reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parcie na żarcie, czyli o zachciankach

Ja ostatnio kupuje sobie deserki dla niemowląt te w sloiczkach, i od czasu do czasu zajadam, bo takich świeżych owoców to nie zawsze mi się chce.. a to jednak też owocki i witaminki.. i smakują mi niezmiernie:-)
 
reklama
Ja ostatnio kupuje sobie deserki dla niemowląt te w sloiczkach, i od czasu do czasu zajadam, bo takich świeżych owoców to nie zawsze mi się chce.. a to jednak też owocki i witaminki.. i smakują mi niezmiernie:-)
obok słoiczka i ja nie przejdę obojętnie
 
Ale mam dziś ssanie!
Od samego rana przypominam chodzący i za jedzeniem węszący przewód pokarmowy...
Teraz M. robi kluski śląskie do zrazów wołowych (yeach) a do tego kapusta kiszona! Muszę tylko wytrzymać te 10 minut.
Zadbałam tez o kolację, i już jest w planie: sałatka z kurczakiem wędzonym - prawie gotowa, no i mała pizza... Taki zestaw niespodzianka. Tak myślę, co by tu jeszcze...
 
Dzisiaj też mam jakiś mega apetyt, co 2 godziny jestem strasznie głodna. A ostatnio jak czuje głód to aż brzuch mnie boli, jakbym nie jadła od tygodnia. Chyba coś w tym jest, że jak się nic nie robi to się wszystko bardziej czuje. W pracy to jem 2razy jakąś kanapkę i mi starcza, a dzisiaj szok... Mam już za sobą między innymi zupę ogórkową, a zaraz zrobię placki ziemniaczane. mniaam:-)
 
ja dzisiaj odwiedzilam kumpele w madrycie i zjadlam jej prawie cala salatke ktora miala :-D co chwile tak samo glodna jestem. A myslalam ze juz mi to przeszlo :-D
 
Ja tak od wczoraj zaczęłam jeść więcej, normalnie apetyt mam jak koń :-)

Dziś mnie wzięło na kiwi, mniam mniam. A zaraz obiadek.. śledź w śmietanie...och już się nie mogę doczekać!
 
Mam ochotę na spaghetti bolonese... Wlaśnie smaże mięsko mielone, jejku jakby to słyszał mój A. że o tej porze makaron z tlustym sosem to by się za głowę złapał. Ale czego oczy nie widzą.......
 
reklama
Hej,

Dawno mnie nie bylo, ale to dlatego ze ja dopiero od zaledwie kilku dni nie mam mdlosci calodziennych (uuuufff) w koncu moge sie napic cappucinko takie slabiutkie.... i teraz mam chwileczke bo jestem swiezo po sniadanku wiec nie szukam jedzenia :-D

Myslalam ze tylko ja mam taaaaki apetyt. Ja osobiscie jestem przerazona ile ja jem. Najem sie, i za 2 h mam takie ssanie ze musze zjesc cos konkretnego bo jak nie, albo bede probowala oszukac glod owocami, to zrobi mi sie niedobrze z glodu !!!

Dzisiaj mam krupniczek i znajac swoj apetyt bede go jesc do samej kolacji.;-)
 

Podobne tematy

A
Odpowiedzi
42
Wyświetleń
8 tys
użytkownik 902
U
Do góry