reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Madziu strasznie mi przykro!!! Wiem co czujesz bo juz raz bylam w takiej sytuacji i obawiam sie ze znowu bede :( trzymaj sie, choc wiem ze ti wszystko jest strasznie dolujace i ciezkie!! Dobrze ze masz jeszcze 2 proby i wierze ze nastepnym razem sie uda! Ja niestety juz koncze starania, nie mamy juz zadnych prob, kasy tez nie i ja nie mam normalnych komorek! :( trzymam za Was wszystkie dziewczynki kciuki, aby chociaz Wam sie udalo!!
 
reklama
Sisi to u Madziulki Rz tak się wydarzyło :-(, ja dopiero na punkcje czekam - jutro mam z rana, ale też jestem w ogromnym szoku, że przy takich wynikach nic a nic komórek dobrych :tak:
 
Dziękuję Wam za słowa otuchy:-(
Oliwko sama nie wiem czego oczekuje, może ,bym zrozumiała czemu tak się stało i konkretnej propozycji co dalej czyli jakie leki itp. Z mężem cały czas rozmawiamy i rozważamy za i przeciw.
 
Jakoś tak Nuna , a czemu pytasz?
Wrzesień
2 -Nuna 25 podglądanko
2 - Madziula 87 punkcja
3 - Madziulka Rz wizyta

Madziulka ogromniaste kciuki giganty za Twoje olbrzymy , musi być i będzie dobrze zobaczysz:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A bo wydawało mi się, że jakoś tak strasznie szybko to u Ciebie wszystko poszło i że może za szybko...ale jak miałaś ok 11 dni to raczje powinny pęcherzyki dojrzeć przez ten czas, już sama nie wiem...myślę o tym cały czas i nic nie mogę wymyslić...

Madziula 87 powodzenia jutro!!! Trzymam kciuki:*
 
Do góry