reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Opierdykam... Nadalka, Ty juz troche przeterminowana.:-D Masz prawo czuc sie tak jak sie czujesz, ale pociesze Cie ze juz niedlugo. Jestem tego pewna.:tak:

A ja w ogole nie czuje ze ciaza. Ot, cos tam przymuli z rana czasem, ale zeby rzygulec to juz nie, jakies "ciemno w oczach" za dnia sie zrobi i to wszystko. No i cycki mi rosna - zaczynaja wylazic ze stanika. Luuuzik.
 
Ja też mam wrażenie że już się turlam dosłownie... ale jeszcze do 9 muszę wytrzymać, bo jeszcze mam plany na ten tydzień dotyczące porządków domowych ;) ale już wariatka ubrałam łóżeczko.. przez tydzień się nie zakurzy chyba:)
 
No, co Ty! Ja mialam lozeczko z miesiac przed terminem gotowe! Tylko recznik rozlozylam na poscieli bo... koty w nim maniakalnie spaly.
 
;) Jaka tu dzisiaj cisza, nikt nic nie pisze :) pogoda straszna, tzn piękna ale ciężko się funkcjonuje z takim brzuchem :D duchota straszna ;|

Hmm tak się zastanawiam czy dla dzidzi do noska wystarczy taka zwykła "gruszka" czy musi być ten taki specjalny...noo zapomniałam jak się to nazywa :D taki z taka rureczką, że mama ciagnie :)?
 
;) Jaka tu dzisiaj cisza, nikt nic nie pisze :) pogoda straszna, tzn piękna ale ciężko się funkcjonuje z takim brzuchem :D duchota straszna ;|

Hmm tak się zastanawiam czy dla dzidzi do noska wystarczy taka zwykła "gruszka" czy musi być ten taki specjalny...noo zapomniałam jak się to nazywa :D taki z taka rureczką, że mama ciagnie :)?

aspirator i frida to to samo? ;) ja nie wiem, chce zwykla gruszke.

o rany, ja jednak przytylam :szok: brzuch tez mi urosl, najciezej sie schylic i przekrecic... i po wadze wyjsciowej zostalo tylko wspomnienie. ale podobno w dzien porodu spada 10 kg naraz :D
 
no właśnie o aspirator mi chodziło :p i tez nie wiem...kupiłam zwykłą gruszkę.

Ojj oby tak było, że od razu po porodzie waga spada o te 10 :p, niestety już tyle mam na "+" :p
 
reklama
Podobno ten aspirator ma lepszą siłę ciągnięcia, więc ja postawiłam na Nose Frida;)

Ja póki co mam 8,5 kg na plusie:)
 
Do góry