reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Tfu tfu :-D

Właśnie się dowiedziałam, że mojemu znajomemu co w sierpniu córeczka zmarła po użądleniu przez pszczołę dziś urodziła się druga córeczka. Mam nadzieję, że tym razem wszystko ułoży się szczęśliwie :tak::tak::tak:
 
reklama
Dzęki za przywitanie :-)
Moja córka jakoś ostatnio coraz pózniej chodzi spac, wczoraj o 21:00 Normalnie szła spac 19:00-20:00. Nie ważne o której chodzi spac zawsze budzi się 6:30 albo 7:00 Kurcze ma marzy mi się spanie do 9:00 :-D

dorota123456789 trzymam kciuki za Oli, oby wszystko wyszło pomyślnie :tak:
DZIEKUJE za kciuki

KAZDEJ Z OSOBNA ROWNIEZ DZIEKUJE :tak:
WYNIKI ODBIORE ALBO JESZCZE DZIS JAK SIE WYROBIE A JAK NIE TO JUTRO ;-)

Oliwka tez chodzila spac kolo 20 a teraz po 21 i wcale dluzej nie spi Tzn u niej to roznie bywa ale nie wiem od czego to zalezy :sorry:
Hej dziewczynki :-) My dzis znowu wyjezdzamy. Moja psiapsiółka wyjeźdza do Szkocji i jade sie z nią pożegnać i juz zostane z Maciusiem u rodziców na weekend. Nocka ok. Wczorajszy dzionek na leniuchowaniu upłynął. Chłopaki oglądali film a ja przebierałam Macia ciuszki i segregowałam te na lato :-) Uwielbiam to robić :-) lecę nas pakować. miłego dnia.
Milego weekendu Wlasnie mi przypomnialas ze tez musze pozadek z ciuszkami Oliwki zrobic :tak:
hej dziewczynki
u nas ok, nie mam za bardzo czasu, bo się szykujemy do wyjazdu, a wiecie same, ile rzeczy potrzeba na 10 dni przy dziecku!!! masakra :szok:

została mi jeszcze góra prasowania i ostatnie zakupy, więc pewnie już nie dam rady zajrzeć, bo wieczorem pakowanie, a rano fruuu w Polskę

będę się odzywać przez Dorotkę, będę wdzięczna jak przekaże Wam co jakiś czas info co u nas, a i ja chętnie się dowiem co nowego piszczy na bb

martwię się o Malenkę :-( ściskam ją mocno i mam nadzieję, że ok wszystko
Oczywiscie przekaze I Tobie tez napisze co na BB SLYCHAC :tak:
Dziekuje w imieniu Stasia:-)



O ja ja tez bym chciala taki kupon:tak::tak::tak::tak:



Aleci dobrze, ja juz mojej mamie zapowiedzialam ze jak przyjedziemy w lipcu to niech sobie tylko czasem czegos nie zlamie bo chce sie w koncu wyspac;-) A mam juz takie plany...w koncu caly miesiac tam bedziemy.


Witam sie w koncu, wczoraj mialam juz napisac ale juz sil nie mialam. Mam juz dosyc, siedze cale dnie sama z mlodym i zaczynam wariowac. Jeszcze wczoraj rano zadzwonili z przychodni dlaczego dziecka nie szczepie:baffled: gdyby wyciagnela karte nie zadawalaby takich glupich pytan...
Ja sie dietuje i mam nadzieje ze w koncu dojde do wagi ktora chce. Jackowaty wczoraj mial byc o 17 w domu ale cos mus sie zeszlo i przyszedl po 20, wiec focha strzelilam ale zeby mnie udobruchac jak szlam spac powiedzial ze chyba schudlam;-)hehehe cwaniaczek...ale humor mi poprawil:-)
Milego dnia wam zycze dziewczynki
MAGDA nie dziwie sie ze masz dosc Mnie by tez dobijalo te non stop siedzenie w domu z dziecmi :confused2:
Marma i wlasnie tak zrobie, umawiam sie juz z jedna mama z BB lodzkiego i w sobote mykniemy do kina:tak:och jak sie ciesze!!
Zaraz pojdziemy z mlodym do sklepu tylko sniadanko wszamie bo juz normalnie w domu wytrzymac z nim nie mozna. Za cieplo nie jest i troche wieje, jemu jeszcze oczy ropieja ale mysle ze maly spacer mu nie zaszkodzi.:tak:
NO I SUPER :-D
Tfu tfu :-D

Właśnie się dowiedziałam, że mojemu znajomemu co w sierpniu córeczka zmarła po użądleniu przez pszczołę dziś urodziła się druga córeczka. Mam nadzieję, że tym razem wszystko ułoży się szczęśliwie :tak::tak::tak:
WPANIALE 3 MAM KCIUKI ABY TERAZ JUZ ZAWSZE BYLO U NICH DOBRZE

No i juz po pobraniu Oliwka najpierw przez piersze minuty jak Babka pukala ja w raczke i sparwdzala gdzie sie moze wkuc Byla cirpliwa Pozniej jak juz za dlugo trzymala ja za raczke ZACZELA TAK PLAKAC
Pozniej kuly ja 2 razy PLACZ BYL STRASZNY JA PLAKALAM Z OLIWKA
Pokuly 2 razy i sie nie wkuly wiec wziely krew z paluszka Dobrze ze jej juz dluzej nie meczyly bo mnei sie serce krajalo :-(
Po pobieraniu poszlysmy do jej kolezanki z 13 pazdziernika Fajnie bylo Pozniej do domu I wlansie zjadlysmy zupke

Za niedlugo zas idziemy Pozniej zajze do was :tak:
 
Kasia1978 dobra historia z tą fontanna, mojej siostry syn wszedł w pożdzierniku do sztucznego wodospadu, był cały mokry, a było strasznie zimno i wiało :tak:
Na szczęscie nic mu nie było:tak:
dorota123456789 pewnie bardziej przeżyłaś tą wizyte niż ona, bo ja to się zawsze denerwuje przed zastrzykami (szczepionki) i jeszcze długo po, a ona troche popłacze i koniec :-D
 
Witam i ja - od rana sprzątałam, myłam okna, prałam ... ufff .... no i od razu lepiej się czuję.
Za to pogoda teraz się popsuła :baffled::eek: ... weekend się zbliża i wiadomo.

Aisah witaj - :-)

Dorotko napewno wszystko będzie dobrze.

Madziu to ładnie Stasiulek się zachował dzień po DM.

Lilu miłego wyjazdu.

Kate oby wyjazd należał do udanych no i uważajcie na siebie.

Agamir gratulki dla Antonia za skończony 8 miesiączek.

Kasiu tak mi przykro z tym kolegą i jego córką - teram musi być już wszystko dobrze.

Dobra zmykam do kuchni coś porobić.
 
Witam :-) Od ok. 2 tygodni mam w domu istnego skarbika, Sebcio zasypia sam o 22 w swoim łóżeczku i przesypia całą nockę do 7 bez budzenia :-), wcześniej budził się z wielkim płaczem co 2 godziny i tak każdej nocy.... a teraz śpi jak aniołek, a my wreszcie wyspani:-D. Niesamowite jest to, że maluszki potrafią ciągle zaskakiwać, z każdym dniem coś nowego. Za tydzień idziemy na szczepienie i co ważniejsze na ważenie- Sebcio ponad miesiąc temu ważył 9700:-) - jest co nosić, aż boję się pomyśleć ile teraz waga pokaże.
Przesyłam pozdrowionka, jeszcze raz dziekuję za miłe przywitanie ;-)
 
Hej Dziewczyny, jestem tutaj nowa! :nerd:
Szukam Mamy-kolezanki i kolegi/kolezanki dla mojego synka, najlepiej rowiesnika, wiec postanowilam sprobowac tutaj. Moj synek tez urodzil sie w pazdzierniku'08.
Mieszkamy w Sandyford! Ale bez problemu dojedziemy do lokalizacji na trasie Luasa i innych...

Pozdrawionka!
:-)
 
MAMCIA no raczej sie pomylilas

No i pogoda sie zrabala po calej lini No ale zaliczylam zakupy I zapas sloiczkow na chwile zroiony Po wyniki ide jutro rano i odrazu z wynikami do lekarza Nasza lekarka ma urlop wiec pojdziemy do innej

Oli dopiero usnela Przed snem sie troche powyglupialysmy i posmialysmy MOJE KOCHANE SKARBECZKI

W drodze powrotnej do domu zlapala nas ULEWA OLI nie chciala wczesniej siedziec w wozku wiec podczas ulewy na raczkach byla i plakala tzn marudzila i krzyczala CHYBA SIE TEGO DESZCU PRZESTASZYLA MAM NADZIEJE JESZCZE ZE SIE NIE PRZEZIEBI NIE ZMOKLA ALE TROCHE ZIMNO WTEDY BYLO :-(

LECE ZARAZ NA FILM

JUTRO JESZCZE MAM WOLNE :-) DOBRANOC
 
Magdasf u mnie też jest ten pepco tylko mi nie po drodze, ale chyba się wybiorę, bo tak dobrze o nim piszecie
Paula rzeczywiście jest co dźwigać :szok: no i gratulacje dla Sebka za wyspanych rodziców :-D
Dorota ja jak dzieci mogą przemarznąć smaruję im nóżki pulmexem na rozgrzanie.

Oj dzień mi dzisiaj zleciał. Znowu do kąpania miałam dwójkę, bo Martyna strajkuje i nie chce żeby tata ją kładł :baffled: więc zmieniamy grafik - M będzie kładł młodego, a ja Martynę. Trochę kiepski układ, bo ona teraz chodzi spać, a raczej kładzie się po 20, a Bartek przytula się do ręczniczka i zasypia.
Doktor house wrócił :-):-):-)
Miłego wieczoru!!! Dobrej nocy!!!
 
reklama
Witam poczytałam ale nie dam rady odpisać, mały cały dzień marudny, prawie nie spał i teraz spać udało nam się go położyć przedchwilą, bo wstawał, buju buju robił w łóżeczku, to kupa to placz, usnął jak posmarowałam mu dziąsła. Cały dzien lało więc na dworze byliśmy tylko 2 godzinki w sumie między opadami, a tak tradycyjnie, stajnia, pranie, ogródek. M dzisiaj wykuł wielką dziurę w kotłowni- więc się zaczeło:-)
 
Do góry