reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Dzwoniłam do Kliniki - wiadomo przykro, no ale wieści takie, że nie ma co powtarzać wyniku, bo beta jednoznaczna wyszła! <0,100 - odstawiam dziś już leki i w ciągu 3-4 dni powinna pojawić się @, wizyta u Dr na usg odbędzie się w 2-3 dc i może od razu w tym cyklu (ponoć na naturalnym by było u mnie - jeśli na usg będzie wszystko ok) zabiorę mrozaczka - ale tego dowiem się dopiero na wizycie :-)
 
reklama
Przykro mi Madziula :-( bede trzymac kciuki za kolejny raz udany. Najwazniejsze ze masz po kogo wracac :) moj mąż na koniec zapytal sie lekarki czy te 50/50 to takie podciagniete i ona pokiwala glowa wiec nie daje az takiej szansy:(
 
Madzia 87 i to mi się podoba. Podejście w stylu musi się udać jest najlepsze w tym momencie i najlepiej wpływa na powodzenie całej akcji. Nie tym razem to następnym, nie od razu Rzym zbudowano. Jak słyszę takie słowa to wiem że musi się udać. Trzymam kciuki:-)
Milena mój m to nawet nie puściłby mnie samej do gina, bo tak strasznie przeżywał pierwszą wizytę że jak zobaczył zarodek to bardzo się ucieszył. Jednak jak zobaczył na następnej wizycie serduszko to po prostu oszalał na punkcie malucha. Naprawdę zabierz go na następną wizytę bo to jest mega przeżycie nie tylko dla matki ale i dla ojca.
 
Ostatnia edycja:
Madziu bardzo mi przykro, że tym razem się nie udało, ale następnym już na banka muszą być 2 kreseczki :) trzeba w to wierzyć :)

Kimka Kochana z całych sił trzymam kciuki za Twoje maleństwo w brzuszku, aby było silne i wytrwało razem z braciszkiem albo siostrzyczką! Cuda się zdarzają, więc trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze!!!
 
Witam, czy jest jakaś dziewczyna z Rzeszowa teraz na forum?? Zabrakło mi cetrotide i muszę od kogoś odkupić, mam recepte do realizacji ale żadna z nocnych aptek nie ma tego leku na stanie...Czy któraś z Was może mnie uratować. Wsiąde w samochód i przyjadę obojętnie gdzie byle bym tylko mogła dzisiaj zrobić zastrzyk z cetrotide...
 
reklama
Kis tak jak Anikola pisze, Medicor na Jabłońskiego, ewentualnie apteka w Europie, ceny mają raczej takie same.

Ziebula i jak sobie poradziłaś?? Nie sądzę, że ktokolwiek ma więcej zatrzyków cetrotide, ale mam nadzieję, że jakoś wybrnęłaś z tej sytuacji...
 
Do góry