reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Hello ja w ferworze przygotowań do urodzinek Sebcia.
Byłam na zakupach, ale zapomniałam oczywiście cukru pudru, masła :wściekła/y: a wcześniej listę robiłam i ... szlag by to trafił.
Chyba Bilobil sobie kupię na pamięć i koncentrację.

Zaraz zabieram się za pieczenie biszkoptu a jutro po południu masa z sera mascarpone :-D - hihihi mam nadzieję, że wyjdzie.

Minisiu zdrówka dla Werci.

Dobra uciekam do robotki :-)
 
reklama
No my juz po wizycie bylismy w szpitalu zbadali Werke bardzo dokładnie :tak: aparatura niesamowita :tak:szok!
dali jej lek na zbicie goraczki bo po zmierzeniu okazalo sie ze ja ma:eek:
ogolnie diagnoza zaczerwienione gardlo i uszka:eek:
dostala antybiotyk do domku wiec luz pod tym wzgledem ze na leki sie nie wydaje bo dzieci do jakiegos tam wieku maja leki za free tak jak antykoncepcja i tabsy antynikotynowe:cool2:
eh wiecie co niby jestem spokojniejsza ale tak naprawde oddychne z ulga jak wera zacznie normalnie oddychac a kaszel zacznie sie "urywac"
przepraszam za to ze na tym watku

Ulka to nie wiem u mnie dziala idealnie ja sobie chwale:tak:
 
No i ja się witam totalnie wykończona po całym dniu i nocy a nie zapowiada się lepsza.... Młodemu o 13 wzrosła temperatura do 39 i2 potem spadła po leku i wariował do 17; 30 poczym znowu wzrosła i dopiero udało mi się go położyć i zasnął a tak to non stop na rękach. Już mi kręgosłup do d... wchodzi. A miałam się oszczędzać. A M wróci późno bo na spotkanie służbowe.....

minisia to super że tak wyszło i zazdroszczę tych darmowych leków... Moja mam badała dziś młodego i nawet niema zaczerwienionego gardła. Zero kaszlu a katar ma od sierpnia i to od zębów.

magdziunia no ja tez powinnam się przygotowywać. Na szczęście moja siostra mnie odciązyła i zabrała się za przygotowywania. Ale jutro to powinnam ciast popiec. :szok:

Dobra uciekam bo znowu marudzę....
 
Marma sadze ze to trzydniówka nasz tez miał koszmar był .
Dorociu jestem w domu codziennie lekarz przyjezdza sprawdza tetno i bice małego , cały czas leze bo mam skurcze. Robie wsyztsko aby jak najdłuzej wytrzymac
ulalala ale masz fajnie z tym lekarzem
Bartusiu w dniu urodzin wszystkiego najlepszego :-):-)

T. był wczoraj po drodze z pracy na plaży porobić zdjęcia, co się działo, jakie fale, ale ludzi ciekawskich mnóstwo
dziś ma od 12 wolne to w końcu na zakupy uderzę
miłego dnia :-)
pokaz te foty

BARTUŚ STO LAT

Zdrówka dla chorowitków.
 
Hej
wpadam na chwilę, wrzuciłam zaległe fotki.

Ale jestem happy! moje maleństwo dziś postawiło swoje pierwsze pewne kroki (fotka jest ). Próbował już sam chodzić, ale to były chwile zapomnienia a dziśjuż swiadomie latał od przeszkody do przeszkody :-):-):-)
zła wiadomośc to taka, że wieczorem miał temperture 38 st. :-( dałam syrop i teraz obserwuje, mam nadzieję ze to tylko zęby. Aż się boję tej nocy. Zmykam kochane, paaa

Najlepsze życzonka dla roczniaczków dzisiejszych :-)
 
Hello ja w ferworze przygotowań do urodzinek Sebcia.
Byłam na zakupach, ale zapomniałam oczywiście cukru pudru, masła :wściekła/y: a wcześniej listę robiłam i ... szlag by to trafił.
Chyba Bilobil sobie kupię na pamięć i koncentrację.

Zaraz zabieram się za pieczenie biszkoptu a jutro po południu masa z sera mascarpone :-D - hihihi mam nadzieję, że wyjdzie.

Minisiu zdrówka dla Werci.

Dobra uciekam do robotki :-)
Madzia, ja mam tak samo. Po powrocie z zakupów okazuje się, że najważniejszego nie kupiłam. I zdaje się, że też z listą wychodzę...:sorry::eek: Powodzenia w pieczeniu ciast :)
No my juz po wizycie bylismy w szpitalu zbadali Werke bardzo dokładnie :tak: aparatura niesamowita :tak:szok!
dali jej lek na zbicie goraczki bo po zmierzeniu okazalo sie ze ja ma:eek:
ogolnie diagnoza zaczerwienione gardlo i uszka:eek:
dostala antybiotyk do domku wiec luz pod tym wzgledem ze na leki sie nie wydaje bo dzieci do jakiegos tam wieku maja leki za free tak jak antykoncepcja i tabsy antynikotynowe:cool2:
eh wiecie co niby jestem spokojniejsza ale tak naprawde oddychne z ulga jak wera zacznie normalnie oddychac a kaszel zacznie sie "urywac"
przepraszam za to ze na tym watku

Ulka to nie wiem u mnie dziala idealnie ja sobie chwale:tak:
Domi, cieszę się, że wizyta udana. Trzymam kciuki za Weronisię :tak:
No i ja się witam totalnie wykończona po całym dniu i nocy a nie zapowiada się lepsza.... Młodemu o 13 wzrosła temperatura do 39 i2 potem spadła po leku i wariował do 17; 30 poczym znowu wzrosła i dopiero udało mi się go położyć i zasnął a tak to non stop na rękach. Już mi kręgosłup do d... wchodzi. A miałam się oszczędzać. A M wróci późno bo na spotkanie służbowe.....

minisia to super że tak wyszło i zazdroszczę tych darmowych leków... Moja mam badała dziś młodego i nawet niema zaczerwienionego gardła. Zero kaszlu a katar ma od sierpnia i to od zębów.

magdziunia no ja tez powinnam się przygotowywać. Na szczęście moja siostra mnie odciązyła i zabrała się za przygotowywania. Ale jutro to powinnam ciast popiec. :szok:

Dobra uciekam bo znowu marudzę....
O kurczę, współczuję Ci!!!! Tobie, bo kręgosłup to nie bajka...:no: I Małemu, bo się biedak męczy. Nie myśl teraz o urodzinach dziewczyno, tylko się oszczędzaj!!!!! Tulę mocno!!!!:tak:
Hej
wpadam na chwilę, wrzuciłam zaległe fotki.

Ale jestem happy! moje maleństwo dziś postawiło swoje pierwsze pewne kroki (fotka jest ). Próbował już sam chodzić, ale to były chwile zapomnienia a dziśjuż swiadomie latał od przeszkody do przeszkody :-):-):-)
zła wiadomośc to taka, że wieczorem miał temperture 38 st. :-( dałam syrop i teraz obserwuje, mam nadzieję ze to tylko zęby. Aż się boję tej nocy. Zmykam kochane, paaa

Najlepsze życzonka dla roczniaczków dzisiejszych :-)
Gratki dla nowego "Chodzącego"!!!!!!!!!!!!!!!!! I kolejszy Szkrabik, co zachorował. Czyżby to ta pogoda???:confused2: Trzymam kciuki za dzisiejszą noc!!!!:tak:

Ojej, Raduś dopiero teraz zasnął :cool2: Upiekłam ciasto razem z Julką (takie zwykłe czarno-białe), wykąpałam Dzieciulki i oglądalismy w Trójkę "Londyńczyków". Mam do tego serialu sentyment, bo pierwszy odcinek emitowali, jak brały mnie już skurcze-Kurcze, jak czas leci :laugh2: Buziam mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goodnight
 
witam ja skonczyłam właśnie randkle z żelazkiem, wcześniej wypucowalam kuchnie, bo mama cos się za to nie zabierała, a niby nasza do sprzątania jest łazienka, ale ta zrobie jutro, szkło umyte ale to tak przy okazji, pokoje z grupsza obleciałam, łóżeczko-kojec złożone. Ale mam wyrzuty sumienia ze z młodym nie byłam na dworze przez tą pogodę, jedynie ja wyszłam na chwilę ale sama do ogródka i machnąć stajnie:-(
Zdrówka dla chorowitków. Właśnie M wrócił
 
Heh, znów po nocach zaczynam siedzieć:) Się w wampira zamienię jak złoto ;)

Sebastianek! Miki! Stooooooo Laaaaaaaaat! Udanego zdmuchiwania świeczki z mocnym marzeniem pod strzechą, mnóstwem ciasta w japce i niech każdy dzień będzie równie radosny!!!


Dziękujemy ślicznie za życzenia i odsyłamy z pełną parą równie mocne uściski i całusy dla świeżutkich roczniaczków!:happy: Cmok, cmok, cmok :*:*:*
A chorowitkom-bidulkom przytulasy. Jejciu, strasznie się paździoszki rozłożyły... Czytam, czytam i aż mnie ciarki przechodzą. I Werka, i Oli, i Lenka, i Kacperek i Szymuś... Brrrr. Zdrowiejcie łobuziaki!!!!!
Kasia nie martw się, wszystko dobrze:) Ja po prostu za dnia pracuję dwuetatowo. A raczej trzyetatowo - piszę, księguję i się Tuśką zajmuję. Wciąć mi się w pogaduchy strasznie ciężko, a wieczorem, to, o... u nas pierwsza w nocy. Do tego kasiorka mizerna, ale od czegoś trzeba zaczynać.
Właśnie zauważyłam, że Minisia już na wyspie-sąsiadce. Suuper! Zleciało szast-prast. Mam nadzieję, że się Wam tam układa dobrze. Przepraszam, ale niewiele wiem:zawstydzona/y:
A poza tym przyjęcie wczoraj było. Malutkie. Prezenciki się znalazły. Bilans roczniaka wypadł dziś dobrze, to jeszcze szczepienie odbębnić i będziemy dalej się rozwijać:-D. A propo's - widziałam, że o Fraglesach pisałyście. I Muppetach. Ale mi się na wspominki wzięło. To były czasy:tak: A teraz dla rozrywki Ranczo z kogutem oglądamy - mamunia płyty sprezenciła. Ale to fajoskie! Heh...:happy:
Buziaki Kureczki:*
 
Dzien dobry mamuski :-)
MINISIA dobrze ze Weronisia zbadana I fajnie z tymi lekami tam macie :-)
WIOLU gratuluje pierwszych kroczkow :-)

U nas nocka lepsza Mniej pobudek Moze dlatego ze spalysmy w ccieplym pokoju :-)
Lozeczko na srodku pokoju wstawilam I Oli jeszcze spi tuz za moimi plecami Musze po ciuchu pisac hihihih
Dzis do kauflandu musze leciec I po wypis do szpitala Umowilam sie ze z kolezanka pojde i jej synkiem :-) Wiec bedzie milo :-)
Milego dnia

SEBASTIANKU I MIKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU WASZYCH PIERWSZYCH URODZINEK
 
reklama
Do góry