reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A jak tam dziewczyny z Waszą konfekcją ciążową? Ja mam 2 pary jeansów z wstawką bawełnianą, jedne spodnie z gumą pod brzuch, takie normalne, ale szczerze mówiąc niezbyt wygodne, dlatego w ogóle w nich nie chodzę. No i oczywiście dresiory - ulubiony domowy strój :) Teraz zamierzam kupić sobie getry rybaczki ciążowe na cieplejsze dni, do tego jakaś tunika i myślę że będę się dobrze czuć w takim zestawie.

CIĄŻOWE LEGGINSY GETRY LEGINSY PANELEM dł.3/4 L (2239342142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zaczyna mi trochę doskwierać mój stan, poza zgagą, do której już się przyzwyczaiłam doszły bóle pleców i opuchnięte, obolałe nogi (siedząco - stojąca praca, jestem nauczycielem), pomału myślę czy aby nie iść od maja na L4, bo jak już teraz mi te dolegliwości dają w kość to co będzie potem, jak brzuch jeszcze się powiększy i dojdą upały.... Chyba nie dociągnę do końca roku szkolnego:crazy:

A brzuch też wygląda dość okazale, niby dopiero półmetek, a ja mam balon 6-7 miesięczny.. Ruchów dzidzi w dalszym ciągu nie czuję, a czekam na prawdziwego kopniaczka, bulgotki i ciurgorki mnie nie satysfakcjonują:laugh2:

Mam 3 pary spodni dresowych z panelem od tego sprzedawcy i jedną parę leginsów też od tego sprzedawcy. Na początku byłam zadowolona, zamówiłam sobie najpierw 2 pary spodni, które pszyszły za długie, więc stwierdziłam, że je skróce, ale że lezałam z tym krwiakiem to nie skracałam. Za drugim razem zamówiłam trzecią parę spodni tych samych i leginsy. Po ponad 2 miesiącach użytkowania mój entuzjazm opadł, bo po 1. wszystko się do nich klei, po 2. te, które były za długie zrobiły się za krótkie po ok. 5 praniach, a po 3 zaczęły się pojawiać dziury, nie wiem czy to taki materiał czy co?? Leginsy czarne wszystko przyciągają, ale są nawet wygodne, mam tylko wrażenie, że skórczą się tak samo jak tamte spodnie... A piorę rzeczy w płynie do prania i płynie do płukania...

mi właśnie dzisiaj przyszły 3 takie pary, ja jestem zadowolona, bo mam już jakiś czas czarne z panelem 1/1
no to chyba normalne że to czarnego wsztstko przyciąga, raczej tylko śliskie materiały nie przyciągają, a każda czarna bawełna przyciągnie ci pyłki więc myślę że nie ma co się dziwić.
ja swoje prałam już parę razy i nic się nie stało.. może prałaś w złej temperaturze? ? a dziurki w każdych leginsach co miałam to po jakimś czasie się robiły, jeszcze zależy jak często w nich chodziłam.
 
reklama
Mam dresy, które mi niczego nie przyciągają, a na tych wszystko osiada, na grafitowych również. Spodnie są prane w 30 stopniach i skurczyły mi się o dobre 10 cm.
 
Ainhoa, te gatki na pewno sa dostepne w PL, bo na pudelku/ulotkach byl tekst w roznych jezykach w tym po polsku :) W ogole jak przyszly, to bylam w szoku - 3 pary, kazda w oddzielnym pudelku, jak puszka na kawe, z wieczkiem ;) Gbyby nie grzuchate zdejcie w gaciach, to normalnie mozna w kuchni uzywac :p Pregnancy Brief Over Tummy by Cantaloop SAVE $3 | Maternitywear.com.au
Walsnie znalazlam nazwe fimy - Cantaloop. Widzialam tez innych firm u nas np. bonds, ale byly tylko mniejsze rozmiary.

Ja nie wiem, co sie dzieje, ale najpierw waga skoczyla o ponad kilo do 114 na koniec 34 tygodnia, na koniec 35 - 115kg! Nie mam jakis specjalnych obrzekow, moze troche na stopach (ale to moze byc autosugestia pod wplywem wagi...). Takze zachwycona nie jestem, bo to juz 9.5kg :( Podobno w 9 miesiacu czasem waga troche spada, wiec gdyby sie choc zatrzymala, to nie byloby zle...

Jesli chodzi jeszcze o ubrania, to ja zawsze chodzilam przewaznie w spodnicach i teraz tez mi tak najwygodniej. Najczesciej nosze taka zbyt dluga - delikatna gumke mam nad brzuchem, do tego doszylam sobie gumkowe ramiaczka, zeby z tylu tez sie trzymala i byla rowna dookola :) Spodnie dresowe ciazowe mam jedne i jedne krotkie spodenki, choc na nie to juz u nas chlodno, choc akurat ten tydzien ladny - 24-27 stopni, ale generalnie juz coraz zimniej, w koncu jesien... Na gore najwygodniej mi w bawelnianych rozciagliwych bluzkach - cos jak ciazowy t-shirt w dlugim rekawem. Opinaja dokladnie brzuch, ktorego w koncu nie chowam :p
 
Ainhoa, te gatki na pewno sa dostepne w PL, bo na pudelku/ulotkach byl tekst w roznych jezykach w tym po polsku :) W ogole jak przyszly, to bylam w szoku - 3 pary, kazda w oddzielnym pudelku, jak puszka na kawe, z wieczkiem ;) Gbyby nie grzuchate zdejcie w gaciach, to normalnie mozna w kuchni uzywac :p Pregnancy Brief Over Tummy by Cantaloop SAVE $3 | Maternitywear.com.au
Walsnie znalazlam nazwe fimy - Cantaloop. Widzialam tez innych firm u nas np. bonds, ale byly tylko mniejsze rozmiary.

Ja nie wiem, co sie dzieje, ale najpierw waga skoczyla o ponad kilo do 114 na koniec 34 tygodnia, na koniec 35 - 115kg! Nie mam jakis specjalnych obrzekow, moze troche na stopach (ale to moze byc autosugestia pod wplywem wagi...). Takze zachwycona nie jestem, bo to juz 9.5kg :( Podobno w 9 miesiacu czasem waga troche spada, wiec gdyby sie choc zatrzymala, to nie byloby zle...

Jesli chodzi jeszcze o ubrania, to ja zawsze chodzilam przewaznie w spodnicach i teraz tez mi tak najwygodniej. Najczesciej nosze taka zbyt dluga - delikatna gumke mam nad brzuchem, do tego doszylam sobie gumkowe ramiaczka, zeby z tylu tez sie trzymala i byla rowna dookola :) Spodnie dresowe ciazowe mam jedne i jedne krotkie spodenki, choc na nie to juz u nas chlodno, choc akurat ten tydzien ladny - 24-27 stopni, ale generalnie juz coraz zimniej, w koncu jesien... Na gore najwygodniej mi w bawelnianych rozciagliwych bluzkach - cos jak ciazowy t-shirt w dlugim rekawem. Opinaja dokladnie brzuch, ktorego w koncu nie chowam :p

Wasik, przecież dzidzia rośnie.. ;)

A co do tych leginsów mi się przypomniało .. przecież one są za 14zł to czego tu oczekiwać. Konkretne leginsy stoją od 50-70zł.
mam takie jedne są solidne i nie przeciągają.. a te z allegro noszę jak rajstopy - do pierwszego przetarcia. W tamtym roku chyba z 6 par wyrzuciłam bo się już do niczego nie nadawały.
 
A co do tych leginsów mi się przypomniało .. przecież one są za 14zł to czego tu oczekiwać. Konkretne leginsy stoją od 50-70zł.
mam takie jedne są solidne i nie przeciągają.. a te z allegro noszę jak rajstopy - do pierwszego przetarcia. W tamtym roku chyba z 6 par wyrzuciłam bo się już do niczego nie nadawały.
No to też racja hehe Aczkolwiek zobaczę czy z tymi leginsami coś się będzie działo, jak się skurczą to zamówię sobie droższe:D
 
Ciuchy?? W domu dresy. Mialam spodnie w dwoch wersjach - albo pod brzuch, albo takie prwie pod pachy siegajace i przyznam ze te drugie byly wygodniejsze. Co do ciuchow do wyjscia poza dom, to niezastapione okazaly sie jeansowe ogrodniczki. Mialam spodnie z glebokim panelem z przodu, mialam z elastycznymi wstawkami po bokach i niestety jedne i drugie mialy tendencje do poddawania sie grawitacji. W ogrodniczkach wygladalam jak przerosnieta dzidzia, ale byly wygodne. Nawet jesli musialam uwazac w kibelku, zeby szelki nie poszly sie moczyc.:-D
 
To u mnie ciąża to czas eleganckiego ubierania się :-D Dresów nie znoszę i nawet po domu nie noszę. Spodnie ciężko na mnie dostać, bom mała, więc pozostaje sukienka, ewentualnie legginsy i tunika. Nie bawiałam się w kupowanie jakiś super ciążowych, bo nie lubię miec nic na brzuchu. Tak więc mąż się cieszy, bo nie ma duzo wydatków na moją ciązową garderobę :-D
 
reklama
ja jakoś od 1,5 roku tylko leginsy.. nic nie uwiera.. jeansy tylko okazjonalnie były.. :-)
U mnie trochę gorzej, bo chociaż lubię leginsy to dobrze wyglądają na mnie tylko z tuniką zakrywającą mi tyłek, bo w końcu te 86 kg trzeba gdzieś ukryć:D A po wczorajszym Święcie Czekolady z pewnością na wadze więcej..:D

Za godzinę idę do ginekologa, ciekawe czy już będzie na więcej procent pewien, że będzie Zuzia:) A Zuzia chyba ma czkawkę...
 
Do góry