reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzewelajna to ja mam 10 dni po Tobie te badania bo 26.10. Mam nadzieję, że mi wszystko opowiesz jak i co badali bo nie mam jak na razie o tym pojęcia. Muszę coś poczytać na czym te badania prenatalne polegają
 
reklama
Hej Wam :)

Nie pamiętam, która z Was pytała, ale do startowej jeszcze 6,5kg brakuje :) może uda mi się zmieścić, bo teraz po żelazie już w ogóle nie mam smaka:)

Lolcia no ja mam nadzieję, że minie szybko, bo teraz jak próbuję się jakoś wyleczyć i jestem sama pół dnia w domu to zaczynam panikować :D Dobrze, że Julcia daje mi już popalić kopniakami, to przynajmniej się nie martwię aż tak bardzo:)

Nie mam siły za dużo więc dla wszystkich gorące pozdrowienia i zdrowia :)
 
nie wiem czy badania prenatalne to to samo co moje usg genetyczne, trwające godzinę sprawdzające prawidłowość wzrostu zarodka, przezierność karku, kość nosowa itd itd wykluczające choroby genetyczne w 2 , 3 i 4 D z wydrukami i nagraniem na płytce.
 
Hello Gwiazdy!

Podczytuję Was cały czas - w przerwach między "lataniem na miotle", jak to zwykle przy remoncie bywa ;/

Za tydzień idę do lekarza, będą badane przepływy... Chciałabym być już PO i wiedzieć, że jest O.K. Nie wiem, jakie to uczucie mieć skurcze, ale czasem mnie brzuch pobolewa, ale mam nadzieję, że tym moim "nakręcaniem" nie spowoduję skrócenia szyjki...

Ściskam Was mocno i lecę dalej!
 
nie wiem czy badania prenatalne to to samo co moje usg genetyczne, trwające godzinę sprawdzające prawidłowość wzrostu zarodka, przezierność karku, kość nosowa itd itd wykluczające choroby genetyczne w 2 , 3 i 4 D z wydrukami i nagraniem na płytce.

To to samo :-)....młoda dzis troszke spokojniejsza ..odpukac...:-p

a to moje gwiazdy:-D
Zobacz załącznik 506223
 
hej laski :)

pisze poki pamietam i wampisz spi :-p. widze ze Was chorobska paskudne polozyly do lozek wiec zdrowka zycze duzo duzo :tak:

przez te moje zmartwienia to ja niedlugo wieszakiem zostane. a dokladnie przez synka bo strasznie mi ulewa i okazalo sie ze przybral tylko 200g przez to ale mamy inne mleczko Bebilon AR i jeszcze moim dokarmiam i zupelnie inne dziecko - nie ulewa je ladnie i w ogole. tylko mama strajk glodowy chyba zaklada w ogole mi sie jesc nie chce juz raz bym zemdlala dobrze ze Malego nie mialam. w piatek kolejna kontrola wagi - modle sie zeby bylo lepiej bo nie chce Go juz lekami faszerowac. a o refluksie podobno za wczesnie rozmawiac... no coz zobaczymy.

ktoras z dziewczyn sie pytala o 'przepis' na dziecko jak marzenie to odpowiadam: - spalanie swiatecznego zarelka :-):-):-D

buziaki!
 
reklama
ha ha ha marcia jak się teraz nie uda to świat po drodze co nie miara. Najbliższe to chyba święto zmarłych poza tym jakieś święto matki boskiej jakiejś tam się trafi. Nie znam się więc nie wiem. Moja koleżanka w pracy jest w tym dobra. Non stóp słyszałam o jakiś tam świętach. Więc okazji dużo.
Mi się śniły takie głupoty ze tylko się zdenerwowałam.
Śniło mi się ze byłam na tym usg u lekarza a on zrobił mi je dowcipnie a nie jak mówił ze przez brzuch.No i wyjmuje ta głowice a tam na niej skrzęp krwi a groszkowi nie chciało bić serduszko tylko tak strasznie wolno biło i zanikalo. Potem śniło mi się ze Fabian się zsikał w łóżko i do mnie przyszedł spać. Więc się przebudziłam i za chwilę na serio wparadował Fabian do naszego pokoju z gołym tylkiem bo się zlał. Ehhh . . . teraz mam stresa i mam nadzieję ze co do usg proroczy sen nie będzie.
 
Do góry