reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Już po wizycie. Dzidzia ma całe 8 mm hihi. Zdjęcia na mamuśkach październikowych
 
reklama
Witaj Dosi. Ja też mogłam mieć od razu zwolenienie od gina ale nie chciałam. U nas w frrmie jest teraz okres na oceny roczne a więc i podwyżki. Nie powinnam wogóle brać chorobowego no ale już miałam dość.

Choć kiedyś myślałam, ze długo będę pracować w ciąży teraz myślę bardziej o fasoli - zeby jej się krzywda nie stała. I sił nie mam tyle co przedtem niestety.
 
hej dziewczynki
1_cmok.gif
dopiero teraz mogłam siąść do komputera żeby coś napisać. wczoraj wróciliśmy od lekarza dopiero o 22. miałam to wytęsknione usg i okazało się, że mamy 3-milimetrowego kafara
1_jupi.gif
1_jupi.gif
1_jupi.gif
1_jupi.gif
i już mu serduszko bije
biggrin.gif
w pon. zrobię scan i będę mogła pochwalić się swoim fasolkiem
biggrin.gif
niesamowicie szczęśliwa jestem
biggrin.gif
biggrin.gif


ps. Pozdrawiam "nowe" Mamusie :-)
Kaka, dzięki za pamięć :tak:
 
Ja juz się nie mogłam doczekać...ja swoją fotke zrobiłam telefonem...super że dzidzia zdrowa:)
 
Dorotka27, widzialam zdjecie Twojego malenstwa, jest przesliczne, widzisz, warto bylo czekac;-)
O ile dobrze widze masz napisane ze to 7 tydz i 2 dzien., ja dzis jestem w 7 tyg.5dniu wiec jakby nie patrzec te nasze suwaczki klamia.
 
Mam przeogromną przyjemność dzielić się dzisiaj z Wami wiadomością o naszym zaciążeniu, szczególnie że lekarze nie dawali nam żadnych szans.
Termin wg bb04.10.2008

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom
 
Wika99, gratulujemy bardzo :-)

Dziewczyny, jak to jest z badaniami? Kiedy miałyście pierwszy raz badaną krew i tą całą resztę? Ja mam dopiero mieć wszystkie badania za 3 tyg. i zastanawiam się , czy to nie za późno...

Agniesia25, z tymi suwaczkami faktycznie jest coś nie tak - pokazują tygodnie jak im się podoba.. :-)

Kaka82, mój telefon niestety funkcję "rób zdjęcie" ma padniętą, więc scan pozostaje najlepszym rozwiązaniem :-) poza tym chcę wysłać do swoich kuzynek fotę maluszka (bo w sumie jeszcze mało kto o nim wie :-D )

Życzę Wam wszystkim spokojnego weekendu :-)
 
reklama
Witajcie mamusie.
Wika ogromniaste gratulacje. Lekarze czasami nie wszystko jednak wiedzą.
Agnieszko najważniejsze w tym wszystkim był pomiar maluszka. A 8 mm klasyfikuje go na 6 tydzień i 6 dni i póki co według usg termin porodu na 4.10, czyli tak jak wyliczył kalkulator na BB.
Miłego dnia kobietki
 
Do góry