reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

palenie w ciąży

PALISZ CZY NIE PALISZ???


  • Wszystkich głosujących
    349
mojemu P. ale on mowi ze jak nie zapali to go nerwica beirze!! - to nie jest sparwa nalogu tylko tego ze on nie umie sobie radzic ze soba!! nie umie normalnie sie odstresowac ...
!!
To jest właśnie sprawa nałogu.
Każdy nałogowiec twierdzi, że pali bo lubi, albo go to odpręża.
Na tym polega nałóg.
Kiedy jesteś w stanie się kontrolować i panować nad tym to nie jesteś w nałogu.;-)
wiesz jakbys zamykala sie w domu by nie palic a pozniej przychodzi facet i pali przy tobie, jak prosisz by nie robil tego, to slyszysz ze on nie jest w ciazy i nie ma obowiazku rezygnowac z tego iniegdy nie bedzie rezygnowal bo ja go o to prosze!!!!!
To rozumiem, bo powinien uszanować to, że Ty nie palisz i wychodzić na dwór.
Poza tym nie jest fajnie, kiedy w domu śmierdzi fajami.
 
reklama
nie daje rady.... palenie paleniem, pokazal ze jest palanetm...
ale z czego ja musialam, albo i nawet chcialam zrezygnowac ze wsztystkiego, z ukochanej szkoly bo o to prosil, z fotomodelingu bo chcial bym normalnie zarabiala, a teraz z przyjaciol, bo musze siedziec duuuzo w domu!!!!! I slysze ze nic nie robie dla niego, ze to wszystko bo jestem leniwa....
a to ze zajmuje sie gotowaniem i innymi rzeczami......
najgorsze jest to ze nie moge mu ufac - tyle razy przylapalam go na klamstwie, na flirtowaniu z innymi.... i klamaniu mi prosto w oczy........

przepraszam, juz nie zasmiecam forum....
 
nie daje rady.... palenie paleniem, pokazal ze jest palanetm...
ale z czego ja musialam, albo i nawet chcialam zrezygnowac ze wsztystkiego, z ukochanej szkoly bo o to prosil, z fotomodelingu bo chcial bym normalnie zarabiala, a teraz z przyjaciol, bo musze siedziec duuuzo w domu!!!!! I slysze ze nic nie robie dla niego, ze to wszystko bo jestem leniwa....
a to ze zajmuje sie gotowaniem i innymi rzeczami......
najgorsze jest to ze nie moge mu ufac - tyle razy przylapalam go na klamstwie, na flirtowaniu z innymi.... i klamaniu mi prosto w oczy........

przepraszam, juz nie zasmiecam forum....
Ale nie musisz się zgadzić na wszytsko czego On chce.
Przed ciążą nie był taki:confused:
Nie kłamał:confused:
Nie filrtował:confused:

 
klamal, ale nie az tak........ nie flirtowal.....
nie umiem juz udawac ze nic nie wiem, ze nic sie nie dzieje......
a ciaza - wpadka.....

a ja zostalam wychowana ze dziecko musi miec ojca, ja go nie mialam, zmarl wczesnie.... nie chce odebrac go mojej kruszynce, w koncu nie wazne jaki jest rodzic, wazne ze wogole jest....
 
a ja zostalam wychowana ze dziecko musi miec ojca, ja go nie mialam, zmarl wczesnie.... nie chce odebrac go mojej kruszynce, w koncu nie wazne jaki jest rodzic, wazne ze wogole jest....
To najgłupsze co mogłaś wymyślić:szok:
Wejdź sobie na odpowiedni wątek o relacjach rodzinnych, bo nie ma co zaśmiecać tematu.
Ale jeżeli uważasz, że dwoje nieszczęśliwych, niekochających się i kłócących się rodziców jest lepsze dla dziecka niż rodzice, którzy kochają dziecko, ale są odzielnie to jesteś w wielkim błędzie.
 
"nie wazne jaki jest rodzic, wazne ze wogole jest...."

to nieprawda!!!!!! lepiej zeby go nie bylo niz zeby dziecko patrzyło jak jego mama płacze przez tatusia i jak się klocą!
moi rodzice sie rozwiedli jak bylam w podstawowce i powiem wam szczerze ze sama żaluje ze tak pozno to zrobili , bo mialam dosc patrzenia na klotnie, rzucanie talerzami i obelgi!Lepiej bylo jak sie rozwiedli cisza , spokoj, a mialam mame i tate...tylko nie pod jednym dachem.
Ja jestem zdania ze nie ma co sie meczyc w chorym zwiazku tylko dla dziecka....
jestesaniolkiem moze najpierw powiedz mu jasno co Ci sie nie podoba i ze jesli to sie nie zmieni to odejdziesz, bez owijania w bawełe...głowa do góry kochana
 
reklama
Dajmy dziewczynom porozmawiac o swoich problemach, nie dośc, że tylko zieje tu krytyka to jeszcze odbiegacie od tematyki ......
 
Do góry