reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ewelina nie świruj, wszystko jest i bedzie ok z dzidzią. Sny potrafią być dziwne i realistyczne ale wywolujemy je swoją podswadomością , jak ciągle myslisz ze cos moze byc nie tak to snia ci się takie głupoty. wyobrazaj sobie swoja dzidzie juz jako niemowlaczka i o tym snij:tak:
 
reklama
spoko loko :-) nie schizuje i nie myślę nad tym - samo mi tak się wyśniło :-D

kurcze nie wiem dlaczego jak dodaje posty przez telefon to nie dodają się moje sygnatury .. hmmm...
 
Ojej wieki na ten watek nie wchodzilam, bo nawet majowkowe watki ciezko mi ogarnac!
Dzewelajna, gratuluje maluszka! Niech zdrowo rosnie :)

Dziewczynom w miedzyczasie doczekanym i "rozdwojonym" hurtowe gratulacje, bo nie chce nikogo pominac...

Robert ma juz niemal 4.5 miesiaca. Czas leci niesamowicie. I ciagle tego czasu brakuje.
Waga niestety wzrosla i sie trzyma (choc tyle, ze w koncu ja zatrzymalam - po ciazy +5, a potem jeszcze +7...) Pamietajcie, ze karmienie piersia nie gwarantuje spadku wagi - jak sie o tym zapomni, to latwo wpasc w pulapke.

Pozdrawiam serdecznie i postaram sie czasem wpasc na ten watek, choc nielatwo bedzie, szczegolnie ze u mnie wiosna zaraz lato i mniej czasu przy kompie.
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobitki :)
U mnie od rana pada wstrętny deszcz i ogólnie dzień jakiś nie fajny, chociaż z rana dobrze się czułam i poukładałam w szafie co nieco bo już się bałagan robił a mój M do szafy się nie tyka.
Ewelina ja też ostatnio miewam dziwne sny, ostatnio śniło mi się, że okres dostałam, jak się obudziłam poleciałam sprawdzić i na szczęście wszystko dobrze. Ciekawe czemu nasza podświadomość płata nam takie figle? Gdzieś tam się podświadomie obawiamy tego złego i to to tak wychodzi z tymi snami. Ja osobiście wierzę, że wszystko będzie dobrze i wszystkim mam tego życzę.
 
Indziorka ja niestety ostatnio też nie mogę spać po nocach. Usnę ok 23-j potem obudzę się wyspana ok 2-j i koniec spania do rana, kręcę się na łóżku i tak ok 6 usnę na 2 godz. i ok 8 pobudka a rano nie wyspana i zmęczona wstaje ledwo żywa. Mam nadzieję, że to kiedyś wreszcie przejdzie.
 
Moja Pati dzis miesiac skonczyła:szok::-) jak to leci ,dzis była połozna z waga i mała wazy 4400 :szok: czyli przybrała od dnia wypisu 1270 :-) :-) ciesze sie bo myslałam ze moj zygaczek:-pmało bedzie przybierał ...

Ewelinko snami sie nie przejmuj mi w ciazy takie głupoty sie sniły ze masakra :dry:ponoc to normalne....
 
reklama
Do góry