reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

reklama
Nuna ja mysle ze odpoczniesz ile trzeba i wrocisz do walki :) ja tez bede trzymala za ciebie kciuki aby cie ciaza wziela z zaskoczenia. :) ja na razie boje sie cieszyć bo takie to wszystko kruche mi sie wydaje.

Kochana to walczyć na pewno nie przestanę, ale teraz muszę odpocząć, nabrać sił i skupić swoje mysli na czymś innym :) moja mama była teraz w krakowie i kupiła mi u bonifratów ziółka na zrosty, będę sobie popijała i może coś zadziałają :) zaszkodzić na pewno nie zaszkodzą :)
A TY musisz cały czas wierzyć i mieć nadzieję, że jednak urodzisz bliźniaki! Musi być dobrze!! Bliźniaki są z natury silne :) wiem co mówię, bo sama mam siostrę bliźniaczkę i na dodatek byłysmy wcześniakami :) urodziłyśmy się w 7 miesiącu.
 
Cześć dziewczyny troche się nie udzielałam, ale już powróciłam z podwojoną siłą :tak:. Opisze pokrótce swoją historie...
We wrześniu podeszłam do 2 stymulacji, od początku byłam pod opieką dr G. gdyż dr Mr nie było, dostałam rozpiskę i żeby zapobiec hiperstymulacji dr G z dawki 150j zmniejszył na 100j, ale mój organizm w d*** to miał i tak jak ostatnio wyprudukował 20 jajec, zapłodnili 6 ale do trzeciej doby przetrawało 4 zarodki, w 5 dobie miałam punkcje podali mi blastocyste 4AA i dwie na zimowisko poszły. Dr G to b. dobry lekarz: dokładny(przeglądał ostatni przebieg stymulacji) można mu zadawać pytania i konkretnie odpowiada, może trochę wstydliwy ale to akurat mały problem ;-) i teraz najważniejsze:UDAŁO SIĘ :szok::rofl2: w 8dpt beta wyszła 73,92 a w 10dpt przyrosła do 223,10. Byłam w szoku cieszyłam się, płakałam wszystko na przemian, pełna euforia, ale i pełno obaw: jajniki bolały jak na @, ciągneły, piersi ogromne jak arbuzy się zrobiły, żyłki powychodziły, i humor typowy @,
W poniedziałek (a we wtorek bete robiłam) dostałam plamienia tzn taki śluz zabarwiony na kawa z mlekiem, myślałam że już po wszystkim łzy stały w kącikach, stwierdziłam że poczekam do wtorku i wszystko się wyjaśni, mojemu m cały czas powtarzałam że mam już dość, psychika siada więc ja już siły nie mam i odpuszczamy co najmniej do wakacji: miałam plan w końcu żyć, a nie cały czas swoje życie ustawiać pod in vitro( wizyty, stymulacja i to czekanie czy do bety), miałam plan w końcu wziąźć się za siebie, a tu taka niespodzianka, :happy:
kimka trzymam kciuki za maleństwa,
madziula przykro mi że się nie udało, ale masz po kogo wracać i crio będzie szczęśliwe :tak:
katarina a jak u ciebie, kiedy podchodzisz do crio, coś pisałaś że w połowie września, odezwij się
Pozdrawiam Was wszystkie... :tak:
Chciałam jeszcze dodać info dla pacjentek bociana: rozmawiałam z dr na temat nacięcia otoczki i kleju embryo glue, dr powiedziała że klinika stosuje te rzeczy bezpłatnie i u każdej pacjentki
 
Ostatnia edycja:
anula wow jakie super wiesci :) ja miałam teraz wracać po maluszka ale zlapałam infkecje i dr P kazła poczekac wiec czekam i w pazdzierniku jak nic nie stanie na przeszkodzie jade moze i mi sie uda musze w to wierzyć za jaki ś czas zostane sama tutaj :(
 
reklama
Anula super!!!:-) wielkie gratulacje. Ja też mam w planach przejść tą stymulację po cichu i marzy się mi,żeby napisać to samo co TY :tak:
Anula ja byłam zapisana do dr G., bo Mr. na urlopie ale @ nie przyszła i pewnie będę miała teraz możliwość wybrania sobie prowadzącego Powiedź mi który Twoim zdaniem jest lepszy? Za G. przemawia fakt, że mogę go o wszystko zapytać i podobno bardzo chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Jeszcze jedno pytanko mam - kazał Ci G. powtarzać badania wirusowe i posiewy ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry