reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Paplanina

Hmm...No to co?
Za jakies 9 miesiecy spotykamy sie na lampke wina co?:)
Ciesze sie ze wracasz:0
Naprawde:)
martwie sie o Cynamonke...
 
reklama
Marta... po porodzie to nawet na dwie szklaneczki hihih! Jak tylko stopnieje sniezek to przyjedziesz nad morze z malenstwami.... a jak nie to ja przyjade do Konina (bo tam jestes prawda?)
Cynamonka... mam jakies dziwne przeczucie ze facet wroci z ogonkiem pod soba i bedzie przepraszal. faceci to debile...ale maja serca.
Chcialabym wiedziec jak dlugo srednio potrafil sie gniewac...Cynamonka napisz jak upartego masz osla.... moj facet po 2-3 dniach mieknie.... ja pamietam b. dlugo. Jestem pewna ze bedzie ok.... pamietajcie zycie jest sprawiedliwe i zawsze sie odwraca. musimy w to wierzyc....
 
ja sie skapnelam ze dzis mam juz 13 tydzien:)
Ten lekarski;)
I pracuje wlasnie nad lista:) mam nadzieje ze wiecej osob przysle szybko swoje dane...
 
a jakie dane? bo ja nie wiem co przyslac :p
Hmm Marta a nie sadzisz ze ty juz 14 zaczynasz.... bo chyba Ines tlumaczyla ze jak jest 13tydz1 dzien to juz 14 tydzien. jakies to pomerdane...ale w sumie ty dalej 13tydz 0 dni.... nie znam sie
Mihirku ja planuje przyjechac, urodzic , pobyc u rodzicow...potem wynajac mieszkanko i wtedy wlasnie zaprosilabym cie z maluszkami :D co dwie mamy to nie jedna hihihih
 
witajcie

widzę że piękne przyjaźnie nam się zawiązują na forum, ale to strasznie miłe ja uczestniczę na wątku mamy z UK i my np 29 kwietnia spotykamy się na kawkę, uwielbiam to forum że jest takie przyjazne

monia- fajnie że wracasz do polski rodzić skoro tam są takie ceny to masz rację a D przyjedzie razem z tobą?

mihir- mam nadzieje że ułoży ci się z L to bardzo ważne i dla ciebie i dla maleństw a napisz nam jak się czujesz wkońcu to dwójka nie takie hop siup ;D

u mnie ok dzień za dniem leci jest fajnie

cynamonka - co u ciebie odezwij się koniecznie

pozdrawiam
 
Toz to kawal czasu jest...
Naprawde..mnie pobolewa wlasnie brzuszek...
Spedzilam troszke czasu na robieniu listy..ale jest..bedzie uzupelniana i poprawiana..i boiecuje juz nic nie psuc:)Prosze..nie dopisujcie nic do niej:)
Mam nadzieje ze wiecej osob sie zacznie odzywac:)
Wiem ze zdominowalysmy z Monika watek:)
Mam nadzieje ze jednak nikomu to nie przeszkadza..a jesli tak..to przeniesiemy sie na priva:)

Dziewczyny..powiedzcie mi jak to jest z tym becikowym?
Aha..i jeszcze..czy ktos ma sprawdzony sposob na sucha strasznie cere z krostkami?
Nie moge sobie poradzic..
Teraz juz pojde spac:)
Dobranoc wszystkim:)

Aha..i jestem ciekawa czy Cie mama pozna, Moniko:)
A co do tej mojej ciazy...to ja sie czuje jakbym byla z wrzesnia..albo poczatku pazdziernika..mowie wam..taka barylka sie ze mnie robi..a twarz..okraglutka jak balonik:)
Tylko nie mam aparatu..bede miala dopiero w niedziele..albo sobote..nie chce sama nigdzie jezdzic..ok..do lozka...jutro trzeba wczesnie wstac...
A mnie refleksja naszla jeszcze..ze fajnie miec siostry, matki, nawet przyjaciolki..Ja niestety nie mam takiego kogos..Mam zmarla..dawno..siostra nigdy sie nie urodzila..A przyjaciolki..hmm..szczerze mowiac to od dziecka mialam kolegow:)
Mialam tylko jedna przyjaciolke z ktora kontakt mi sie urwal..i chyba czas odnowic znajomosc;)
Bo to ja odeszlam od niej..ze wzgledu na Laszlo..nie lubil jej..az w koncu i ja widzialam same jej wady..tak to jest jak kobieta glupieje..

Ojej..juz zmykam..to forum wciaga..musze sie ograniczyc:) Ale...musze jeszcze napisac do dziewczyn na prywatne..zeby daly mi dane...Ehhh:)
O kurcze..nie mam kostek:)
Moje stopy wygladaja jak paczucie...ojej..to znak ze trzeba sie klasc..papa:)
 
Mihir na przyjazn nigdy za pozno... JA tez wole kumplowac sie z facetami bo oni jakos tak inaczej cie zrozumieja!

Ale milo miec kolo siebie kobietke.... Z moja mama kontakt mam jaki mam...nic cieplego i bliskiego. Z siora ...hmmm robi sie wyszczekana i pyskliwa- nie znosze tego bo sama taka jestem, ale bardzo ja kocham.

Co do becikowego..... czytalam ze dostaje sie 1 tysiac zlotych automatycznie za bebe...czyli ty chyba 2 tysiace .... a jesli twoje dochody ( to znaczy na osobe) nie przekraczaja 504 zlote to do 2 tysiecy (chyba na dzidzie)
Smiesznie...nie wiedzialam ze cos takiego istnieje.... ale w sumie lepsza taka pomoc niz zadna!

MArta co z LAszlo? pouklada sie wam? Kochasz go chociaz ociupineczke?
 
Dobre pytanie zadalas Monika..
Nie wiem naprawde..inaczej..
Wiem ze kocham, ale boje sie tej milosci. NIejako jestem teraz do niej zmuszona..mam w pamieci wszystko..Doslownie..a tekstu o tym, ze w sumie dobrze ze dziecka nie ma, bo on nie chcial i nie byl gotowy..nie zapomne do konca zycia..
Zawsze smialam sie z kobiet ktore tak wiele posweicaly dla szczescia innych..A teraz to rozumiem..Na pewno sie ulozy..Do Wloclawka nie wroce..na pewno. Stad mam blizej do Poznania.
I glupio mowic tak ze jest sie z ojcem dzieci, bo tak naprawde on ma kase..A ja niezbyt..
Dobrze ze to becikowe jest w ogole..Jednak cos sie za to kupi..Ale jezeli mialo to zwiekszyc wskaznik urodzen to chyba mysleli ze nasze spoleczenstwo to banda nieodpowiedzialnych dzieciakow.
I jeszcze co do laszlo..Moze pozwole mu spac w moim lozku. Ale tylko spac..I za kilka miesiecy...Kiedy inne pokoje beda zajete przez dzieci...No:)
Nie mowie ze jestem zalamana...Bo nie jestem..
tylko teraz musze mu dac popalic.
I stworze rodzine, chocby nie wiem co. nawet z takim palantem.
Kurcze..ja naprawde go kocham..To straszne jest...
Duzo osob dzis sie rozpisalo:)
Ciesze sie:) jest nas juz prawie 30:)
 
reklama
hej

ja też słyszałam że jeśli są bliźniaki to jest 2tyś dobra i taka pomoc a macierzyńskie będzie ci sie należało mihir, ja właśnie o to się staram bo wiadomo są zasady ale myślę że się uda w moim przypadku i dostanę też coś w rodzaju becikowego

monika- zobaczysz że jak D będzie polsce to stworzycie prawdziwą rodzinę bo nikt nie będzie miał na niego wpływu z jego rodziny, życze szczęścia

a ja dziś kupiłam sobie pierwsze ciążowe spodnie i bieliznę jestem taka szczęśliwa ;D

pozdrawiam
 
Do góry