reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Madziu co ja miałam tylko jedno crio do tej pory, więc znawcą nie jestem hehe, ale wydaje mi się, że jeśli nie masz problemu z endometrium to zdecydowanie lepiej na naturalnym cyklu, nie ma co się faszerować tymi lekami :)
Trzymam kciuki aby tym razem się udało! zaopatrz się w ananasa i wcinaj po transferze :)
 
reklama
Madziu co ja miałam tylko jedno crio do tej pory, więc znawcą nie jestem hehe, ale wydaje mi się, że jeśli nie masz problemu z endometrium to zdecydowanie lepiej na naturalnym cyklu, nie ma co się faszerować tymi lekami :)
Trzymam kciuki aby tym razem się udało! zaopatrz się w ananasa i wcinaj po transferze :)
właśnie Nuna! ananas.... zapomniałam o nim całkowicie przy tym transferze, teraz na pewno się w niego zaopatrzę :-)
...dzięki za odpowiedź :-)
 
Dziewczyny, chwilę się nie odzywałam ale cały czas czytam.
Cała pełna obaw, chciałam potwierdzic ciaze i dopiero wtedy napisac.
Dziś..dwa serduszka!!:biggrin2::biggrin2:
To prawdziwy cud...bardzo kruchy jeszcze.
Oby było dobrze.

Kochane tak w największym skrócie

Madziula 87 szkoda,że się nie udało, myślałam sobie,że będziesz następna, ale,.... super postawa, optymizm, tak trzymaj!

Kimka trzymam kciuki mi tez wychodzi termin na maj!

Anula gratulacje !!

kis niektórzy lekarze praktykują badanie estradiolu zawsze przed IUI, a mnie badano nawet przy zwykłym monitoringu, ale w Parens nie.

Trzymam kciuki za wszystkie starające się i za wszystkie ciężarne!
 
Anula Gratuluje raz jeszcze! Mówiłam Ci ostatnio, że Tobie się uda ;-) inaczej nie mogło być.
Jup a u Ciebie podwójne szczęście :-) Super.
 
Witam,
Jup gratulacje:-) Więc Ty jesteś następna. Widzę że dobra passa sprzyja:tak: Która następna??
Od początku tego roku jest naprawdę dużo dziewczyn zaciążonych.
Joasik2, Goyah, Sisi, Milena, Ja, Kimka, Anula, Jup, i na pewno jeszcze któraś tylko akurat wyleciała mi z głowy:-D
Dziewczyny trzymam kciuki za następną.
 
Nika to ty powiedziałaś że potrzebujesz kopa do działania. Chyba ty:-) To mam nadzieję że dostałaś. Zawsze jak czytałam takie wieści na forum to jakoś wierzyłam że może tym razem ja będę następna. I tak było jak przeczytałam o becie Mileny i to ja byłam następna.
 
Dziewczyny dziekuje za slowa gratulacji, bardzo mi milo sie robi, za kazda z osobna trzymam kciuki, wiem ze trudno myslec pozytywnie o sobie i swojej sytuacji jak dookola wszystkim udaje sie"tylko nie mi". Do mnie jeszcze nie dosciera fakt bycia w ciazy, nie moge uwierzyc ze po 5 latach w koncu udalo sie, moze jak na usg zobacze kropeczke to uwierze :) na razie dobrze sie czuje brzuszek mam duzy jakby 3m-ac smieje sie do m ze to jeszcze nie ciazowy tylko spozywczy wychodzi heh ;) pozdrawiam was serdecznie i postaram sie wiecej udzielac, nie ma mnie w Polsce wiem troche sytuacja utrudniona, nie jestem przyzwyczajona do podgladania was z tel,
katarina, anikola co u was ?
 
Witam Was dziewczynki , codziennie Was podczytuję , ale nie pisze , bo u mnie nic się nie dzieje :-(
Czekam dalej na info z ministerstwa o zmianie kliniki ,w poniedziałek mam dzwonić ......
Jup , Anula gratulację ogromne , wielkie kciuki za Wasze kropeczki :-)
Za wszystkie trzymam kciuki mocne , "bo jak nie my to kto ? " ........
 
reklama
Do góry