reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Właśnie zauważyłam, że Minisia już na wyspie-sąsiadce. Suuper! Zleciało szast-prast. Mam nadzieję, że się Wam tam układa dobrze. Przepraszam, ale niewiele wiem:zawstydzona/y:
QUOTE]
Tak tak my juz/dopiero miesiac tu jestesmy:tak:narazie jest bardzo fajnie ale co mozge po miesiacu powiedziec w kazdym razie na chwile obecna zadowoleni i nie wracamy do Pl

Dzien dobry mamuski :-)
MINISIA dobrze ze Weronisia zbadana I fajnie z tymi lekami tam macie :-)
WIOLU gratuluje pierwszych kroczkow :-)

U nas nocka lepsza Mniej pobudek Moze dlatego ze spalysmy w ccieplym pokoju :-)
Lozeczko na srodku pokoju wstawilam I Oli jeszcze spi tuz za moimi plecami Musze po ciuchu pisac hihihih
Dzis do kauflandu musze leciec I po wypis do szpitala Umowilam sie ze z kolezanka pojde i jej synkiem :-) Wiec bedzie milo :-)
Milego dnia

SEBASTIANKU I MIKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU WASZYCH PIERWSZYCH URODZINEK

Tak wlasnie to jest baaardzo fajne :)) bo pamietam jak w Pl mialam Wike chora leciala mi z rak wys temp.itp no i zastrzyki po ktore musialam gnac do apteki a szkoda ze chociaz tego pierwszego nie dali bo szkoda dziecka targac chorego do apteki mysle ze takie pierwsze dawki lekow mogliby miec tu odrazu jak zmierzyli goraczke odrazu dali bez problemu, zrobili antybiotyk i dali nam do domku


No a mala juz lepiej oddycha normalnie ma kaszelek ale juz taki najnormalniejszy :tak:
wiec oddycham z ulga lek dziala:-D:-Dufffff

Za to maz mnie wkurwił:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a ja zaraz ide sprzatac bo tez mam syf w ubraniach ze szok musze zrobic segregacje:tak:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW
 
reklama
Dorotka niop wnosiłam ją na 4 pietro ale z Panem kurierem;-) ale jakby nie patrzec to 40kg :cool2:

Minisia SUPER SUPER SUPER!!! tak sobie dzis myślałam o Twojej małej.

A ja siedze w domciu choć miałam isć na spacerek ale zaczeło padać:crazy: No nic bynajmniej nie przeocze kolejnych kurierów:cool2::cool2::cool2:
 
miraelka gratulacje
kaka dziś boli mnie głowa

U mnie leje non stop już trzeci dzień z rzędu, konie uziemoine i je roznosi, my uziemieni i młodego też nosi, a ja latamze szmata i sprzątam, jutro wielka imprezka, a ja już mam dość, jeszcze zakupki, odkurzanie- ale musze młodego komuś sptrzedać bo płacze jak odkurzać wyje, M wozi te materiały. A mnie głowa boli
 
Witam! Najlepsiejsze z najlepszych życzonka dla naszych Roczniaczków :-) Ja od rana zalatana. Pakuje nas bo po południu zmykamy do rodziców na weekend. Pozdrawiam i miłego weekendu.
p.s. ile drzemek w ciągu dnia mają wasze dzieciaczki?i mniej wiecej ile czasu?
 
Ostatnia edycja:
Dorotka niop wnosiłam ją na 4 pietro ale z Panem kurierem;-) ale jakby nie patrzec to 40kg :cool2:

Minisia SUPER SUPER SUPER!!! tak sobie dzis myślałam o Twojej małej.

A ja siedze w domciu choć miałam isć na spacerek ale zaczeło padać:crazy: No nic bynajmniej nie przeocze kolejnych kurierów:cool2::cool2::cool2:

no super czarna z ta zmywarka ehh ja ja lubie takie czekanie na kuriera:-p zazdroszcze ci:tak:
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ROCZNIACZKÓW !!

A ja w pracy...szaro, buro za oknem...a my męczymy się z wdrożeniem systemu...ale jakoś idzie...nawet do przodu pomału ...

Szymek zrobił nam niespodziankę i zaczął dzień już o...5:20 rano!! Jeżeli po zmianie czasu dalej tak będzie się budził to będzie to wtedy 4:30... :-( chyba padnę.

Jadę dzisiaj z mamą na zakupy do BB... właściwie to mama na zakupy a ja jako towarzyszka..płaszcze oglądnę, bo muszę kupić, ale ponieważ z kaską cieńko troszkę, to może się wstrzymam jeszcze z miesiąc..może na jakąś przecenę się załapię... Fashion House trza będzie odwiedzić..powinny już napływać zimowe, przecenione kolekcje...

Nie wiem czy pisałam, ale w środę rodzice wrócili - zadowoleni baaaaaaaaaaaaaaaaardzo!!!! Niby taki daleki wyjazd, a nie wydali sporo kasy...bilety kupili w promocji tanio, a na miejscu jest duuużo taniej niż w PL. Noclegi na osobę prawie zawsze poniżej 10zł.
 
Czarna - zrób potem fotki jak już będzie gotowa kuchnia!! Szafki też zmieniacie??
Minisia - super, że jesteście zadowoleni i wszystko Wam się układa!!
 
czesc dziewczyny pozdrawiam serdecznie. U mnie bez zmian wrociłam z badan i ledwo zyje. Pzyszłam do domu a moj synys na moj widok woła mama i pedzi sie przytulic tak mi sie miło zrobiło az łzy mi popłyneły.
 
reklama
Sebastianku i Mikołaju wszystkiego najlepszego w dzień pierwszych urodzinek!!!!

Minisia- szybciutko się pogódz z mężem!!
Czarna i jak zakup- udany????
Mirabelka gratuluję Oliwki

U nas postaremu, siędzę sama bo M poszedł z Lenką do szkoły po Karolinkę, zrobiłam pierogi ruskie na obiad i właśnie się gotują... pogoda dalej u nas super, słońce i dość ciepło...
oglądaliśmy wczoraj na TVN 24 co się dzieje w Polsce a szczególnie na południu :szok::szok:wszystko się już popieprzyło nawet pogoda:no::no:



 
Ostatnia edycja:
Do góry