reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Czesc Dziewczyny:)
Z gory was przepraszam.
Juz pisze co sie ze mna dzialo...
Najpierw nie mialam internetu. Pozniej jak juz go mialam..to TP cos pokrecilo..no bo to neostrada..I znow go nie mialam..a pozniej..to poszlam do szpitala...
Az do dzis. W sumie moglam wyjsc juz w w niedziele..ale lekarzom sie nie chcialo tylka ruszyc..A moze i lepiej?
Mialam mocne plamienie. Ale juz jest wszystko ok..Dzieciaczki tez zdrowe i duze:)

Co do zycia osobistego..jestem w Koninie... Laszlo jednak sie wprowadzil..mieszkal caly czas tutaj..kiedy ja bylam w szpitalu..i cos nie wydaje mi sie zebym mogla sie go pozbyc..Policji wzywac nie bede..Subtelnie bede go dreczyc..Odwiedzal mnie i nawet uczyl sie gotowac:p Smiesznie mu to wychodzilo...
Z laska ponoc zerwal jak tylko dowiedzial sie o ciazy..
Ale co z tego...
Mialam czas na myslenie... I bede grac Matke Polke..Zrobie to co bedzie lepsze dla moich dzieci..
No..poza tym..cos mi sie zdaje ze to Lasz skasowal moje konto..a przynajmniej nie moglam sie zalogowac..pozniej zobaczylam ze Elzbietka mowi o tym ze usunelam..wiec kto inny?
Nie mam tez maili..A sama nie usuwalam..
Jestem zmeczona ale szczesliwa ze wrocilam..strasznie sie za wami stesknilam...
mam mase rzeczy do opowiadania...
Aha..i nigdy nie myjcie okien w ciazy;)
Dowiedzialam sie ze to przynosi pecha..
Monika:)
jak sie czujesz?
W ogole..
ja myslalam ze jak wroce to nie bede mogla jednego dnia doczytac do konca tych gor wiadomosci ktore naskrobalyscie..a tu tak malutko:)

I martwie sie jeszcze czyms...Niby mam te moje tlumaczenia..ale ja na siebie teraz nie zarobie...
musze byc od niego zalezna...
A:) I dobrze czasami isc do szpitala:p
Ma sie przynajmniej te 3 usg:p
A mnie jeszcze zaczely meczyc oczy..jak tylko wyszlam od razu jak po jakims imprezowaniu..Nie wiem dlaczego tak wczesnie w tym roku..ale zaczyna mi sie alergiczne zapalenie spojowek..
Kurcze..mam wielka chec na pisanie:)
I mam problem..nie moge zaktualizowac listy...bo nie mam juz tamtego konta..
Ale to sie wymysli..poprosimy moderatorke o usuniecie:) I sie skombinuje:)
Ciesze sie ze juz wrocilam:)Tak bardzo...:)
Prosze..napiszcie mi co u was..jak badania..dzieci..faceci?
O..i jak reagowaly rodziny na wiesc o fasolce?
 
reklama
Martusia ciesze sie ze juz jestes.... wiesz martwilam sie bo bardzo bardzo dlugo nie pisalas.A jak cie bie nie bylo to mi sie nie chcialao na nasz watek wchodzic....
U mnie dym i burza....zaczyna sie robic goraco tak jak u ciebie....faceci to debile uwierz mi....
Najpierw pisz mi czemu krwawienie, co sie stalo????
 
Bo wyszlo tak..ze robilam te glupie swieta..denerwowalam sie..mylam glupie okna..i obudzilam sie z dziwnym uczuciem..wstalam..patrze na pizame..a tam krew..no to szybko wielkie dzwonieni do brata..do laszlo..i mnie odtransportowali..
Mialam wszelkie badania..naprawde..i nie wyszly zle..
jak to lekarz powiedzial..nerwy maja najwiekszy wplyw na wszystko co sie wewnatrz dzieje..a ze przy okazji sie niezle wymeczylam...
Kurcze..Monika?
Ta laska robi jakies numery? napisz prosze o co chodzi..martwie sie...
A w ogole..Chyba zaraz napisze do Moniolka:)
Z podziekowaniem...i pytaniem..co tez ona ma w avatarku:)
Juz od dawna sie staralam dowiedziec..i teraz dopiero mi sie przypomnialo o tym..
W ogole..jak super znow was miec przy sobie:)

A..i Monika...Nie wiem..czy twoj facet jest na tyle bezczelny co Laszlo...
Wiesz?mam wrazenie ze on chce wrocic..
i stara sie o to..i nawet bywaja sytuacje calkiem niezreczne kiedy to probuje mnie pocalowac
:D
Nie wie chyba jak zalosny przy tym jest...
A wiecie co?
Bo ja tak egoistycznie pisze..A przeciez nas jest troje:)
Oficjalnie potwierdzone:)
I jeszcze slyszalam serduszka:) I w ogole..Rozplywam sie:) Juz je tak bardzo kocham..Jestem ciekawa jak to bedzie..Czy beda dwie dziewczynki..czy dwoch chlopcow..czy wymieszane..
I nie moge znalesc aparatu:)
Jutro napstrykam fot:)
Kurcze...Monika..Tylko nie lam sie..
I zaczynam myslec..ze swojskie Polskie chlopy sa najlepsze..reszta to tylko takie jakies...
podrobki mezczyzn:p
A..i jeszcze bylam na watku u grudniowek..Widzialyscie link z porodami?
Hmm...w ciazy moge byc..ale rodzic nie chce :p
Zaczelam sie bac..tym bardziej ze bliznieta...
W ogole..tam sa porody angielskie.. I kobiety tak dziwnie rodza..przede wszystkim w domu..
i kazda baba jest gruba:p I jeszcze rodza w dziwnych pozycjach..i to nie wyglada fajnie...
i w ogole jeszcze..tamte babki maja ciala i twarze wygladajace na 40...straszne..
nie mam nic przeciwko poznemu macierzynstwu...ale kiedy patrze na te babki..mysle sobie ze ja bym takiej mamy miec nie chciala...Kurcze..cyniczna sie robie..nie wiem czy jeszcze zajrze..mam nadzieje ze tak:)Teraz bede pewnie co chwilke wchodzic...
Jak sie stesknilam..widac pewnie po dlugosci postow:)

Problemy z cera sie u mnie skonczyly..zaczely sie problemy z wlosami..zawsze nosilam dlugie..nie liczac raz obcietych na jeza w chwili mlodzienczej slabosci..ale..
strasznie mi wypadaja..jednoczesnie mam lupiez..okropny..i taki bolacy..i jeszcze do tego..przetluszczaja mi sie strasznie przy skorze..a na koncowkach suche..jak pieprz..
Ej dziewczynki..ogladacie jakies seriale?
ja sie wciagnelam..przez inne baby:p w:
m jak milosc, samo zycie, na wspolnej i cos jeszcze bylo..aaaaa...pierwsza milosc..
maraton zaczynal sie od porannych powtorek..konczyl na 'na wspolnej' cos kolo 22..
Nie dalam sie 'modzie na sukces' :)
A w ogole..jeszcze dzis..obejrzalam z ciekawosci 'm jak milosc'..Wlasnie wigilie maja:p
A laszlo nie moze zrozumiec..jak to..tu wigilia..kiedysmy wielkanoc mieli:p U nich tak niby nie ma ;)
Pewnie...A u nas bociany w moro i zaby w majtkach :)
 
no to pisze bo u was juz pozno!
Zrobili w wielka sobote urodziny starego D.... wczesniej nazywalam go tata teraz jest dla mnie durnym staruchem.
Poszlam spac o 9 30 jak zwylke, moje auto stalo w innym garazu bo  50 gosci musialo zaparkowac pod domem...
garaz ponad kilos od domu.... obudzilam sie.... bylo pozno a tu wrzaski i  latajace krzesla i chyba butelki. dzwoni ena dol D. odbiera - ja do niego.... chodz na gore na chwile... a on echo i sie wylaczyl...dzwonilam jeszcze z 10 razy... kazalam przyprowadzic auto abym mogla jechac do siebie i spac. debile mysleli ze chce impreze zakonczyc...rechotali ze znowu dzwonie na dol.....wreszice po 3 sie wku.... i wstalam. wyszlam i wedrowalam kawal do auta.... na wyjsciu spotkalam jego mame nawet sie slowem nie odezwala- ignore. przeczlapalam do auta z torba pelna ciuchow i w letnim wdzianku jak to po imprezie... okazalo sie ze zapomnialam telefonu kom. wrocilam sie autkiem i co zobaczylam...ledwo wyszlam jego stary juz muze na fulla wlaczyl.... minal mnie na schodach z mina krola .... i myslalam ze go ze schodow zepchne. nie odezwalam sie... wyszlam cala telepiaca z nerwow.
rano zadzwonilam..powiedzialam ze potrzebuje kase na usuniecie i ze wracam do polski....
to byla WIELKANOC. wyobraz sobie MArtus ze spedzialm ja z polakami - kolegami bo mnie zaadoptowali..... A te cholerne gadziny dobrze sie bawily
 
napisalam maile do wszystkich....D. starym ze nie maja prawa zobaczyc dzidzi nigdy jak dlugo zyje ze sa prostakami i ze ich nienawidze
Douga siorze ktora rzala jak kon za kazdym razem jak dzwonilam na dol ze i tak nigdy jej nie lubilam wiec tym latwiej  mi powiedziec "fuck off" i ze nastepnym razem jak tata ma urodziny niech ruszy gruba amerykanska dupe i pomoze w przyjmowaniu gosci.
jest mi zle i mam nerwa.... juz 3 dzien. narobilam sie jak dziki kon...przyjechali do nie swojego domu (rowniez jeszcze nie mojego ) i sie dobrze bawia.
Kobietce w ciazy nalezy sie nieco wiecej respektu ..... wiec teraz bede sie mscila.... wracam do kraju, tu rodze i tu przez chwile zostane. a Staruchy zobacza swoje pierwsze wnuczatko na zdjeciu jak bede laskawa jedno przyslac.
 
WITAJCIE

nareszcie wróciłyscie już myślałam że będzie po wątku ale na szczeście jesteście

mihir- przede wszystkim gratuluję bliźniąt to super, ale napewno i podwujna ilość obowiązków mam nadzieję że wszystko u ciebie się ułoży

monia- bardzo mi przykro że miałaś takie przeżycia naprawdę są okropni, a jaki jest twój chłopak napisz coś o nim

ja idę dziś do lekarza na rutynową kontrolę nie mam jeszcze przydzielonego szpitala i położnej bo jakaś wariatka zapomniała wysłać listu ale ja zrobię dziś z nimi pożądek i będzie ok

czuje się ok przytyłam 2kilo

pozdrawiam pa
 
Witajcie po Swietach. Swiat chyba stanal na glowie.W czasie świąt tak sie pożarłam z męzem, że zostałam w rodzinnym mieście a on wyjechał do Niemiec. Nie ma juz normalnych facetow? Nie dosc, ze nie mialam w nim zadnego wsparcia to jeszcze bez przerwy prowokował kłótnie. Taeraz z nerwow nie moge wcale spac. Cale szczescie, ze te najgorsze objawy ciazy ustapily i fizycznie czuje sie lepiej. Szkoda gadac...
Jutro ide na USG.Trzymajcie kciuki:)
 
reklama
Maja33 D. potrafi byc najkochanszy na swiecie... ale jak kazdy facet ma mozg 12 latka wiec nie bardzo moge na niego liczyc. jest uparty i nie potrafi odciac pepowiny.... obawiam sie o to bardzo. jego rodzina nie jest idealna i ja jako osoba malo rodzinna mam ich wszystkich gdzies.... a on lata do nich, oni przyjezdzaja kazdego weekendu... chlopczyk ma 31 lat i 3 rodzenstwa hello!!!!
mam tego po wyzej uszu .....
Cynamonka.... wroci nie martw sie... faceci to debile! sorki za slownik ale powaznie mowie....
 
Do góry