reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witam witam i o zdrowie pytam:-)

Jak tam nasze chorujace...już lepiej?
To samo miałam zapytać co ty alfa ,ze chyba Jasiek nie daje spać Lolci . Cóż zrobic, takie uroki macierzyństwa.
Jadę zaraz zawioze Patrycje do szkoły i lecę coś kupic nauczycielom w prezencie bo jestem w trójce klasowej skarbnikiem a w piątek maja akademie z okazji dnia nauczyciela i musze coś kupic.
Miłego dnia!
 
reklama
jestem, jestem :-) podczytuje was cały czas :-D działam z ukrycia ha ha ha
leżę drugi dzień w łóżku. W sumie bez gorączki już ale z katarem i czuje się jak wypruta. nie mam na nic siły i jeszcze zaczął mnie boleć kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Chyba zaczynam się przestawiać do pozycji ciążowej :-)
w poniedziałek byłam u gina na wizycie w sumie to tylko po zwolnienie. dostałam na 2 tyg zwolnienie chociaż on upierał się wręcz żeby mi juz ciągnąć do końca. kazał też brać luteinę. We wtorek teraz mam usg genetyczne. mam nadzieje, że wszystko będzie ok. jestem dobrej myśli.


aaa.... zapomniałam o najważniejszym ...

weszłąm dziś na wagę.... odważyłam się jakoś i przez palce ze strachem w oczach zobaczyłam, ze schudłam jakieś 3,5 kg ale chyba więcej bo zawsze ważyłam się na czczo a dzisiaj po śniadaniu.

banan na twarzy i leże :-) oby tak dalej. chyba w końcu hormony po łyzeczkowaniu dały spokój
 
Ostatnia edycja:
hej hej:)

witam się łóżkowo...dzisiaj znowu masakra...ledwo leżę...a co najdziwniejsze wczoraj cały dzień miałam gości - od 12.30 do 21.30...-nigdy więcej ! i praktycznie leżałam ten cały czas, czasem siedziałam i trochę podreptałam a dzisiaj ból mnie rozrywa od środka...dlatego dzisiaj nawet się jeszcze nie ubrałam i leżę pod kołderką...być może tak spędzę cały dzień...a co ;) w ciąży człowiek ma naprawdę mniej siły;) najpierw przyszła jedna znajoma i było ok, posiedziałą do 17, a potem dwie następne i już byłam mocno zmęczona, ale dawno się nie widziałyśmy więc dałam radę;) ale na koniec powiedziałam,że muszę to inaczej organizować:)

któraś z Was pytała o ciśnienie - ja zawsze miałam idealne ciśnienie, a w ciąży mam bardzo niskie, czasem nawet 100/60 ...podobno tak bywa, strzelić kawkę żeby przetrwać i żyć dalej ;) lepsze niskie niż za wysokie;)

nie pamiętam już co która pisała...przepraszam,ale jestem dzisiaj lekko w innym świecie...

aaaa ewelina - gratulacje chudnięcia;) i jak lekarz mówi na zwolnienie to na zwolnienie!!! nie bądź mądrzejsza od lekarza;) a odpoczynek się przyda!:)
 
Hello ;) dziś w końcu czuję że żyje :p A no mój mały się tak budzi, co prawda wczorajsza noc była po prostu piękna w porównaniu do wcześniejszych ale wolę nie przechwalać :-D z moim mlekiem ciężko, a więc zapodajemy Bebiczko:tak: dziś była u nas położna i wsio gra i buczy ;)) w nocy odpadł nam kikucik pępowinki:tak: Eh dziewczyny dajcie mi trochę ładnej pogody, bo u nas ciągle pochmurnie i deszczowo.:wściekła/y:

Ewelinko ;) na pewno usg genetyczne wyjdzie bardzo dobrze ! ;) a odpoczynek się Wam przyda, zresztą wszystko co teraz robisz, robisz przecież dla Grosia nie dla siebie...więc bierz zwolnienie i leniu**** ile wlezie bo już za kilka miesięcy będziesz padała ze zmęczenia :p
 
[FONT=&quot]Dzewelajna[/FONT] to te badania prenatalne mamy prawie w jednym czasie ja dokładnie 26.10 a Ty?
Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Też mam pewne obawy, ale wierzę że będzie wszystko dobrze. Lekarka wspomniała mi na którejś wizycie, że może być tak, że to moja pierwsza i jedyna ciąża więc musi być dobrze.
 
Ewelina to się kuruj i duzo odpoczywaj no i gratuluję spadku wagi. Fajnie że juz zaraz bedzie 11 tydzień jak to szybko leci, gorzej jak się czeka na zafasolkowanie to ten czas jakby w miejscu stał. Ja już bym najchętniej zrobiła test ale wiem ze to bez sensu bo za wczesnie. Powiem szczerze ze się podłamę jak bedzie negatywny...co ja wyrabiałam w tym cyklu.....:-)
 
alfa będzie dobrze ;-) będę trzymać kciuki :tak:

marcia30 eh bo właśnie zawsze jest tak, że jak się człowiek stara i chce to du.pa z tego wychodzi, ale mam nadzieję że może już jesteś zafasolkowana tylko jeszcze o tym nie wiesz:-D Dżewelajna jeszcze niedawno nam tu świrowała a teraz co, Groszek już na dobre zawitał w jej brzuszku i jeszcze się panoszy :p


Moje dziecie sobie śpi, mój A nas obsługuje także pełna laba :-D chyba zaraz się kimnę bo coś mnie morzy na sen...
Wiecie co? Mi pod koniec ciąży strasznie zaczęły drętwieć palce w lewej ręce szczególnie środkowy, myślałam że jak urodzę to to przejdzie a to kuźwa ciągle mnie trzyma, jak myślicie przejdzie to samo...?
 
Fasolka przechwalilas ta swoją Pati....z drugiej strony moja Patrycja to tez dobry uparciuch i nigdy nie spała jak normalny dzieciak wiec coś w tym moze byc

marcia chyba tak :-p :-D


Własnie wrociłysmy ze spaceru i młoda dalej spi:-),kurcze moj m chory i dzieciaki tez cos smarkaja mam nadzieje ze mnie i małej nie zaraza:dry:.... młodej wyskoczyły jakies chrostki na buzi chyba ten tz tradzik niemowlecy jutro połozna bedzie to sie spytam ....miałyscie kiedys stycznosc z naczyniakami płaskimi ...moja mała ma na powiekach i centralnie na czole takie v na głowce i szyjce z tyłu to sa tz uszczypniecie bociana niby lekarka mi powiedziała ze do 1 -2 roku powinno to zejsc ale i tak sie martwie ....
 
reklama
Lolcia ty mnie tu nie strasz tym zmęczeniem dobra ? …. To tak jak moja koleżanka na fejsie napisałą mi komentarz do mojej pochwałki że w ciąży jestem, ze teraz to mi się dopiero zacznie… phi a co mnie to…wymarzony groszek to i w nocy z uśmiechem będę wstawać … przynajmniej na początku a ztym drętwieniem poczekaj jeszcze z tydzień dwa aż organizm wróci do normy po ciązy i porodzie może przejdzie za jakis czas a jak nie to lekarz puk puk .
alfa jesteśmy w podobnym terminie to i widzę badania podobnie robimy … ja mam 16.10
marcia30 oj tak leci teraz jak nie wiem … mi się wydaje, ze niedawno robiłam test a to już było ponad miesiąc temu. Niedługo i ty i inne staraczki na czele z kłaczkiem będziecie tu narzekać na mdłości …. A jak będzie test negatywny to nie załamywać się tyko – dalej działać i tyle.
 
Do góry