reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

No ja sie sprezylam i pranko wyprasowane, chociaz kolejne sie pierze ale na szczescie dzisiaj juz nie wyschnie i mam spokoj;-)
Mnie tez juz wczesniej odchodzil ten czop, a teraz niedawno mialam kolejna porcje, nie jest powiedziane ze bedzie plum i juz go nie ma bo to roznie bywa u roznych kobiet.

Czarna ja tez nieraz zazdroszcze pierworodka, chcialabym byc nieswiadoma tego wszystkiego i isc na zywiol, teraz tez mam takie chwile ze nie moge opanowac placzu ze strachu przed bolem, i przed tym co bedzie pozniej. Ty masz troszke gorzej bo twoja najmlodsza to jeszcze malenstwo, moja zocha ma juz 4 i pol roku wiec juz potrafi duzo zrobici mi pomoc. Ale coz musimy sobie poradzic, ja w to wierze, bo cyba nie mamy innego wyjscia;-):tak::happy2:

Zaraz zabiore sie za obiadek, zupka jest od wczoraj a na drugie chyba roladki w sosie serowym, juzjakis czas mam na nie ochote ale nie chcialo mi sie ich zrobic, dzisiaj juz sie zmusze:blink:
 
reklama
Wpadłam poczytać i właśnie wcinam kokosowe ciasteczka, które zrobiłam przed chwilą.
Mniam pycha.

Co do porodu - to chyba może zacząć się nagle - rano nic a wieczorkiem skurcze coraz mocniejsze i trzeba jechać do szpitala.
 
Witajcie!Ja jak zwykle na chwile.Mala co chwile sie budzi i przy cycku siedzie:),a jak spi to ja szybko sprzatam chatke;).Dzis przyjezdzaja do nas Wojtka siostra z mezem i dzieckiem na tydzien,takze bedzie wesolo.My z mala obydwie chore.W pon.bylismy u lekarza,ale nasczescie ma tylko lekkie przeziebienie,ale bidulka sie meczy:no:.Przybiera na wadze,takze jest ok.Teraz wazy 2.32 i mierzy 46cm:szok:wyobrazacie sobie taka kruszynke:-DJest cudowna:happy2::-)pozdrawiam
 
Moja Laurunia wczoraj popisała mi kanape długopisem i czeka mnie uszycie nakrycia jakiegos:dry:

Dzis ja wam pomarudze od rana.:-:)-:)-(
Miałam dzis kiepska noc. Wiecznei sie budziłam i płakałam. Łaziłam po m ieszkaniu i chciałam sie obudzic bo niedowierzałam ze jestem w ciazy!!!! I znów czeka mnie poród. Takiego dzis stracha załapałam jak nic. jak sobie przypomniałam jak to było wczesniej to aż zamarzyło mi sie być pierworódka i nie miec swiadomosci co mnie czeka:-:)-:)-( a co to bedzie jako okaze sie ze bede musiała miec wywoływany:szok::szok::szok::szok:
Normalnie mam nadzieje ze u mnie nigdy nienadejdzie ten moment:baffled:
PRZEPRASZAM

Ciekawe po kim taka uzdolniona artystycznie. Napewno cos fajnego uszyjesz na wierzch:-D

Co do strachów nocnych ja też mam tak czasami.

Kaka to bęziemy czekać na zdjęcia, racja do świat, ale jakie masz na mysli, bo ja moge sie na listopadowe nie załapać

Co do świąt większych i mniejszych;-)
14 październik Dzień Edukacji Narodowej
16stegi Dzień Papieski;-)
1 listopada - oj nie chce takiej daty...

Mam nadzieję że się wyrobimy do konca miesiaca:-D
 
MOTYLKU witaj Fajnie ze mala przybiera na wadze tylko szkoda ze obie sie tak meczycie przez to przeziebienie :-(No wesolo bedziecie mieli w domu :tak:
MAGDASF1 widze ze masz dzis pawera :tak:
ANIAA dokladnie brakiem skurczow przepowiadajacych sie nie przejmuj Bo lepiej jak sie zacznie raz a dobrze a nie tak co chwile cierpiec i nic z tego nie wynika :no:
MADZIU masz racje rano jest oki a wieczorem czy w nocy mozemy urodzic lub zaczac :-p
U mnie ostatnio bylo w niedziele tak ze nawet w kosciele jak zawsze pol mszy przesiedze bo mi zle tak teraz bylo super dobrze sie czulam A juz popudniu cierpialam bo byly skurcze :baffled:Wiec dokladnie nie znamy dnia ani godziny
TRINA powodzenia u gina :tak:

ja ruszylam swoje 4 litery i Umylam juz okno w sypialni naszej I OLiwki :tak:
Pozmywalam i posprzatalam w kuchni,pozamiatalam,powiesilam pranie i bylam z psem na spacerze i udalo mi sie pogadac z sasiadka ktora ma 8 miesieczna HANIE :tak:.Teraz mam LB i ide sobie cos zjesc a po 14 bede szla spacerkiem do szpitala po wyniki U mnie sie strasznie cieplo zrobilo Normalnie wiosna :-D

ANIAA tak moj G zadowolony z pracy Wiecej jest w domu:tak:Radzi sobie choc jeszcze duzo musi sie nauczyc I G nigdy ne robil w takim systemie jak teraz i nocek jeszcze nie robil Wiec narazie nie wie jak to bedzie pracowac po 12 w dzien i w nocy i miec wiecej wolengo Bo dotychczas jak G mial wolne 1 dzien na tydzien to juz bylo duzo :szok:
 
Melduje się posłusznie w dwupaku :)

Dziś czuję się znacznie lepiej. Brzuch się stawia i pobolewa ale da się już normalnie funkcjonować. Mały próbuje namiętnie wwiercić się na ten świat. Ale jakoś na razie mu się to nie udaje. Czekamy co dalej. :)

Ja dziś latam od rana a teraz zabieram się za sprzątanie po remoncie. W międzyczasie Was poczytam :)
 
Witam sie na chwilke!
Ja jestem w trakcie pakowania i szykowania sie na urlopik:-p
Humorek taki sobie:blink:
Czarna i Ulka wiem o czym piszecie ja mam to samo boje sie jak diabli ale mimo wszystko juz chce miec to za soba.
Dzis znow bardzo stawia mi sie brzusio jak wtedy co mialam wizyte u gina ale pewnie to trening i nic z tego nie bedzie:dry:
No nic czeka mnie mily urlopik w szpitalu:-p
Wpadne jeszcze wieczorkiem a teraz mykam na obiadek.
 
Dziewczyny z tym sprzątaniem po mężu to u mnie tez tak jest, wszedzie ciuchy, zanim wyjechał to mowie ze przygotuje juz komode, połoze przewijak i poukładam kosmetyki, a on zebym tego nierobiła bo niebedzie miał gdzie kłasc ciuchów, myslałam ze go udusze z nerwów:-D:-D:-D
 
reklama
Marma dobrze ze juz lepiej u ciebie Ale ty widze sie nie oszczedzasz ;-)
ULKA tule cie mocno
MINISIA a ty masz skierowanie do szpitala Czy idziesz sama z wlasnej decycji ??
No uropik cie czeka ale wyjdziesz juz z coreczka :-)
 
Do góry