reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Madziu strasznie mi przykro!!! Wiem co czujesz bo juz raz bylam w takiej sytuacji i obawiam sie ze znowu bede :( trzymaj sie, choc wiem ze ti wszystko jest strasznie dolujace i ciezkie!! Dobrze ze masz jeszcze 2 proby i wierze ze nastepnym razem sie uda! Ja niestety juz koncze starania, nie mamy juz zadnych prob, kasy tez nie i ja nie mam normalnych komorek! :( trzymam za Was wszystkie dziewczynki kciuki, aby chociaz Wam sie udalo!!
 
reklama
Sisi to u Madziulki Rz tak się wydarzyło :-(, ja dopiero na punkcje czekam - jutro mam z rana, ale też jestem w ogromnym szoku, że przy takich wynikach nic a nic komórek dobrych :tak:
 
Dziękuję Wam za słowa otuchy:-(
Oliwko sama nie wiem czego oczekuje, może ,bym zrozumiała czemu tak się stało i konkretnej propozycji co dalej czyli jakie leki itp. Z mężem cały czas rozmawiamy i rozważamy za i przeciw.
 
Jakoś tak Nuna , a czemu pytasz?
Wrzesień
2 -Nuna 25 podglądanko
2 - Madziula 87 punkcja
3 - Madziulka Rz wizyta

Madziulka ogromniaste kciuki giganty za Twoje olbrzymy , musi być i będzie dobrze zobaczysz:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A bo wydawało mi się, że jakoś tak strasznie szybko to u Ciebie wszystko poszło i że może za szybko...ale jak miałaś ok 11 dni to raczje powinny pęcherzyki dojrzeć przez ten czas, już sama nie wiem...myślę o tym cały czas i nic nie mogę wymyslić...

Madziula 87 powodzenia jutro!!! Trzymam kciuki:*
 
Do góry