reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Cześć Dziewczyny. A jakoś tak bez humorku dzisiaj...nic mi się nie chce...co 2 godziny czuję sie głodna a na dodatek od tylu rzeczy mnie odrzuca, ze nie wiem co jeść.Chociaż dzisiaj może przełknę brzoskwinie z puszki i pomidorówke na obiad - o ile podstawią mi pod nos a nie każą robić.

No właśnie się ostatnio zastanawiałam czy nie rzesadzam z tym uważaniem na siebie...a dziś mnie branie prysznica zmęczyło heheh Musze meża wyciagnąć po południu na spacer bo widać że samo leżenie też nie jest dobre.

Dziewczyny dbajcie o siebie!!!
 
reklama
Mmmmm, Kaka ale mi apetyt zrobiłaś na brzoskwinie :-) chyba mojego Małża też wygonię do sklepu ;-) Albo truskawki bym zjadła, ooo, i gruszki :-D

ps. W imieniu październikowych Mam, witam Mamusie, których nie powitałyśmy wcześniej,a które poczuły się z tego powodu zaniedbane :-D
spokojnej ciąży, kochane
 
Nabuco o truskawkach też myślałam...takich zmikoswanych z mlekiem uhmmm
Ze spacerku chyba nici bo pogoda pod psem a zupkę znowu ugotuję ja bo mój m twierdzi, że nie umie - kłamczuch.
 
Wczoraj przylecialam na tydzien do Polski,bo chce isc do gina,a w Anglii jest to niemozliwe.Tam nie ma badan ginekologicznych i praktycznie zadnej opieki nad kobieta w pierwszym trymestrze,bo wychodza z zalozenia,ze natura wie co robi!!!SKANDAL!!!!! :szok:Mam tam dobrego lekarza Polaka,ale to lekarz pierwszego kontaktu i on po konsultacji z jakas lekarka-gin.stwierdzil,ze moge leciec:tak:.Tak wiec jutro o 12 ide do lekarza,juz sie nie moge doczekac,az zobacze moje malenstwo:-)-zdjecie wkleje na mamusiach u lekarza.
Milego niedzielnego wieczoru i spijcie dobrze!
 
To przykre co napisałaś, jak traktowane są kobiety w ciązy...dobrze , ze u nas jest inaczej. Trzymam kciuki za piękną fasolkę.
 
cześć dziewczynki,
kilka dni tu nie zagladalam poniewaz wyjechalismy z mezem na weekend. troche sie balalm tego wyjazdu ale nie było zle. nawet dobrze sie czulam pomimo ze prawie caly dzien na nogach.
mnie na poczatku ciazy bolal brzuch i moj gin przepisal mi luteine i tez stwierdzil ze na podtrzymanie ciazy. troche sie przestraszylam, ale jak przeczytalam ulotke to troche sie uspokoilam i bole przeszly. i szczerze mowiac to nie mam tez praktycznie zadnych objawów. oby tak bylo do konca.
a propo to duzo jest pazdziernikowych mam - Dorot. prawda??? ja tez mam tak na imie.
pozdrawiam
 
DZIEWCZYNKI powiedzcie mi prosze czy to normalne na poczatku ciazy ze ja
czesto chodze do ubikacji i robie kupke ,martwi mnie to bo od tego kupkania brzuch mnie boli :-(
 
reklama
Do góry