reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witam wszystkie Panie!

Mam nadzieje ze wszystkie nasze chore czuja sie już lepiej, a ja zaczęłam brać prenatal plus od tygodnia zamiast samego folika bo pomyślałam ze jakby sie udało z zafasolkowaniem to od samego początku witaminki są a jak nie to tyle dookoła chorych ze moze w ten sposób wzmocnie trochę organizm żeby czegoś nie załapać. Jak myślicie chyba moge brać te witaminy?
Miłego dnia wszystkim
 
reklama
Marcia, myślę że możesz, mi gin jak mówiłam, że zaczynamy starania powiedziała, że można sobie brać juz wit ciezarnych, wiec chyba nie zaszkodzi :) Ale dzis przymrozek, skrobalismy rano auto, a po drodze minelismy 2 wypadki taka mgla :szok: Nie chce zimy, buu. No i u mnie dziś ovufriend wykrył niby owu, ale to raczej przez luteine ktora podwyzsza tempke, eh. Niby wszystkie inne objawy mialam to moze tempka skoczyla mimo luteiny ale teraz juz tego nie sprawdze ;) No i szanse małe bo serduszko było kilka dni przed, a teraz i tak Mój ma w pracy kocioł i nie ma chęci na przytulanki :(

Trzymam kciuki za pozytywne testy tym które na nie czekaja :D
 
oj oj .... teściki już niedługo co dziewczynki :-D
akeake nigdy nie mów nigdy ja też w zaszłam w cyklu który sobie odpuściłam bo kochaliśmy się kilka dni przed owulką bo w dzień owulacji nie było możliwości ani po owulce też nie bo mąż też był zapracowany .... i co? i co? ha ?

groszek że ho ho :-D po za tym z Fabianem zaszłam też kochając się kilka dni po okresie i co ? i co? chłop jak dąb :-D walić tą owulkę dziewczyny :-D
tylko tyle, że warto sprawdzać czy w ogóle była czy nie.
 
W sumie masz racje, dzewelajna, nigdy nie wiadomo :) Tylko, że jeśli do tej pory nie miałam skoku tempki mimo innych objawów owu, to uznałam za bezowulacyjny i zaczełam brac luteine bo juz mam dosc tego cyklu :( Tylko teraz sie zastanawiam i wymyslam, czy po jednej tabletce luteiny wieczorem temp mogla skoczyc od razu az o 3 krechy czy to byl moze jednak mój skok, eh, głupie to wszystko :( Czekam na @ i chyba zapisze sie na monitoring tylko musze sie zorientowac ile toto kosztuje ;)

A zaraz sie zbieram i ide sie pocieszyc na zakupach ;) Moze uda mi sie cos kupic fajnego, i mam kupon do H&M na 30 zł znizki przy wydanych 150 to może zaszaleje ;)

Miłego dnia dziewczyny!
 
Czesc laski.
Ja dlaje chora... nic lepiej a doszly mi wymioty :no: juz sie od niedzieli mecze nie spie bo w nocy zawala mi nos i kaszle jak szalona.... dzis wizyta u lekarza moze wkoncu da mi cos chociasz na ten kaszel chociasz na noc zebym mogla sie wyspac :wściekła/y:

U nas pogoda taka sobie niby slonko swieci ale jakos tak zimno.... na 10 musze byc na uczelni ah kurde... otyle dobrego ze dzis dostalam moja pierwsza kase z uczelni i moze pojde na jakies zakupki... chyba ze bede padac ze zmeczenia po 3h prkatyk.

Trzymam kciuki za wszystkie testujace :) bedzie dobrze!
 
Hej, moje grubaski! Melduje sie na szybciocha - skonczyl mi sie urlop macierzynski i od razu sypnely zamowienia, wiec walcze ile tylko moge, a przy malym za wiele sie nie da. Nie chce go dawac do jakiegos child care, bo raz ze maly, dwa ze koszt, wiec dlubie, on sie bawi na podlodze i jakos dajemy rade, a kiedy Karol idzie spac, ja siedze jeszcze do polnocy. Jakos musze pogodzic full time z opieka nad dzieckiem. Karol obczail fajnie pelzanie po podlodze, wreszcie idzie mu to do przodu - nie probuje raczkowac, po prostu pelza jak zolnierz na poligonie, na lokciach i odpychajac sie kolanami "na zabe", ale przynajmniej idzie jak chce i sie nie wkurza. Jutro mamy halloween party w child centre i normalnie sie wscieklam bo dowiedzialam sie dopiero dzis - kombinowalam kostium miedzy dynia a Dracula, stanelo na Draculi, tylko cos mi sie ubrdalo ze to za 2 tygodnie wiec spokojnie sobie wybralam laukcje do licytowania - konczy sie jutro. A Dracula mi pasuje ze wzgl. na uzebienie malego - te gorne dwojki bez jedynek to po prostu mniodzio - d..z tego. Mam bluze szkielet, dostanie do tego jeansy i trudno - bedzie prowizorka.
 
A co to tak wcześnie to halloween? Moja Pati obchodzi co roku a ja siedzę i draze dynie. Patrycja jest co roku zawiedziona ze ta tradycja nie jest jeszcze u nas rozpowszechniona i ze nie chodzi od domu do domu po cukierki. W każdym bądź razie dynie już mam i czeka mnie drazenie
 
A nie wiem co tak wczesnie. Na West Street w kazdym badz razie, bo u nas ma byc 25 dopiero imprezka w Child Centre. Moim zdaniem to nieprzyzwoite po prostu bo ja nie mam wlasciwego przebrania dla mlodego - na szkielet to on nie ma warunkow! Kupilam dzis wiadereczko dyniowate na slodycze dla dzieciakow i dyniowatego wisielca do okna - nie chce naklejek "ociekajacych krwia", Dyniowaty jest smieszny i bedzie ok. Dokooptuje troche batonikow, lizaki... Czekoladki w ksztalcie galek ocznych juz mam. Bedziemy sie integrowac na tej wsi. ;)
 
reklama
Klaczek ale wam fajnie...szkoda ze w Polsce jeszcze nie ma takich imprezek i zabawy na halloween.
A tak z innej beczki to znów weekend i dziewuchy pewnie bedą sie obijac i będzie tu nudno, także odzywać sie żeby było co czytać :-)
 
Do góry