj byliśmy też do szczepienia z Lenką, za miesiąc już ostatnie na szczęście bo darła się wniebogłosy:-(


Polećcie mi dobry darmowy program antywirusowy do komputera proszę!!!!
 
Najlepsze życzenia dla Bartusia!!!

Się kurcze wkurzyłam :crazy: Mamy po prostu serial z choróbskami w roli głównej w domu :wściekła/y:
We wtorek M był u lekarza i ma zapalenie gardła. Ja jeszcze do jutra na antybiotyku w ramach mojej anginy, a tu od wczoraj cieknie mi z nosa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pewnie znów zarażę Maćka i będzie tak w koło Macieju (nota bene).
My chyba sie do wiosny z tych chorób nie wygrzebiemy :crazy:
 
Wszystkiego najlepszego dla Bartusia!!!!!!

A także spóznione serdeczne życzenia dla wczorajszych solenizantów Bartusia i Patrycji!!!!

Minisia zrówka dla malutkiej, napewno dostanie antybiotyk jeśli jest naprawdę chora to jej szybciutko pomoże!!
M Maksa to fajnie masz i w razie czego masz komu dziecko podrzucic?:-)
Marma ząbki szybciutko wyjdą i dziecko wyzdrowieje!!

A u nas ładna pogoda, ciepło w miarę moja cała suszarka w ogrodzie zajęta praniem, dom posprzątany, mała jeszcze śpi...
Wczoraj byłam na spotkaniu tam gdzie będę pracować i 3 listopada zaczynamy!! Trochę mam tremę ale spróbuję.....
Wczoraj byliśmy też do szczepienia z Lenką, za miesiąc już ostatnie na szczęście bo darła się wniebogłosy:-(


Polećcie mi dobry darmowy program antywirusowy do komputera proszę!!!!

Ulka to mnie pocieszylas uffff czekam na meza i idziemy do szpitala:tak: a powiedz mi dzwonilas kiedys po pogotowie??

DOBRY PROGRAM ANTYWISRUSOWY AVAST POLECAM W 100%
Oprogramowanie antywirusowe AVAST
 
Wszytskiego najlepszego dzisiejszym Roczniaczkom!!!!!
U mnie też leń w dupie :-p Ale jestem po kawce, więc może coś mi się uda zrobić :-p:cool2: Po wczorajszej śnieżycy nie ma śladu. Od rana na Mazurach piękne słońce (już nie wierzę prognozie:sorry:), dzieci mają spacer zaliczony. Zauważyłam, że ostatnio nic nie robię na czas, tylko wszystko odkładam na potem ( i o dziwo mi to nie przeszkadza...). Muszę się wziąść w garść. :************
 
Gosiu ja zawsze wszystko odkladam na ostatnia chwile
MINISIA zdrowka dla Weronisi I pisz nam co i jak Nie dziwie sie ze sie martwisz :-(

U mnie tez len smierdzacy I nawet dzieckiem opiekowac mi sie nie chce Az wstyd :-(
U mnie dzis troche cieplej
Mam prosbe aby moj temat na zamknietym ktory ja pisalam o swojej osobie to prosze juz o skonczenie tematu jesli chodzi o moja osobe Mam nadzieje ze to uszanujecie :-)
Jezy ale mam kiepski nastroj dzis wwwwwwwrrrrrrrr :-(
Okres mi sie zbliza i wsio mnie wkurza :-(
 
reklama
Ulka to mnie pocieszylas uffff czekam na meza i idziemy do szpitala:tak: a powiedz mi dzwonilas kiedys po pogotowie??

DOBRY PROGRAM ANTYWISRUSOWY AVAST POLECAM W 100%
Oprogramowanie antywirusowe AVAST

Właśnie mam ten program i jakoś nie za bardzo:no:

A tu się dzwoni na CAREDOC wtedy gdy przychodnie już pozamykane w niedziele i święta, rozmawiasz tam z pielęgniarką i w zależności od tego jaka jest sytuacja albo się samemu jedzie do lekarza albo lekarz przyjeżdża do domu,
w godzinach otwarcia przychodni normalnie umawiasz się na wizytę
u nas zawsze jak ktokolwiek jest chory to lekarz przepisuje antybiotyk, ja tam nie narzekam pod tym względem,
 
Do góry