reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Madziula Rz bardzo mi przykro że tak wyszło. Nie żebym wychwalała kliniki ale nie rozumiem tego....bo w bocianie coś takiego z grona dziewczyn które tam się leczyły różnie bywało ale zawsze jakieś komórki się zapłodniły, a przecież aż takiej różnicy w stymulacji chyba nie ma ....
Madziula 87 duuużo spokoju.

Pozdrawiam Was wszystkie staraczki i mamusie :happy2:
 
Kurczy co tu się dzieje! Madziula tak mi przykro ze się nie udało zapłodnić żadnej komóreczki :( nudna za ciebie trzymam kciuki nadal! Aby ta jedna dominująca komóreczki się zapłodniła . Ja miałam tylko jedna więcej i się udało, wiec może w końcu u ciebie zakończy się sukcesem! Ja jutro idę na pierwsza wizytę wiec zobaczę czy nasza fasolka dobrze się rozwija. Miałam dylemat kogo wybrać na mojego lekarza prowadzącego ale jednak wracam do T Kluza bo on zna moją sytuację od samego początku i sam polecił mi Artemidę. Trzymajcie kciuki bo boję się tej pierwszej wizyty. Od kilku dni mam dziwne sny, że mój piękny sen o byciu w ciąży mija.... :( Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam kciuki!
 
Niestety wieści okrutne, u mnie ok, bo pobrano 14 komórek, za to u Emka ani jednego plemnika w ruchu drgającym nawet :-( ...będzie oddawał jeszcze raz nasienie! I czekamy!
 
reklama
Dokładnie Anikola, po 2 godzinnym oddaniu nasienia ponownie, coś się znalazło w ruchu drgającym, także prosze o kciuki za tego jedynego choć żołnierzyka, by był zdolny zapłodnić komóreczkę :-( ...ja wierzę w niego! może to akurat ten!
 
Do góry