reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ania wyszła jakaś pomyłka!!!!!!!!!!!!!! Zaraz napisze do admina a ty spróbuj jeszcze raz wejsc na zamkniety!!!!!!!!! Była do usunięcia Anna22 pewnie się rypneli!!!! Sorka

Jednak sorka ale nie opisze tego. Ale powiem tyle że towarzystwo i przepych potrafi ostro napier... w młodych główkach. Mam nadzieje że im szybko rozum wróci do główek i bedą jak kiedyś;-)
 
reklama
Szymonku troszkę spóźnione życzenia cudnych uśmiechów, zdrówka i radości na kolejny roczek :-)

no i jako że już mamy 11 październik:
dla Lenki i Weronisi mnóstwo buziaków i najserdeczniejszych życzeń w dniu Waszych urodzin :-)

majeczka trzymam kciuki żeby się Wasze problemy szybko rozwiązały
czarna wiem co dzieciaki w tym wieku potrafią za numery odstawiać, Seba na razie oprócz dwóch "ustawek" i powrotu do domu z obitą twarzą nic nie odwalił. Odpukać na razie mam z nim super kontakt, ale jestem czujna bo licho nie śpi. Mam nadzieję że siostra szybko dojdzie do ładu z córami

jutro przyjeżdża facet po leżaczek-bujaczek FP, muszę przyznać że to był niezwykle przydatny sprzęt :tak: z czułością na niego zerkam jak sobie tak stoi wypucowany i czeka na odbiór
a za kaskę kupujemy krzesełko to 2-funkcyjne drewniane
zmykam spać, jutro T. znów w pracy 12 godzin
 
CZARNA jak bedziesz miala ochote to czekamy na zamknietym o co chodzi z tymi dziewczynami Ale tutaj choc napisz czy znalazly sie ? czy wrocily ?
ANIAA zaszla jakas pomylka bo nikt Ciebie nie chciala usuwac Ale CZARNA CZUWA I ZARAZ WSIO BEDZIE OK :-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LENKI I WERONISI :-)

U mnie noc masakra 20 oliwka usnela 22 wypila 170 ml mleka Po 24 sie obudzila z placzem i nic nie pomagalo W koncu zlitowala sie i zasnela o 4,30 obudzila sie i zas nic nie pomoglo tylko 170 ml mleka I po tym mleku Dziewczyna uznala ze sie wyspala I zaczela wstawac ,siadac i gadac :-(
Wzielam ja do G do pokoju i lezelismy razem Ona posrodku skakala po nas i w koncu o 6 padla ale o 6,30 zas placz i tak juz od tej 6 obudzila sie 4 razy Teraz jeszcze drzemie z G a ja nie mam sil juz spac Bo ona sie budzi co chwila :-(
MILEGO DNIA
 
Sto Lat i pełno słońca w życiu dla naszych dzisiejszych solenizantek :)

U nas nocka przebiegła bardzo spokojnie o 3;30 tylko pobudka na mleczko. Może wróci do normy.... No a my dziś jedziemy oglądać karnisze bo musimy jakieś firany i zasłony w domu powiesić.
 
Witam
Ja pije kawke juz po pracy i jem sniadanko :tak:
Popoludniu ide do kosciola zapisac wike do komunii :tak:
Wkurzam sie bo dzis 11 a alimentow nie widac pewnie PAN sobie mysli ze jak my w angli to ma wolne ale sie myli ja stad nawet moge zalozyc sprawe i przylece na dzien rozprawy narazie grzecznie pytam ale jak nic nie wskoram przystapie do akcji.:crazy:

wszystkiego najlepszego dla wczorajszyk i dzisiejszych naszych solenizantow!!:-D:-D

dziekuje za zyczenia w imieniu WERONISI
 
Minisia bojowo z samego rana;-)

Dla solenizentek mega sto lat;-)
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    4,1 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Cześć dziewczyny!! Nie poczytałam Was jeszcze dokładnie bo padam... byłam 4 dni z koleżanką w Zakopanym (nie ma rodziców wciąż, a opieknukę mam tylko na 2 dni tygodniu więc i tak wolne musiałam wziąć), a koleżanka kończy macierzyński). Fajnie było, choć dzisiaj pogoda do dupy...Moja ciotka ma tam apartament więc skorzystałyśmy z okazji, a wczoraj dojechała jeszcze jedna koleżanka, też z dzieckiem.. 3 baby i trójka dzieciaków.
.
Fajny miałaś wypoczynek:tak:
Małaulka a Ty kobieto oddychaj głeboko bo za 1h 19 min będziesz rodziła:-D:-D hehehe
No ja cały wczorajszy dzień przeżywałam to co się działo rok temu:-)
U mnie noc masakra 20 oliwka usnela 22 wypila 170 ml mleka Po 24 sie obudzila z placzem i nic nie pomagalo W koncu zlitowala sie i zasnela o 4,30 obudzila sie i zas nic nie pomoglo tylko 170 ml mleka I po tym mleku Dziewczyna uznala ze sie wyspala I zaczela wstawac ,siadac i gadac :-(
Wzielam ja do G do pokoju i lezelismy razem Ona posrodku skakala po nas i w koncu o 6 padla ale o 6,30 zas placz i tak juz od tej 6 obudzila sie 4 razy Teraz jeszcze drzemie z G a ja nie mam sil juz spac Bo ona sie budzi co chwila :-(
MILEGO DNIA
Ale masz przechlapane:no:
Popoludniu ide do kosciola zapisac wike do komunii :tak:
Ciekawe kiedy będzie?? My mamy 15 maja...

Witam się w niedzielę, nasza księżniczka dziś szczęśliwa, otworzyliśmy prezent od ojca chrzestnego bo kazał dokładnie w dzień urodzin a tam śliczne złote kolczyki i już założyłam jej,
po południu goście przyjdą to posiedzimy chwilę i zjemy torcika:tak:
A wieczorem postaram się wkleić zdjęcia:tak:


Dziękujemy za wszystkie życzenia!!!


Weronisiu wszystkiego najlepszego!!!!
 
Do góry