reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Jakas czarna seria nas tu dopadla :( Madziu trzymam kciuki z calych sil za tego zolnierzyka!!! Musi sie udac!!! Reszte komorek musisz zamrozic'
 
reklama
Nic nie będę mrozić Nuna, bo musiałabym płacić za 2 tylko oocyty 1000 zł., a na dodatek jest niebezpieczeństwo, że mogliby nas wyeliminować z programu, a powrotu już nie ma! Także nie ryzykujemy :) ...zresztą komórki mogą nie przetrwać mrożenia i rozmrażania, więc darujemy sobie!
 
Witam i po prostu nie wierzę w to co się tutaj dzieje. :szok:
Czytam prawie codziennie i Madzula Rz tak wierzyłam w twój sukces a jak się dowiedziałam o tym wszystkim to kompletnie nie mogłam uwierzyć. Wierzę jednak że wszystko się odmieni. Coś poszło nie tak i myślę że nastąpił jakiś błąd podczas stymulacji albo zapładniania. Tak jak pisała Goyah w Bocianie takie rzeczy się nie zdarzały. Poza tym przy takim estradiolu ciężko w to uwierzyć.
Madzia 87 twoja sytuacja też mnie zadziwiła strasznie i takiego scenariusza kompletnie się nie spodziewałam. Ostatnia opcja brana pod uwagę to ze może nie być plemników. Ale jest jeden i trzeba wierzyć. Poza tym masz jeszcze opcję zamrożenia za darmo wszystkich komórek powyżej 6. Pamiętaj o tym. Może jest szansa że da się chwilowo chociaż poprawić to nasienie męża może colostilbegyt?? Zawsze jest mrożenie nasienia jak będzie lepsze jakościowo i jak będzie tam chociaż kilka plemników prawidłowych to szansa będzie większa. Liczę że tym razem się uda i nie będziesz się musiała martwić o to.Trzymam kciuki &&&&&&&
Kimka co to za czarnowidztwo?? To macica się rozciąga więc pewnie brzuch nadal boli Cię jak na @. Teraz nie wolno się stresować i trzeba się cieszyć. Ja teraz już nie myślę o niczym złym i tobie też tak radzę.
 
Dziewczyny mam wiadomość: jakiś cud się wydarzył, jestem narazie w szoku! nie 1 plemniczka a więcej znaleźli :-) ...
6 komórek zapłodnionych, narazie wszystkie się dzielą :-) ...jeszcze w to nie wierzę, ktoś mnie musi uszczypnąć, ale jest ok! i wierzę, że musi być dobrze!


Dziękuję WAM Kochane za wsparcie! ....telefon w piątek co i jak!
 
reklama
Do góry