reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

palenie w ciąży

PALISZ CZY NIE PALISZ???


  • Wszystkich głosujących
    349
Nie, lepiej żebym rzuciła palenie od razu i wszystkie swoje nerwy wyładowywała na dziecku:wściekła/y:Jejku jak mnie wkurz te gadanie nie palaczek jak by wiedziały jak to tak naprawdę jest z rzucaniem fajek.
A jeżeli mojemu dziecku nie podobałby sie mój zapach itp. to bym na pewno to odczuła.
ANETAS po twojej wypowiedzi odczułam że ty dyskryminujesz takich ludzi czyli co , oni są dla ciebie jak jacyś trędowaci (uwaga....nie dotykac, nie podchodzic, nie wąchac)??
To ciekawa jestem jak traktujesz swoich znajomych palaczy??
 
reklama
widze, ze nie tylko mnie wkurzyla wypowiedz anetas...skoro juz mowimy o zapachach to dziecku tez moga sie nie podobac perfumy...ten kto nigdy nie byl w nalogu nie zrozumie...zaluje ze kiedys zaczelam palic i jest mi trudno je rzucic i wkurza mnie jak ktos mowi a szczegolnie jak ktos nigdy nie palil ze tak prosto rzucic!!!!
 
widze, ze nie tylko mnie wkurzyla wypowiedz anetas...skoro juz mowimy o zapachach to dziecku tez moga sie nie podobac perfumy...ten kto nigdy nie byl w nalogu nie zrozumie...zaluje ze kiedys zaczelam palic i jest mi trudno je rzucic i wkurza mnie jak ktos mowi a szczegolnie jak ktos nigdy nie palil ze tak prosto rzucic!!!!


:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
A jeszcze tak na marginesie ANETAS dobrze że nie ma takich ginekologów, bo jak by tacy byli i by nie podejmowali się prowadzenia ciązy takich mam, to nie robili by krzywdy im tylko tym nienarodzonym maleństwom. Czy na tym by ci zależało?:wściekła/y:
 
jak tylko dowiedzialam sie o ciazy to papierosy rzuciłam...udaje mi sie wytrzymac bez papierosow...czasami w nocy sni mi sie ze pale...:-D hihhi

dziewczyny widze ze tutaj goraca dyskusja wybuchnela..szkoda nerwow na glupie wypowiedzi....
 
Dziecku może nie podobać się zapach papierosów, perfum, spalin i wiele wiele innych rzeczy. Swoją drogą nie tak dawno widziałam córkę koleżanki czule przytuloną do taty - palacza i jakoś nie przeszkadzało jej to spać na jego ramieniu. Myślę że to kwestia indywidualna i nie ma co komu współczuć ani się denerwować, bo szkoda zdrowia i urody :-)

Pozdrawiam wszystkie palące i niepalące :-)
 
Ja przed zajsciem w ciaze palilam jak smok, szczegolnie w pracy. Jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy popalalam 1-2 co drugi dzien. Po uslyszeniu bicia serduszka, rzucilam z dnia na dzien.
Nie powiem, ciagnie mnie do papierosow, ale nie zapale. Kiedys obiecalam mojemu narzeczonemu, ze jak zajde w ciaze, to rzuce palenie.
Nie jest latwo, ale jakos sie trzymam.

Pozdrawiam wszystkie palaczki, eks-palaczki i nigdy niepalace
 
reklama
ja chyba tez jak urodzę i przestanę karmić to wrócę do palenia, bo mnie caly czas ciągnie, ale daje rade. nie pale.
co do palących i "śmierdzących" mam nie uważam by dziecku miał przeszkadzać smród palacej, a tym bardziej truł je, zwłaszcza, gdy pali sie na dworze i zadba o higienę. poza tym pewnie papierosy, ktore paliłyscie to nie są poznańskie bez filtra i nie macie zółtych łap, więc walenie jak fajczany cap nam nie grozi:-D :-D :-D :-D . najwazniejsze, ze dzidzia nie wdycha oparow i dymu.



 
Do góry