reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

inna ja bym zrobila to samo moj brzuch nie jest zbyt piekny po dwoch ciazach:wściekła/y:ze nie wspomne o rozstepach :wściekła/y:jestem dosc okraglutka ale jakos tak bardzo mi to nie przeszkadza ;-)przed ciaza sie odchudzalam i fajnie udalo mi sie schudnac kto wie moze znow nabiore ochoty na bardziej koscista figure:-)
 
reklama
Witamy z powrotem Ewa!
Witamy rowniez Juust i Mame Tygrysa (napisala do mnie na priv). Zapraszamy na forum! :-)
 
dziewczyny to witajcie w klubie. ja mam szerokie biodra, nawet bardzo /bleee/, ale jak kilka razy udało mi się schudnąć to było super. najlepiej czuję się w wadze 49-50kg a teraz mam 56.w tym tygodniu napewno nie zadietuję. za dużo imprez...całuski.
Nineczka
Lila dziękuje za życzonka:-D:-D:-D.
 
ja tez zycze sto lat Lili!!! :-)
Pewnie jak przestane karmic to do Was dolacze i ponarzekam ;-) Juz teraz mysle ze zjem co mi wpadnie w rece ...maz az sie boi ;-) :-)
 
Najlepsiejsze życzonka dla Lilci , zdróweczka dużo dla mamy kasiorki:-) żeby mogła Lilci robic super prezenty:-)
 
gorace zyczenia i usciski dla lilci:-)spoznione ale bardzo szczere:tak:
mowia ze pierwsze pol roku najgorsze a potem juz z gorki;-)
 
reklama
dziękujemy dziewczynki wszystkim bardzo serdecznie...Ewa, nie wiem czy pierwsze pół roku najgorsze. Lilka nie miała kolek, nie płakała, ogólnie była bardzo spokojnym dzieckiem, oczywiście bywały dni gorsze i lepsze, ale tych pierwszych było zdecydowanie mniej. a od jakiegoś czasu Lilka zrobiła się nieznośna. najgorsze jest jak chce jej się spać.drze się w niebogłosy a łzy nie lecą. ale jej krzyk jest naprawdę wkur....jący.ja nie mam cierpliwości. wczoraj po kolejnym usypianiu małego Potwora usnęłam na 3 godziny!!!ona nie chce smoka tylko cycka. a już tak się chwaliłam że Lila zasypia bez mojej pomocy w łóżeczku. teraz jest tak...jak Lilka rano wstaje, nie chce cycka w ogóle, potem złapie trzy łyki /jak już zaczyna marudzić/i znów nie chce.widzę że jest głodna ale wszystko ją tak interesuje, że nie udaje jej się zjeść.jak ją karmię to nawet muzyka ją rozprasza.i nagle jak już jest śpiąca, rzuca się na mnie jak Wampir i wysysa wszystko aż polegnie...a teraz...krzyżyk na dobry sen.amen.
 
Do góry