reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

reklama
hmmm ta dietka south beach jest bardzo ciekawa;-)może sobie ją zapodam tylko ja raczej mam słabą wolę i wole stosować dietę MŻ:-D

Kasiajanosz dlatego waga stoi bo źle się odżywiasz,przez takie nic nie jedzenie czy np tylko raz dziennie to nic dobrego z tego nie wynika...przy każdej diecie trzeba zjeść sniadanie,obiad kolację a jak będziesz jadła zdrowo to wtedy efekty będą widoczne:tak:
 
:szok:Rozmiar 36:szok:Heh, ja mogę tylko o takim pomarzyć.Wprawdzie kiedyś nosiłam taki rozmiar, ale to było dawno i nieprawda.A teraz...:dry:
 
Ja odważnie przyznam się, że noszę rozmiar > 42. Ale swoją drogą te rozmiarówki są pop.... Raz 44 za ciasne :)szok:) a raz 40 za małe :no:

A wesele za trzy miechy...

A w sobotę bierzmowanie mojego kuzynka. Mąż świadkiem i z tej okazji :)-p) musiałam (po prostu musiałam ;-)) kupić sobie spodnie i żakiecik. Ach jak miło było kupić w normalnym sklepie i wleźć (co prawda w największy) w dostępny rozmiar :laugh2:
 
Dzięki Nineczka za linki :tak:.
Ja też się przyznam, że przy wzroście 162cm mam rozmiar 40/42. Marzę o moim 38 i 55 kg. Od poniedziałku zaczynam :laugh2:.
 
No, ja mam 172 cm i teraz noszę rozmiar 40.W sumie jedyną rzeczą jaka mi przeszkadza, to nadal niezbyt ciekawy brzuch :baffled:.Siłownia trochę pomogła, ale teraz niestety, nie mam jak chodzić (remont wewnątrz domu już się skończył i ktoś to musi posprzątać.Ktoś, czyli ja :dry:).A w domu ciężko się zmobilizować, żeby coś poćwiczyć.Chociaż to sprzątanie to też niezła gimnastyka (ja sama + Oliwka i jakieś 120m2 do generalnego czyszczenia:wściekła/y:).
 
reklama
Ja od dzisiaj jestem na tej waszej diecie, na razie spoko, ale mam pytanie czy mozna dłubać słonecznik bo ja jestem nałogowcem:zawstydzona/y: i nie ma sie czym chwalic ale ja nosze 44/46 a pragne 40 mam nadzieje ze wytrzymam i sie uda:-)
 
Do góry