reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

palenie w ciąży

PALISZ CZY NIE PALISZ???


  • Wszystkich głosujących
    349
ja wczoraj sztuk 2.
dzis ani jednego.
ale nosi mnie jak cholera.
grrr.
i tak uwazm, że dzielnosc u mnie wystepuje bo palilam ok 25 dziennie, przez 14 lat.
kochana jak cie nosi zapraszam na spacer.... na zakupy :).... trza zajac czyms innym glowe... nie wiem sprzatanie, lub czyms co lubisz najbardziej... - jak rzucasz palenie masz prawo do wiekszych szalenstw ;)....
 
reklama
A macie wiekszy apetyt przy rzucaniu? Bo mi od kilku dni po rzuceniu wszystko zaczelo bardziej smakowac, niektorych potraw nawet solic przestalam :eek:
 
Pamiętajcie , że jak paliłyście dużo ,to nie można drastycznie zmieniać ilości papierosów na dzień :tak: Najlepiej pogadajcie ze swoim gin. on wam poradzi co najlepiej zrobić.
 
Pamiętajcie , że jak paliłyście dużo ,to nie można drastycznie zmieniać ilości papierosów na dzień :tak: Najlepiej pogadajcie ze swoim gin. on wam poradzi co najlepiej zrobić.
mi gin powiedzial ze definitywnie rzucic trza nawet z dnia na dzien i papierosy i alkohol!!! i nie ma ze boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a teoria ze takie szybkie rzucenie to szkodliwe dla dziecko to glupota nad glupoty!!!!!!!!
kto w to wierzy??!!


:tak: i więcej strachu z tego powodu mam
a ja bym sie chetnie zamienila :)
 
Dziewczyny jeśli jesteście w pierwzym trymestrze ciąży to radze rzucić to świństwo!!!nie jest regułą ale zdarza się,że dzieci rodzą się chore....najczęściej to rodzą sie mniejsze...jeśli natomiast jesteście w zaawansowanej ciąży to ograniczcie jak tylko możecie>>>pozdrawiam
 
ja rzuciłam, ale czasami tęsknie i mi ciężko-najbarzdziej kiedy mam zjazdy i koleżanki wychodzą palić.
Śmieje sie tylko że na traku porodowym sobie zapale z położną -a tak żeby atmosfere rozluźnić;-);-);-);-);-);-)
 
reklama
ja rzuciłam, ale czasami tęsknie i mi ciężko-najbarzdziej kiedy mam zjazdy i koleżanki wychodzą palić.
Śmieje sie tylko że na traku porodowym sobie zapale z położną -a tak żeby atmosfere rozluźnić;-);-);-);-);-);-)
hahaha.... no chyba ze tak....

a mi raczej nie brakuje papierosow, a wrecz przeciwnie teraz to juz wogole mi one smierdza i fuuuuj :no:
 
Do góry