reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

hej dziewczynki
u nas ok, nie mam za bardzo czasu, bo się szykujemy do wyjazdu, a wiecie same, ile rzeczy potrzeba na 10 dni przy dziecku!!! masakra :szok:

została mi jeszcze góra prasowania i ostatnie zakupy, więc pewnie już nie dam rady zajrzeć, bo wieczorem pakowanie, a rano fruuu w Polskę

będę się odzywać przez Dorotkę, będę wdzięczna jak przekaże Wam co jakiś czas info co u nas, a i ja chętnie się dowiem co nowego piszczy na bb

martwię się o Malenkę :-( ściskam ją mocno i mam nadzieję, że ok wszystko
UDANEGO WYJAZDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam :-) Od ok. 2 tygodni mam w domu istnego skarbika, Sebcio zasypia sam o 22 w swoim łóżeczku i przesypia całą nockę do 7 bez budzenia :-), wcześniej budził się z wielkim płaczem co 2 godziny i tak każdej nocy.... a teraz śpi jak aniołek, a my wreszcie wyspani:-D. Niesamowite jest to, że maluszki potrafią ciągle zaskakiwać, z każdym dniem coś nowego. Za tydzień idziemy na szczepienie i co ważniejsze na ważenie- Sebcio ponad miesiąc temu ważył 9700:-) - jest co nosić, aż boję się pomyśleć ile teraz waga pokaże.
Przesyłam pozdrowionka, jeszcze raz dziekuję za miłe przywitanie ;-)
Gratulacje dla Sebastianka!! a waga imponująca:szok::szok::szok: czym ty go karmisz:szok::-D:-D:-D:-D
Oj dzień mi dzisiaj zleciał. Znowu do kąpania miałam dwójkę, bo Martyna strajkuje i nie chce żeby tata ją kładł :baffled: więc zmieniamy grafik - M będzie kładł młodego, a ja Martynę. Trochę kiepski układ, bo ona teraz chodzi spać, a raczej kładzie się po 20, a Bartek przytula się do ręczniczka i zasypia.
Doktor house wrócił :-):-):-)
Miłego wieczoru!!! Dobrej nocy!!!
Kasia ja zawsze kapie dwójke na raz:-p ewentualnie jak M jest w domku to wyciaga Lale:tak:
Witam poczytałam ale nie dam rady odpisać, mały cały dzień marudny, prawie nie spał i teraz spać udało nam się go położyć przedchwilą, bo wstawał, buju buju robił w łóżeczku, to kupa to placz, usnął jak posmarowałam mu dziąsła. Cały dzien lało więc na dworze byliśmy tylko 2 godzinki w sumie między opadami, a tak tradycyjnie, stajnia, pranie, ogródek. M dzisiaj wykuł wielką dziurę w kotłowni- więc się zaczeło:-)
no no ja czekam nie cierpiwie na cdn i rezultaty remontu!!

Nam dzionek jakos zleciał nie było szans na spacer cały czas lało i rozpogodziło sie na chwile przed 18 ale mały akurat spał wiec nici ze spaceru. ciekawe co jutro dzien przyniesie:tak:
AAAAAAA mamy upragnioną górna jedynke:-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
CZARNA GRATKI ZA ZABKA :-)

U nas nocka wygladala tak :20 wypila 100 ml kachy Nie umiala zasnac Zasnela o 21
Okolo 23 wypila 60 ml mleka Spala dalej
Oklo 2 wypila 60 ml wody i spala dalej
O 5 juz sie obudzila ale mleczko 130 ja uspalo i spi do teraz :-) Ja niedawno wstalam Lece sie myc i szykowac bo po wyniki lecimy i do lekarza
I to bedzie nasz dzis jedyny spacer bo PADA I PADA u mnie

Wcale bym nie wychodzila no ale niestety musze
 
Sebastianek to cycuszkowy chlopak:-), lekarka do której chodzimy śmieje się że Sebcio wyciska ze mnie ostatnie soki, bo ja prawie znikam, nigdy nie ważyłam 53 kg, ale mnie to w sumie nie przeszkadza:-D, tyle że od 2 miesięcy nie mam pokarmu w jednej piersi a ostatnio z drugiej jak muszę odciagnać to z trudem udaje mi się 30 ml:-(, tyle naczytałam się o prawidłowej diecie itp. i naprawdę nie wiem czemu tak się dzieje, czuję się z tym nie najlepiej, bo mam takie myśli że nie mogę wykarmić synka:-( cycki mam jak dwa pęknięte balony:-(, lekarka zaleciła dokarmianie sztucznym bo Sebcio ciągle głodny był i dlatego tak marudził, a jego możliwości są imponujące, ale wszystko jakoś się unormuje mam nadzieję....
 
czarna gratki zębola jaki remont narazie demolka, a jak dobrze pójdzie to zajmnie to 2 lata,
dorotka powodzenia na wizycie

u mnie tez leje, od rana M z pracownikiem działają w kotłowni i tłuką się
 
paula0510 fajnie że jeszcze karmisz piersią, ja tylko miesiąc i sie strasznie się męczyłyśmy. Mała była ciągle głodna, chudła, stwierdziłam że bez sęsu się męczyc zaczełam karmic butelką. Teraz wszystko ok od 2miesięcy śpi całą noc, zjada wszystko co widzi, jak niose obiad dla siebie i mojego M to aż się cała trzęsie żeby coś dostac hehehe.

Ogólnie to jest ciasteczkowym potworkiem, boje się zeby za dużo nie przytyła, ale to ciacha dla zieci to chyba nic jej nie bedzie???

A to moje słoneczko :-)
 

Załączniki

  • 3 diabełek (17) 375x500.jpg
    3 diabełek (17) 375x500.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 27
  • kitka.jpg
    kitka.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 37
Aisah jaka ona jest śliczna :-)

ppatqa no to super że robota rozpoczęta

czarna79 gratki zębola :-)

Dziewczyna a ja mam dziś normalnie lenia giganta. Mam kupę roboty, muszę się spakować a mi się nie chce tyłka ruszyć. Siedzieć tu zamiast zabierać się do roboty. Niech no mnie tam któraś w tyłek kopnie co by mnie jakoś zmobilizować :-D
 
Kasia - to jak Cię boli ząb leczony kanałowo, to lepiej idź do dentysty... a z kasą to katastrofa...ile schodzi przy każdej wizycie :crazy:
Dorotka - ojejku...współczuję :-( też pewnie bym się popłakała ...dobrze, że już po ...
MagdaSf - ja tez mam 41.....i problemy z kupowaniem butów...grrrrr
Ppatqa - może zębole idą??
Kate - udanego wyjazdu!!
Czarna - gratulacje jedynki!!
Paula - u mnie podobnie... zaczyna mi brakować pokarmu... karmię Szymka po południu około 16-17, a potem po kąpieli i wtedy często już mam za mało.
Marma - nadstawiaj tyłek to dostaniesz kopniaka skoro chcesz!!
U nas nocka OK..zasnął po 20-ej i spał do 6:15 z jedną krótką przerwą o 2:30...
Pogoda do bani!!!! a wieczorkiem wieczór panieński :-)
 
reklama
Sebastianek to cycuszkowy chlopak:-), lekarka do której chodzimy śmieje się że Sebcio wyciska ze mnie ostatnie soki, bo ja prawie znikam, nigdy nie ważyłam 53 kg, ale mnie to w sumie nie przeszkadza:-D, tyle że od 2 miesięcy nie mam pokarmu w jednej piersi a ostatnio z drugiej jak muszę odciagnać to z trudem udaje mi się 30 ml:-(, tyle naczytałam się o prawidłowej diecie itp. i naprawdę nie wiem czemu tak się dzieje, czuję się z tym nie najlepiej, bo mam takie myśli że nie mogę wykarmić synka:-( cycki mam jak dwa pęknięte balony:-(, lekarka zaleciła dokarmianie sztucznym bo Sebcio ciągle głodny był i dlatego tak marudził, a jego możliwości są imponujące, ale wszystko jakoś się unormuje mam nadzieję....
no i dobrze ze dokarmiasz:tak: wiadomo co cyc to cyc ale nic na siłe;-)
paula0510 fajnie że jeszcze karmisz piersią, ja tylko miesiąc i sie strasznie się męczyłyśmy. Mała była ciągle głodna, chudła, stwierdziłam że bez sęsu się męczyc zaczełam karmic butelką. Teraz wszystko ok od 2miesięcy śpi całą noc, zjada wszystko co widzi, jak niose obiad dla siebie i mojego M to aż się cała trzęsie żeby coś dostac hehehe.

Ogólnie to jest ciasteczkowym potworkiem, boje się zeby za dużo nie przytyła, ale to ciacha dla zieci to chyba nic jej nie bedzie???

A to moje słoneczko :-)
Alez ona śliczniutka i te kituszki wymiekam:rofl2::rofl2::rofl2: Mój tez jak widzi ze cos jemy jape zawsze ma otwarta:-p
Dorota trzymam kciuki za wyniki
Czarna gratuluję górnej 1, u nas też chyba idzie bo ślina leci jak wodospad:-D
Pozdrawiam
U nas te górne wychodziły bardzooooooo długo:confused2::confused2::confused2: Mam nadzieje ze 2 górna jedynka bedzie szybciej:sorry:

Witam piątkowo
Ojjjjj aż wstyd przyznać sie ale wczoraj zapodałam sobie %:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a ranek był nieciekawy. Teraz juz ok :-p Pogoda u nas pod psem i nie ma mowy na spacer:no::no::no: Dr M wczoraj przejrzał mojego laptopika i chyba jego zywot zakonczył się:-:)-:)-( ale M obiecał ze jeszcze w weekend zajrzy do niego a jak nie uda sie to mi kupi:-p:-D:-D:-D
Gratki dla Rafalka za skonczenie 7 miesiaca!!!!!

A to dla naszych solenizantek
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu spełniaj się.
 
Ostatnia edycja:
Do góry